Steinkjerleksikonet

Steinkjerleksikonet

...et oppslagsverk om Steinkjer - på nett!

Skogstuter 1937 til 1881

2.362 personer har tatt eksamen ved Statens skogskole Steinkjer. Under følger navnelistene sortert på eksamensår/kull (fallende) og alfabetisk innenfor hvert kull fra 1937 til 1881. (Av tekniske grunner er lista delt i to.)

1937: Aasgaard, Ola, Trondheim

1937: Aavatsmark, Ivar, Høylandet

1937: Amundsen, Trygve J., Overhalla

1937: Berstad, Arnfinn B., Davik

1937: Borkamo, Erling, Bindal

1937: Bye, Sigleiv, Grong

1937: Bårdset, Leiv, Aure

1937: Christensen, Reidulv, Steinkjer

1937: Fjerdingø, Matias, Harran

1937: Gjetmundsen, Ove, Talvik

1937: Grønset, Odd, Vinje

1937: Guttormsson, Pall, Island

1937: Halmøy, Torfinn, Hamarøy

1937: Jenssen, Reidar, Malvik

1937: Jørum, Ingar, Grong

1937: Kjørsvik, Trygve, Vik

1937: Sand, Arne, Verran

1937: Sellæg, Andreas A., Overhalla

1937: Sexe, Torstein, Ullensaker

1937: Stene, Jeremias, Verdal

1937: Støbseth, Rolf B., Skjerstad

1937: Velde, Sturla, Snåsa

1937: Wist, Einar, Sandvollan

1937: Wullum, Erling, Malvik

1937: Østgaard, Odd S., Tolga

1936: Alte, Reidar, Namdalseid

1936: Anderssen, Hans, Mo i Rana

1936: Bostad, Asmund, Hommelvik

1936: Breimo, Einar, Stamnes

1936: Bønå, Kaare, Vevelstad

1936: Furan, Peter, Kråkerøy

1936: Gustad, Jakob, Mosvik

1936: Hammer, Johan, Høylandet

1936: Hansen, Aksel, Sør-Rana

1936: Haugen, Johan, Vefsn

1936: Hoem, Odd, Stjørdal

1936: Hofstad, Anton, Sparbu

1936: Holth, Kristian, Meråker

1936: Jokobsen, Ragnar, Elsfjord

1936: Langhammer, Aage, Ogndal

1936: Lund, Alfred, Skogn

1936: Nesser, Peter, Grong

1936: Noem, Einar, Kvam

1936: Petersen, Oddmund, Korgen

1936: Rofstad, Erik, Lånke

1936: Snoen, Magne, Meldal

1936: Strand, Olav, Grong

1936: Tømmervik, Harald, Leirfjord

1935: Aasum, Fingar I., Snåsa

1935: Berg, Oddmund, Skogn

1935: Bjerkem, Svein F., Sparbu

1935: Bratland, Karstein, Klinga

1935: Brøndbo, Ditlev, Overhalla

1935: Dalsaune, Per, Kvam

1935: Fiskum, Vidar, Harran

1935: Foosnes, Jarle, Beitstad

1935: Grunnan, Alf, Verdal

1935: Grønnesby, Johan, Sandvollan

1935: Haave, Sigmund, Selbu

1935: Hammer, Kristian, Høylandet

1935: Hatlinghus, Sturla, Egge

1935: Haugness, Kristian, Geitstastrand

1935: Jacobsen, Morten, Ogndal

1935: Kinderås, Karsten, Sparbu

1935: Mørkved, Jostein, Overhalla

1935: Naavik, Gunnar, Frosta

1935: Okk.enhaug, Magne, Frol

1935: Reistad, Ivar, Frol

1935: Rosten, Johannes, Grong

1935: Spillum, Esten, Klinga

1935: Storsand, Johan, Børsa

1935: Takle, Berge M., Brekke

1935: Willumsen, Håkon, Gildeskål

1935: Winsnes, Steinar, Singsås

1934: Aalberg, Arne O., Leksvik

1934: Bjerkan, Rolf A., Meldal

1934: Brenne, Arnfinn, Skogn

1934: Ekker, Ivar, Otterøy

1934: Hammer, Knut E., Steinkjer

1934: Hov, Anders J., Alen

1934: Husvik, Brynjar, Otterøy

1934: Hårstad, Arne, Selbu

1934: Jønnum, Arvid, Beitstad

1934: Lysholm, Gunnar Saxe, Tydal

1934: Meyer-Silsand, Otto, Tranøy

1934: Morset, Ola, Selbu

1934: Schiefloe, Petter, Kvam

1934: Slettbakk, Ragnar, Hattfjelldal

1934: Stene, Ole L., Holtålen

1934: Strand, Vilhelm, Bindal

1934: Uglem, Magnus, Selbu

1934: Ulvin, Johan, Inderøy

1934: Vannebo, Magne, Overhalla

1934: Wohlen, John J., Verdal

1934: Østgaard, Eyolv, Namsskogan

1933: Anderssen, Karl E., Mo i Rana

1933: Angell, Arne, Hadsel

1933: Bø, Jakob R., Stryn

1933: Børset, Ola M., Rindal

1933: Formo, Jørgen S., Overhalla

1933: Granhus, Anton A., Malm

1933: Grimstad, Knut, Målselv

1933: Grønlie, Georg, Målselv

1933: Hustad, Helge, Sandvollan

1933: Jørstad, Erik R., Snåsa

1933: Kaldahl, Asbjørn, Namdalseid

1933: Kjenstad, Lars, Snåsa

1933: Kvernland, Normann, Osen

1933: Loraas, Sverre, Røra

1933: Næstvold, Arnljot, Halden

1933: Rindal, .Johs., Øyer

1933: Storrøsten, Hans O., Tynset

1933: Strøm, Leif, Hakadal

1933: Svendsen, Godfred, Mosjøen

1933: Sæther, Kaare, Øksendal

1933: Taraldrud, Hans, Rømskog

1933: Thun, Jarle O., Beitstad

1933: Wekre, Hermod, Egge

1932: Aasenhus, Arne, Levanger

1932: Aune, Olav K., Namdalseid

1932: Aure, Jens Ivar, Saltdal

1932: Bugge, Otto Bjørnar, Mosjøen

1932: Christensen, Einar K., Steinkjer

1932: Domstad, Henrik A., Elverum

1932: Elstad, Fredrik G., Steinkjer

1932: Hagen, Asmund I., Egge

1932: Hammer, Lorents, Høylandet

1932: Kraft-Pettersen, Per, Surnadal

1932: Krogh, Kristen Faye, Drammen

1932: Kvamseng, Karl M., Beitstad

1932: Løding, Mons P., Bodin

1932: Nilsen, Arnt, Steinkjer

1932: Osmo, Sverre, Nord-Rana

1932: Sand, Arne A., Skogn

1932: Skancke, Ingulf, Tynset

1932: Svarva, Alf G., Snåsa

1932: Sæther, Oddmund, Namdalseid

1932: Veium, Birger, Grong

1932: Vindheim, Egil, Tysfjord

1931: Almli, Erling, Beitstad

1931: Aunan, Asbjørn, Ogndal

1931: Bogen, Ragnvald, Egge

1931: Eriksen, Arne, Steinkjer

1931: Finsås, Lorents H., Snåsa

1931: Fiskum, Johs. J., Harran

1931: Fiskum, Sigmund, Harran

1931: Fjesme, Arne, Beitstad

1931: Foss, Knut, Steinkjer

1931: Frøseth, Knut J., Støren

1931: Hatlinghus, Audun, Egge

1931: Hegle, Roar, Steinkjer

1931: Lien, Rolf, Trondheim

1931: Moum, Bernt P., Snåsa

1931: Møll, Otto, Holum

1931: Navjord, Torolf, Beiarn

1931: Ness, Karstein, Harran

1931: Silset, Sigurd, Namdalseid

1931: Sjule, Inge, Snåsa

1931: Skei, P. Hermann, Ogndal

1931: Stavrum, Olav, Frol

1931: Steinkjer, Bjarne, Snåsa

1931: Tønne, Aasmund, Ogndal

1931: Vold, Arne, Verran

1930: Brantseg, Alf, Ogndal

1930: Eide, Ola, Tolga

1930: Falstad, Erling, Steinkjer

1930: Formo, Sverre, Grong

1930: Gåsmo, Johannes, Snåsa

1930: Hatling, Jarle, Stod

1930: Kirknes, Petrus, Ogndal

1930: Laugtug, Helge, Egge

1930: Matheson, Wilhelm, Trondheim

1930: Ovesen, Eilif, Steinkjer

1930: Skar, Einar, Steinkjer

1929: Arnstad, Jon O., Skatval

1929: Brede, Johan, Snåsa

1929: Carlsen, Reidar, Bodin

1929: Gudbrandsen, Hallbjørn, Klinga

1929: Kirknes, Trygve, Ogndal

1929: Molberg, Olaf A., Egge

1929: Petersen, Georg P., Egge

1929: Rosvoll, Einar L., Fusa

1929: Saur, John, Egge

1929: Schiefloe, Johan, Ogndal

1929: Voldseth, Erling, Levanger

1928: Binde, Ivar S., Stod

1928: Broch, Bernhard Aabye, Ogndal

1928: Espeland, Trygve, Froland

1928: Krogh, Christian, Setskog

1928: Langli, Haldor, Selbu

1928: Martens, Yngvar, Bærum

1928: Noodt, Leif E., Tana

1928: Nygaard, Thor, Steinkjer

1928: Petersen, Christian M., Mo i Rana

1928: Skogan, Ole, Kvam

1928: Stamnæs, Leif, Beitstad

1928: Øien, Frithjof, Steinkjer

1927: Berg, Hans Olai, Verdal

1927: Bjerke, Ole Kr., Overhalla

1927: Gunnes, Mikkel O., Rennebu

1927: Høvik, Olav, Tustna

1927: Inderberg, Kåre, Egge

1927: Johansen, Ole, Hattfjelldal

1927: Johnsen, Odd, Malvik

1927: Kavli, Hans, Strinda

1927: Kinderås, Peter, Sparbu

1927: Rømuld, Jens, Verran

1927: Schønborg, Olav E., Egge

1927: Stigum, Bjarne, Sparbu

1927: Ulsund, Johannes J., Vikna

1927: Willman, Egil G., Trondheim

1926: Aasum, Agnar J., Snåsa

1926: Arnesen, Dag, Oslo

1926: Christoffersen, Chr. Ø., Gran

1926: Due, Chr. Fr., Oslo

1926: Gram, Johan G., Bærum

1926: Holien, Helge, Beitstad

1926: Kjøsnes, Gunnar T., Selbu

1926: Langeng, Kristian, Meldal

1926: Meisterlin, Trygve, Trondheim

1926: Nora, Trygve, Tromsø

1926: Ramberg, Sverre, Ogndal

1926: Schei, Magne A., Steinkjer

1926: Smejda, Harald A., Trondheim

1926: Stigum, Rolf A., Sparbu

1926: Sverdrup, U. Fr., Namsos

1926: Tessem, Sverre Kr., Tromsø

1926: Wraamann, Egil J., Mosjøen

1925: Asla, Arne, Mo i Rana

1925: By, Sigurd, Leksvik

1925: Falsen, Håkon, Mosjøen

1925: Gisvold, Leif E., Orkdal

1925: Hagstrøm, Wilhelm, Trondheim

1925: Hoel, Ingebrigt T., Rennebu

1925: Høin, Nils A., Egge

1925: Lykke, Leif, Trondheim

1925: Næssan, Olaf, Otterøy

1925: Pettersen, Arvid, Frol

1925: Rosenludn, Johan, levanger

1925: Skogn, Bjarne, Nordli

1925: Tømmerås, Ole E., Meråker

1925: Wesche, Reidar, Levanger

1924: Aarstad, John, Malvik

1924: Berg, Gunnar Eide, Trondheim

1924: Fuglem, Peder, Selbu

1924: Gipling, Peter, Verran

1924: Grøttum, Jakob, Kvam

1924: Høegh, Ove Guldberg, Tromsø

1924: Johnsen, John, Mosjøen

1924: Kjønstad, Sverre, Skogn

1924: Lindi, Anders J., Karasjok

1924: Moen, Ivar B., Tromsø

1924: Rø, Einar, Strinda

1924: Simonsen, Olav Gustav, Aker

1924: Storsand, Ole, Børsa

1924: Tromsdal, Arne, Verdal

1924: Wisth, Eyvind, Verdal

1923: Brækaas, Erik, Trondheim

1923: Bugge, Sven S., Lillehammer

1923: By, Arnt M., Verdal

1923: Frigaard, Olav I., Hegra

1923: Heiberg, Hans H., Sogndal

1923: Hembre, Alf A., Hegra

1923: Johnsen, Haakon Steen, Trondheim

1923: Kirknes, Alf A., Inderøy

1923: Lerfald, Mads, Hegra

1923: Lænn, Peter, Sparbu

1923: Næss, Erling, Inderøy

1923: Petersen, Johannes, Trondheim

1923: Richter, Johan C.F.C., Orkanger

1923: Risberg, Ingemar, Ogndal

1923: Saugestad, Einar S., Beitstad

1923: Schiefloe, Johan Kr., Hegra

1923: Seem, Ludvik I., Beitstad

1923: Sevatdal, Sigfred, Røros

1923: Sneve, Jostein, Egge

1923: Stuen, Peder, Oppdal

1923: Volan, Anton, Inderøy

1923: Weidemann, Oswald, Leinstrand

1923: Wirum, Harald, Ålvundeid

1922: Aune, Einar J., Leksvik

1922: Brandtzæg, Ulrik Sverdrup, Steinkjer

1922: Bratset, Kristen, Aure

1922: Deraas, Sigvart M., Namdalseid

1922: Forbord, Bertinus, Skatval

1922: Fornes, John, Hegra

1922: Fosland, Mathias M., Høylandet

1922: Gjessing, Tor Waage, Trondheim

1922: Grande, Jarle J., Overhalla

1922: Granhus, Gustav, Beitstad

1922: Hjelpdal, Olaf S., Hegra

1922: Holten, O. S., Klæbu

1922: Næss, Erling E., Inderøy

1922: Okstad, Einar Aun, Høylandet

1922: Opdahl, Jakob H., Overhalla Einar

1922: Ramberg, L., Steinkjer

1922: Richter, Odd, Stjørdal

1922: Rosten, Karl, Grong

1922: Rygh, Arnt, Sparbu

1922: Sakshaug, Arvid, Inderøy

1922: Skarland, Jo., Høylandet

1922: Troseth, Gustav, Skogn

1922: Tømmerås, Svein, Overhalla

1922: Øfsti, Olaf O., Stjørdal

1921: Almås, Svein, Høylandet

1921: Engan, Ivar J., Flå

1921: Engen, Ola, Singsås

1921: Gjervan, Arnulf, Malvik

1921: Grut, Ingebrigt A., Meldal

1921: Haagensen, Rolf, Trondheim

1921: Haugberg, Arne, Inderøy

1921: Husby, Oskar, Stjørdal

1921: Kvam, Haakon, Beitstad

1921: Kvernild, Harald A., Åsen

1921: Letnes, Alf A., Inderøy

1921: Lindstrøm, Arne A., Malm

1921: Lorvik, Aksel, Sparbu

1921: Nergaard, Kaare T., Trondheim

1921: Reitlo, Elias, Stod

1921: Romstad, Konrad, Høylandet

1921: Saxhaug, John, Inderøy

1921: Sellæg, Magne M., Overhalla

1921: Skarland, Ivar, Høylandet

1921: Skogan, Peder, Hegra

1921: Stevik, Øystei'n, Foldereid

1921: Storøen, Karl, Overhalla

1920: Aschenberg, Leif, Tromsø

1920: Brandt, Gisle J., Meldalen

1920: Buvarp, Arne, Namdalseid

1920: Eidum, Johan A., Lånke

1920: Elden, Fredleiv, Overhalla

1920: Fladhagen, Kaare, Trysil

1920: Fossland, Mathias J., Grong

1920: Grong, Kolbjørn I., Snåsa

1920: Gåsbak, Emil O., Sørli

1920: Hagen, Ola O., Ytre Rendal

1920: Heglum, Magne S., Overhalla

1920: Kroken, Haakon, Vefsn

1920: Meidal, Emil, Høylandet

1920: Ranum, Arne A., Ogndal

1920: Seem, Johannes M., Grong

1920: Singsaasbak, Johan, Singsås

1920: Solem, Marius, Orkdal

1920: Strøm, Ivar L., Nittedal

1920: Utheim, Odd, Sparbu

1920: Vikan, Johan M., Stjørdal

1920: Wehn, Ola, Børsa

1920: Østbye, Peter, Egge

1919: Aanensen, Sverre, Oslo

1919: Amdal, Erling, Trondheim

1919: Berg, Erik, Veøy

1919: Bøgseth, Birger, Namdalseid

1919: Dammann, Rolf, Aker

1919: Fuglaas, Helge, Verdal

1919: Høye, Jens L., Grue

1919: Kiland, John, Fyrisdal

1919: Kjøbli, Sivert N., Snåsa

1919: Moe, Gustav, Skogn

1919: Mork, Elias, Otterøy

1919: Saur, Stockfleth J., Foldereid

1919: Schøyen, Alf, Trondheim

1919: Segtnan, Henrik J., Frol

1919: Skarland, Per, Høylandet

1919: Voldseth, Erik, Verran

1918: Aavatsmark, Arne, Trondheim

1918: Amble-Ommundsen, Alf, Stjørdal

1918: Broch, Ragnar, Oslo

1918: Falck, Ludvig, Nordstrand

1918: Gotaas, Arne, Støren

1918: Haarberg, Olaf, Trondheim

1918: Hustad, Haakon, Beitstad

1918: Lund, Kristian, Narvik

1918: Lund-Owe, Johan, Bodø

1918: Lysberg, Magne, Overhalla

1918: Nansen, Kaare, Lysaker

1918: Nordback, Oswald, Lierne

1918: Okstad, Jakob, Høylandet

1918: Ribe, Odin, Grong

1918: Sakshaug, Kaare, Inderøy

1918: Smith, Kaare, Trondheim

1918: Solem, Aksel, Overhalla

1918: Stang, Einar, Skien

1918: Stevik, Sigurd, Foldereid

1918: Strand, Ole, Valsøyfjord

1918: Strøm, Harald, Hitra

1918: Sveaas, Arne P., Stod

1918: Thoresen, Wilhelm, Kristiansund

1918: Wibe, Birger, Inderøy

1917: Arneberg, Johannes, Solør

1917: Bakken, J. Henrik, Kristiansund

1917: Bjørnson, Ø. Sverdrup, Steinkjer

1917: By, David S., Orkdal

1917: Dreierstad, Arnt, Høland

1917: Engelschiøn, S. Sverdrup, Oslo

1917: Fjeldvang, Ottar, Stor-Elvdal

1917: Fossland, Ivar J., Grong

1917: Gaden, Chr. H., Trondheim

1917: Gjul, John J., Nordmøre

1917: Godtland, Erobret, Tynset

1917: Hernes, Peter, Malvik

1917: Karlstad, Olaf, Biri

1917: Kirkhorn, Lodve, Eidsvoll

1917: Moen, Ole, Klæbu

1917: Mørkved, Martin, Høylandet

1917: Nissen, Reidar, Oppdal

1917: Nordback, Josef, Nordli

1917: Næss, Johan, Steinkjer

1917: Olsen, Hans Hysing, Vågå

1917: Saugen, Bernt, Trondheim

1917: Sivertsen, Leif, Steinkjer

1917: Sørlie, Arvid, Eidsberg

1917: Wollebæk, Finn S., Fåberg

1916: Aanesen, Nils, Tvedestrand

1916: Aasenhus, Ingard, Leinstranda

1916: Berg, Patroklus, Steinkjer

1916: Borch-Johnsen, P., Helgeland

1916: Falk, Arne, Brønnøy

1916: Garberg, Erik, Orkdal

1916: Gartland, Oliver, Sparbu

1916: Gevik, Harald, Levanger

1916: Haugseth, Leopold, Beitstad

1916: Helgesen, Hjalmar, Målselv

1916: Høy, Johs., Langesund

1916: Ihle, Reidar, Nittedal

1916: Lunnan, Torgeir, Røra

1916: Lyche, Einar, Oslo

1916: Nordby, Nils, Elverum

1916: Nøttstad, Arne, Hamar

1916: Okkenhaug, Erling, Levanger

1916: Sandnæs, Sigbjørn, Overhalla

1916: Solbraa, Erling, Mosjøen

1916: Solheim, Toralv, Fauske

1916: Strom, Konrad, Eidsvoll

1916: Sørensen, Einar, Buvika

1916: Talaasen, Einar, Trysil

1916: Vasseljen, Odd, Strinda

1915: Andersen, Axel, Land

1915: Bache-Wiig, Erik, Lillehammer

1915: Borchrevink, Hans, Lillehammer

1915: Bøgseth, Ole, Snåsa

1915: Eldevik, J. S., Orkdal

1915: Hegstad, Victor, Trondheim

1915: Heyerdahl, Ragnar, Kristiansund

1915: Krigsvold, Ole, Budalen

1915: Langli, Alfred, Selbu

1915: Lien, Elfinn, Elverum

1915: Liplassen, E1mil, Elverum

1915: Magelssen, Jess, Trondheim

1915: Mørkved, Karl L., Høylandet

1915: Oldernes, Olai E., Snåsa

1915: Opsahl, Arnt, Hedemarken

1915: Skogstad, Torgeir, Bynesset

1915: Storm, Einar, Trondheim

1915: Stubskin, Sevald, Verdal

1915: Tromsdal, Albert, Verdal

1915: Utheim, Eystein, Sparbu

1914: Berget, Sæmund, Ytre Rendal

1914: Bjerke, Lorentz, Tønsberg

1914: Bruseth, Ola K., Todalen

1914: Buvarp, Edmund, Namdalseid

1914: Bækken, Gudbrand, Stor-Elvdal

1914: Freihow, Fredrik W., Asker

1914: Gansmo, Andreas, Overhalla

1914: Haugan, Petter P., Malvik

1914: Hegstad, Valdemar, Trondheim

1914: Hindrum, Birger, Leksvik

1914: Høyem, Bernhard, Trondheim

1914: Ihlen, Nils N., Skedsmo

1914: Johannesen, Jørgen P., Telemark

1914: Kvello, Arne, Selbu

1914: Meidell, Frans M., Trondheim

1914: Messelt, Helge, Stor-Elvdal

1914: Milberg, Nils M., Sandvika

1914: Næsguthe, Einar, Nittedal

1914: Opland, Harald, Flatanger

1914: Pettersen, Johan L., Sulitjelma

1914: Sæthre, Thor, Trondheim

1914: Volden, Andreas E., Stod

1913: Aarbø, Bjarne, Trondheim

1913: Andersen, Johannes, Ofoten

1913: Anzjøn, Eivind, Verdal

1913: Aunan, Jon, Trondheim

1913: Austad, Anders, Inderøy

1913: Elstad, Fredrik, Verdal

1913: Flaat, Bernhof, Høylandet

1913: Granlund, Peder, Grue

1913: Hafstad, Tomas, Sparbu

1913: Helgesen, Leonard, Målselv

1913: Ingebrigtsen, Eivind, Grong

1913: Jenssen, Anton, Mosvik

1913: Karlgård, A. O., Verdal

1913: Lange, Thomas, Moss

1913: Liaklev, John, Børsa

1913: Melhus, John, Melhus

1913: Milde, Fredrik, Trondheim

1913: Molberg, Olaf, Grong

1913: Ramstad, Harald, Bangdalen

1913: Sagmo, Karl, Grong

1913: Sellæg, Johannes, Klinga

1913: Sjølie, Ole, Åmot

1913: Strand, Karle, Høylandet

1913: Tronstad, Anton, Inderøy

1912: Andersen, Torkel Bjøre, Oslo

1912: Bergestad, Leiv, Nord-Odal

1912: Bjørken, Ole M., Verdal

1912: Fiskum, Ivar, Harran

1912: FJotten, Olav, Overhalla

1912: Formo, Hans, Grong

1912: Fosland, Samuel J., Grong

1912: Heltzen, Terje, Herøyholmen

1912: Hinsværk, Arnt P., Singsås

1912: Knudtzon, Haakon, Bjugn

1912: Koch, Axel, Bodø

1912: Myhr, Sverre, Levanger

1912: Olsen, Sigurd, Trondheim

1912: Pedersen, Leif, Kristiansand

1912: Pleym, Axel, Hemnes

1912: Sand, Gottfried, Oslo

1912: Singstad, Richard K., Stadsbygd

1912: Skjeflo, Paul, Klinga

1912: Sommerfelt, Carl C., Oslo

1912: Stenbro, Yngvar, Mosjøen

1912: Theiste, Anton, Oslo

1912: Waal, Thor, Amot

1912: Østgaard, Arne, Namsskogan

1911: Berger, John, Øvre Rendal

1911: Bøckmann, Wilhelm, Trondheim

1911: Falk, Hagbard, Brønø

1911: Fosheim, Einar, Valdres

1911: Gaalaas, Harald, Gjøvik

1911: Getz, Luis L., Trondheim

1911: Hagen, Peder, Klæbu

1911: Hals, Wilhelm, Hamar

1911: Heidenreich, Johan, Oslo

1911: Iversen, Reidar, Strinda

1911: Kindseth, Harald, Malvik

1911: Kværnes, Ragnvald, Ytre Rendal

1911: Lund, Hans P., Stord

1911: Lynum, Harald, Levanger

1911: Lømo, Per Bronken, Elverum

1911: Mørkved, Otto, Grong

1911: Mørkved, Salamon, Høylandet

1911: Pedersen, Birger, Kristiansand

1910: Anvik, Einar, Kviteseid

1910: Bolling, Sigvart, Nordli

1910: Gjetmundsen, Sigurd, Kvænangen

1910: Grindstad, Thorvald, Rakkestad

1910: Holst, Helge, Oslo

1910: Hovind, Asbjørn, Åmot

1910: Juul, Johan, Amble

1910: Lombnæs, Peder, Rendalen

1910: Løkke, Harald, Mo i Rana

1910: Nergaard, Vidar, Åmot

1910: Pettersen, Sverre, Levanger

1910: Sivertsen, Fritz, Steinkjer

1910: Stang, Fabian, Halden

1910: Strøm, Wilhelm, ÅS

1910: Trøften, Bjarne, Nord-Odal

1910: Undseth, Omar, Kristiansand

1910: Wisth, Bjarne, Klæbu

1909: Archer, Erling R., Larvik

1909: Arnesen, Harald, Våler

1909: Arnestad, Torbjørn, Rena

1909: Gundersen, Johannes, Fredrikstad

1909: Haave, Olaus, Selbu

1909: Haukeland, John J., Os

1909: Hoel, Jens, Eidsvoll

1909: Høin, Georg, Stod

1909: Kindseth, Peter, Malvik

1909: Moe, Peder, Ogndal

1909: Nervig, Ingebrigt, Orkdal

1909: Okstad, Oluf K., Høylandet

1909: Opsahl, Lars, Eidsvoll

1909: Størvold, Kolbjørn, Ringsaker

1909: Vikan, Einar, Stjørdal

1908: Aasnæs, Olvar, Flisa

1908: Bauck, Torleif, Trondheim

1908: Berg, Hans T., Steinkjer

1908: Bernts, Karsten, Osen

1908: Folden, Ole M., Verran

1908: Getz, Alf, Verdal

1908: Holst, Gunnar, Trondheim

1908: Johannesen, Gunnar, Oslo

1908: Johnsrud, Gustav, Valdres

1908: Kjelsen, Øistein Brandt, Aker

1908: Krag, Wilhelm, Eidsvoll

1908: Krogh, Gunnar v., Kristiansund

1908: Mohn, Harald, Oslo

1908: Rud, Ole, Hamar

1908: Sivertsen, Torbjørn, Trondheim

1908: Stavrum, Lorentz, Verran

1907: Ikke noe kurs i 1907:

1906: Benum, Olaf, Beitstad

1906: Berger, Hans, Østerdalen

1906: Fonda!, Axel, Melø

1906: Hestvik, Olaf P., Salten

1906: Kirkvold, John P., Singsås

1906: Lindtorp, Johannes, Romerike

1906: Mørkved, Mathias, Grong

1906: Nergaard, Ingebrigt, Sandnessjøen John

1906: Rian, Elias, Overhalla

1906: Skøien, Olaf, Nordre Land

1906: Smesaas, Arvid, Trondheim

1906: Thygesen, Henri, Oslo

1906: Tvihaug, Andreas, Lunde

1906: Westenvik, Eivind, Skogn

1905: Brodtkorb, Lauritz, Vadsø

1905: Dehli, Olaf, Gran

1905: Eidsmo, Arnt, Nordli

1905: Fanneløb, Christen, Nordfjord

1905: Gjørwad, Sverre, Toten

1905: Helgesen, Johan A., Målselv

1905: Jenssen, Ole, Trysil

1905: Lindegård, Halvdan, Asker

1905: Olastuen, Julius, Gravberget

1905: Ouren, Martin, Fåberg

1905: Snilstvedt, Reinhard, Kinn

1905: Taasen, Jens, Aker

1905: Vikhammer, P., Beitstad

1905: Vonen, Barthold, Voss

1904: Eckboe, Nils B., Oslo

1904: Harboe, Johan H., Trysil

1904: Haugslo, Ole E., Orkdal

1904: Heimbeck, Fritz W., Oslo

1904: Henmo, John O., Selbu

1904: Jahren, Nils, Skotselv

1904: Næss, Johannes N., Harran

1904: Olsen, Bernhard M., Drøbak

1904: Rossetnæs, Johannes, Harran

1904: Sexe, Halldor V., Hardanger

1904: Sollien, Jon, Sollia

1904: Sørhuus, Halvor, Lille-Elvdal

1904: TJie, Haakon, Skien

1903: Andersen, Andreas, Ofoten

1903: Fjellanger, Martin, Lindås

1903: Gjærde, Andreas, Sunnmøre

1903: Hødal, Andreas, Florø

1903: Knoph, Ulrik P., Steinkjer

1903: Lange, Ove L., Egge

1903: Moe, Isak, Grong

1903: Nilsen, John Werner, Løten

1903: Rosenberg, Halvdan, Åmot

1903: Skarstein, Gunnar, Gloppen

1903: Skurdal, Ole J., Gudbrandsdal

1903: Smitt, Anton, Bergen

1903: Sølvberg, Lauritz, Nordfjord

1903: Tepstad, Johannes, Gjelvik

1902: Benum, Trygve Benum, Tromsø

1902: Bjørgaas, Knut Bjørgaas, Evanger

1902: Eggen, Karl Eggen, Verdal

1902: Figenschau, Oscar Figenschau, Sør-Varanger

1902: Hansson, Bernhard, Kristiansund

1902: Jenssen, Amund Jenssen, Sørreisa

1902: Johannesen, Martin Johannesen, Voss

1902: Jørstad, Holm Jørstad, Biri

1902: Schanke, Andreas Schanke, Voss

1902: Selliaas, Andreas Selliaas, Snåsa

1902: Skaarhaug, Sivert Skaarhaug, Davik

1902: Wedul, Johan Wedul, Hegra

1902: Westgård, Botolf Westgård, Stor-Elvdal

1901: Bakken, Ivan A., Mosvik

1901: Dahlbach, A. Dahlbach, Namdalseid

1901: Dalstø, I. N., Bergen

1901: Hagen, Einar Hagen, Trondheim

1901: Harby, Ant. Harby, Vardal

1901: Hilton, And. M., Solør

1901: Kaldal, Daniel Kaldal, Namdalseid

1901: Lund, Lars Lund, Tyldal

1901: Nerli, Olaf Nerli, Narvik

1901: Rindal, And. Rindal, Rindal

1901: Solemslid, Arth. Solemslid, Voss

1901: Storm, Sigurd Storm, Trondheim

1900: Brørs, Telbert T., Namdalseid

1900: Gjerdrum, Kr. H., Akershus

1900: Gjesdal, Karl M., Sogn

1900: Glærum, And. S., Surendal

1900: Hoff, Olaf O., Hattfjelldal

1900: Koren-Lund, Edv., Hardanger

1900: Myrmo, Georg J., Verdal

1900: Nystad, Arne, Hadsel

1900: Støre, J. A., Trondheim

1900: Tetlie, J. Leopold, Overhalla

1899: Borchgrevink, Henrik C., Sunnfjord

1899: Collett, Oscar Collett, Oslo

1899: Dyrhaug, Anders J., Nordmøre

1899: Finsaas, Teodor M., Snåsa

1899: Hagen, Karl M., Mosjøen

1899: Lindseth, Ingvald B., Flatanger

1899: Nybø, Karl J., Kinn

1899: Seem, Ola H., Grong

1899: Støre, Hans G., Trondheim

1899: Thun, Ole P., Verran

1899: Vohlen, John M., Verdal

1899: Øie, Lars M., Høylandet

1898: Bragstad, Peder K., Sparbu

1898: Brynhildsen, Johan N., Oslo

1898: Elleraas, Eilert K., Stod

1898: Følstad, Toralf M., Verran

1898: Gartland, Elias J., Grong

1898: Kjøbli, Lorentz B., Snåsa

1898: Molberg, Rafael J., Stod

1898: Mørkved, Ole J., Grong

1898: Normann, Eivind, Steinkjer

1898: Opdahl, Arne M., Steinkjer

1898: Sakshaug, Anders L., Inderøy

1898: Tanum, Tørris E., Sparbu

1898: Tveraas, Karl J., Beitstad

1897: Aasum, Bernt F., Snåsa

1897: Aasved, Karl B., Beitstad

1897: Five, Arne K., Stod

1897: Five, Oskar E., Stod

1897: Fjerdingen, Arne B., Steinkjer

1897: Holme, Anton I., Inderøy

1897: Høye, Jens H., Rendalen

1897: Rinnan, Peder J., Klinga

1897: Røssaak, Edvard O., Molde

1897: Shefloe, Johan K., Sparbu

1897: Sundby, Johan P., Saltdalen

1897: Taraldsen, Karl M., Molde

1897: Øksendal, Ottar H., Vefsn

1896: Anstensen, Simen O., Tynset

1896: Brynildsen, Brynild J., Høland

1896: Dieseth, Hans H., Hedemarken

1896: Eggen, Sofus M., Verdal

1896: Haave, Peder O., Selbu

1896: Kaurin, Efrem D., Over berg

1896: Kraakmo, Olaus J., Hamarøy

1896: Libak, Johan P., Stjørdal

1896: Lindgaard, Harald, Ytterøy

1896: Rofstad, Ingebrigt P., Melhus

1896: Schilleraas, Oluf O., Overhalla

1896: Strugstad, Georg I., Sparbu

1896: Sørvik, Karl A., Fosnæs

1895: Bye, Lorentz A., Åsen

1895: Gjermstad, Andreas P., Sparbu

1895: Hammeren, Arne M., Beitstad

1895: Hatling, Olaf O., Stod

1895: Hegge, Peder H., Stod

1895: Kirkreit, Paul O., Beitstad

1895: Kvarving, Nils K., Stod

1895: Langhammer, Magnus H., Stod

1895: Næstvold, Harald E., Stod

1895: Rosten, John Lagesen, Grong

1895: Steen, Ingolf J., Steinkjer

1895: Strauman, Peter J., Vefsn

1895: Østvig, Kristoffer S., Snåsa

1894: Bulow, Laurits, Selbu

1894: Feragen, Svein, Mandal

1894: Finland, Ingvald O., Dyrøy

1894: Fiskum, Anton M., Velfjord

1894: Hustad, Ole S., Inderøy

1894: Mathisen, Johannes, Grong

1894: Muus, Peter N., Snåsa

1894: Sandviksnes, Jonas, Nordfjord

1894: Setsaas, Christen N., Selbu

1894: Strugstad, Ole A., Sparbu

1894: Trygstad, Elisæus I., Verdal

1894: Valstad, Martin A., Sparbu

1893: Dyrstad, Ole S., Egge

1893: Espjord, Konrad J., Tran ø

1893: Haugeraas, Ludvig B., Kristiansund

1893: Helland, Albert K., Sørfolden

1893: Holte, Peder O., Tolga

1893: Jacobsen, Sverre, Sparbu

1893: Kjærran, Johan A., Harran

1893: Lund, Albert O., Skjervøy

1893: Ostrø, Hans T., Skogn

1893: Ryan, Jacob N., Sparbu

1893: Saugestad, Arnt M., Stod

1893: Svarva, Helge P., Snåsa

1892: Fladset, Lars Kr., Nordmøre

1892: Gravbrøt, Jørgen T., Snåsa

1892: Hvidvang, Lorents L., Sparbu

1892: Kjesbu, Bertin E., Sparbu

1892: Melvold, Thomas T., Mosvik

1892: Mørkved, Anders L., Grong

1892: Nagelhus, Helge E., Snåsa

1892: Rygvold, Ole P., Snåsa

1892: Selnæs, Olaf K., Namsos

1892: Skjelbred, Hans H., Sørli

1892: Skjevig, Kristian P., Beitstad

1892: Svendsen, Anton, Nordmøre

1892: Øverland, Erling, Stjørdal

1891: Anzjøn, Morten T., Namdalseid

1891: Eide, Jakob J., Nordre Finli

1891: Kaaberg, Kristian L., Sparbu

1891: Katmo, Esten E., Overhalla

1891: Klerk, Arthur, Syd-Varanger

1891: Leklem, Martinius O., Verdal

1891: Moen, Thore P., Tydal

1891: Mølnvig, Julius B., Snåsa

1891: Næss, Thomas J., Søndre Finli

1891: Rise, Johannes R., Sunnmøre

1891: Ryan, Ole O., Sparbu

1891: Stavnæs, Ole J., Selbu

1891: Strømsmo, Johan I., Målselv

1890: Aune, Ingebrigt S., Namsos

1890: Dille, Nils P., Fosnes

1890: Engan, Bernt B., Snåsa

1890: Grav, Mical N., Ytterøy

1890: Grønberg, Ole A., Strinda

1890: Meningen, Samuel G., Grong

1890: Otterstad, Enok O., Børsa

1890: Reitlo, Julius A., Stod

1890: Skjevlo, Ole P., Sparbu

1890: Trana, Ole O., Inderøy

1890: Vallø, Ole N., Stod

1889: Bardon, Morten G., Tromsø

1889: Følstad, Johannes P., Inderøy

1889: Hoff, Jakob B., Fornæs

1889: Hofstad, Lars S., Sparbu

1889: Jacobsen, Johan E., Sparbu

1889: Kvam, Nils E., Steinkjer

1889: Larsen, Birger, Snåsa

1889: Olsen, Henrik, Levanger

1889: Rønning, Torvald O., Fosnes

1889: Sande, Bendik J., Sunnmøre

1889: Sem, John E., Verdal

1889: Tinglem, Georg S., Beitstad

1889: Vold, John J., Asen

1888: Holde, Ole O., Sparbu

1888: Kvarv, Kristian N., Skjerstad

1888: Kvello, Johan H., Selbu

1888: Larsen, Thormod, Snåsa

1888: Lund, Johan P., Snåsa

1888: Sjøli, Didrik A., Rendalen

1888: Skei, Konrad I., Steinkjer

1888: Skjeflo, Ole O., Sparbu

1888: Skogsø, Kristian M., Mandal

1888: Steffensen, Nils J., Fjeld

1888: Svendsgård, Konrad M., Helgeland

1888: Volden, Erik A., Stod

1887: Davik, Lauritz, Harham

1887: Hansen, Ole J., Ibestad

1887: Hovelsen, M., Stod

1887: Kvam, Eilif, Steinkjer

1887: Lindseth, Olaf, Statland

1887: Moen, Morten P., Tyldal

1887: Olneim, Ingebrigt S., Sellø

1887: Skjefloe, I. K., Sparbu

1887: Straumann, Hans I., Vefsn

1887: Svarva, Ludvig C., Beitstad

1887: Wærness, Olaus K., Rødø

1886: Eggen, Edvard O., Ytterøy

1886: Helgesen, Hilb., Målselv

1886: Koen, Johan K., Inderøy

1886: Lundsaune, Ole M., Inderøy

1886: Pedersen, Andreas Holst, Ofoten

1886: Ravatne, A. K., Vefsn

1886: Salberg, Anton A., Inderøy

1886: Sneisen, Torstein K., Strinda

1886: Stigum, Olaf Z., Sparbu

1886: Torsheim, Mathias N., Nord-Hordaland

1885: Benum, Aksel P., Egge

1885: Bjerkan, John I., Steinkjer

1885: Gotaas, Halfdan K., Skogn

1885: Hammeren, Sivert G., Beitstad

1885: Hjelkrem, Kristen O., Kvernes

1885: Holmvig, Kalmar A., Beitstad

1885: Hægli, Hans N., Leksvik

1885: Martens, Yngvar J., Steinkjer

1885: Misvær, Hans M., Salten

1885: Schult, Einar, Vefsn

1885: Tiltnes, John A., Stod

1885: Velde, Morten R., Beitstad

1884: Bjerkeng, Erik L., Tromsø

1884: Bjoraa, Martin Kr., Foldereid

1884: Buvarp, John A., Namdalseid

1884: Haugdal, Lars O., Sparbu

1884: Holte, Nils L., Senja

1884: Jullum, Olaf I., Stjørdal

1884: Kinberg, Kristian O., Steinkjer

1884: Krogen, Martin A., Hedemarken

1884: Naavig, Anton J., Frosta

1884: Ristad, Isak Kr., Overhalla

1884: Sandholt, Thorstein, Eidsvoll

1884: Sten, Torsten, Beiarn

1884: Vasselven, Olaf O., Strinda

1883: Bentsen, Ingvald A., Saltdalen

1883: Bratsberg, Olaf S., Beitstad

1883: Elnan, Thore O., Beitstad

1883: Haapnæs, Ole A., Grong

1883: Langnestrøen, Johan O., Snåsa

1883: Leklem, Jon O., Verdal

1883: Liberg, Karsten V., Solør

1883: Mellingmc, Olaf G., Grong

1883: Silseth, Fredrik E., Romsdal

1883: Skjerve, Hans Kr., Skogn

1883: Skjevlo, Teodor A., Stod

1883: Østborg, Lars A., Søndre Finli

1882: Dillan, Olaus J., Verdal

1882: Haugseth, Andreas O., Beitstad

1882: Lundamo, Lars O., Lundamo

1882: Mediaas, Christen F., Snåsa

1882: Opdahl, Ole J., Overhalla

1882: Rømo, Iver A., Stod

1882: Selli, Ole P., Sparbu

1882: Stjørdal, Peter O., Verdal

1882: Thehug, Johan J., Nord-Helgeland

1882: Thorsen, Søren, Fosnes

1882: Tideman, Hening O., Meråker

1881: Aavatsmark, Salamon A., Høylandet

1881: Haugdahl, A. S., Sparbu

1881: Haugen, Nils Johs., Leren

1881: Iversen, Fredrik, Steinkjer

1881: Kjesbu, Ole E., Ogndal

1881: Oldernes, Ole T., Snåsa

1881: Qvam, Edvard E., Egge

1881: Reistad, Mathias O., Overhalla

1881: Solstad, Sedvard L., Sør-Helgeland

1881: Velde, Jakob K., Namdalseid

1881: Øfsti, Olaf A., Inderøy

 

Se lista for årene 1989 til 1938.

Litteratur

Lund, B. (2000) SSS–HiNT 120 år
Lindmo, A. (1980). Statens skogskole 1880–1980 100 år
Sexe, T. (1955) Statens skogskole Steinkjer 75 år 1880 14.oktober 1955
Statens skogskole Steinkjer 50 år
Lund, B (1987), Skogstut og bonde. Steinkjer. As Offset-Trykk

Har du tilføyelser, korrigeringer, bilder eller andre kommentarer:
send gjerne en melding til redaksjonen.
Steinkjer leksikon logo
21.01.20
S
teinkjer
leksikonet
...et oppslagsverk om Steinkjer - på nett!
Oppslagsord

A B C D E F
G H I J K L
M N O P Q R
S T U V W X
Y Z Æ Ø Å ?
Søk
(i hele nettstedet)
 
 
Blogg Siste blogger
Barnas Hus på flyttefot
Telthuset flyttes til Kroghbakken
Skia til telegrafisten ved Stod stasjon
Flere...
 
Antall artikler:
2961
Antall bilder:
4101

 
 

Skogstuter 1937 til 1881

2.362 personer har tatt eksamen ved Statens skogskole Steinkjer. Under følger navnelistene sortert på eksamensår/kull (fallende) og alfabetisk innenfor hvert kull fra 1937 til 1881. (Av tekniske grunner er lista delt i to.)

1937: Aasgaard, Ola, Trondheim

1937: Aavatsmark, Ivar, Høylandet

1937: Amundsen, Trygve J., Overhalla

1937: Berstad, Arnfinn B., Davik

1937: Borkamo, Erling, Bindal

1937: Bye, Sigleiv, Grong

1937: Bårdset, Leiv, Aure

1937: Christensen, Reidulv, Steinkjer

1937: Fjerdingø, Matias, Harran

1937: Gjetmundsen, Ove, Talvik

1937: Grønset, Odd, Vinje

1937: Guttormsson, Pall, Island

1937: Halmøy, Torfinn, Hamarøy

1937: Jenssen, Reidar, Malvik

1937: Jørum, Ingar, Grong

1937: Kjørsvik, Trygve, Vik

1937: Sand, Arne, Verran

1937: Sellæg, Andreas A., Overhalla

1937: Sexe, Torstein, Ullensaker

1937: Stene, Jeremias, Verdal

1937: Støbseth, Rolf B., Skjerstad

1937: Velde, Sturla, Snåsa

1937: Wist, Einar, Sandvollan

1937: Wullum, Erling, Malvik

1937: Østgaard, Odd S., Tolga

1936: Alte, Reidar, Namdalseid

1936: Anderssen, Hans, Mo i Rana

1936: Bostad, Asmund, Hommelvik

1936: Breimo, Einar, Stamnes

1936: Bønå, Kaare, Vevelstad

1936: Furan, Peter, Kråkerøy

1936: Gustad, Jakob, Mosvik

1936: Hammer, Johan, Høylandet

1936: Hansen, Aksel, Sør-Rana

1936: Haugen, Johan, Vefsn

1936: Hoem, Odd, Stjørdal

1936: Hofstad, Anton, Sparbu

1936: Holth, Kristian, Meråker

1936: Jokobsen, Ragnar, Elsfjord

1936: Langhammer, Aage, Ogndal

1936: Lund, Alfred, Skogn

1936: Nesser, Peter, Grong

1936: Noem, Einar, Kvam

1936: Petersen, Oddmund, Korgen

1936: Rofstad, Erik, Lånke

1936: Snoen, Magne, Meldal

1936: Strand, Olav, Grong

1936: Tømmervik, Harald, Leirfjord

1935: Aasum, Fingar I., Snåsa

1935: Berg, Oddmund, Skogn

1935: Bjerkem, Svein F., Sparbu

1935: Bratland, Karstein, Klinga

1935: Brøndbo, Ditlev, Overhalla

1935: Dalsaune, Per, Kvam

1935: Fiskum, Vidar, Harran

1935: Foosnes, Jarle, Beitstad

1935: Grunnan, Alf, Verdal

1935: Grønnesby, Johan, Sandvollan

1935: Haave, Sigmund, Selbu

1935: Hammer, Kristian, Høylandet

1935: Hatlinghus, Sturla, Egge

1935: Haugness, Kristian, Geitstastrand

1935: Jacobsen, Morten, Ogndal

1935: Kinderås, Karsten, Sparbu

1935: Mørkved, Jostein, Overhalla

1935: Naavik, Gunnar, Frosta

1935: Okk.enhaug, Magne, Frol

1935: Reistad, Ivar, Frol

1935: Rosten, Johannes, Grong

1935: Spillum, Esten, Klinga

1935: Storsand, Johan, Børsa

1935: Takle, Berge M., Brekke

1935: Willumsen, Håkon, Gildeskål

1935: Winsnes, Steinar, Singsås

1934: Aalberg, Arne O., Leksvik

1934: Bjerkan, Rolf A., Meldal

1934: Brenne, Arnfinn, Skogn

1934: Ekker, Ivar, Otterøy

1934: Hammer, Knut E., Steinkjer

1934: Hov, Anders J., Alen

1934: Husvik, Brynjar, Otterøy

1934: Hårstad, Arne, Selbu

1934: Jønnum, Arvid, Beitstad

1934: Lysholm, Gunnar Saxe, Tydal

1934: Meyer-Silsand, Otto, Tranøy

1934: Morset, Ola, Selbu

1934: Schiefloe, Petter, Kvam

1934: Slettbakk, Ragnar, Hattfjelldal

1934: Stene, Ole L., Holtålen

1934: Strand, Vilhelm, Bindal

1934: Uglem, Magnus, Selbu

1934: Ulvin, Johan, Inderøy

1934: Vannebo, Magne, Overhalla

1934: Wohlen, John J., Verdal

1934: Østgaard, Eyolv, Namsskogan

1933: Anderssen, Karl E., Mo i Rana

1933: Angell, Arne, Hadsel

1933: Bø, Jakob R., Stryn

1933: Børset, Ola M., Rindal

1933: Formo, Jørgen S., Overhalla

1933: Granhus, Anton A., Malm

1933: Grimstad, Knut, Målselv

1933: Grønlie, Georg, Målselv

1933: Hustad, Helge, Sandvollan

1933: Jørstad, Erik R., Snåsa

1933: Kaldahl, Asbjørn, Namdalseid

1933: Kjenstad, Lars, Snåsa

1933: Kvernland, Normann, Osen

1933: Loraas, Sverre, Røra

1933: Næstvold, Arnljot, Halden

1933: Rindal, .Johs., Øyer

1933: Storrøsten, Hans O., Tynset

1933: Strøm, Leif, Hakadal

1933: Svendsen, Godfred, Mosjøen

1933: Sæther, Kaare, Øksendal

1933: Taraldrud, Hans, Rømskog

1933: Thun, Jarle O., Beitstad

1933: Wekre, Hermod, Egge

1932: Aasenhus, Arne, Levanger

1932: Aune, Olav K., Namdalseid

1932: Aure, Jens Ivar, Saltdal

1932: Bugge, Otto Bjørnar, Mosjøen

1932: Christensen, Einar K., Steinkjer

1932: Domstad, Henrik A., Elverum

1932: Elstad, Fredrik G., Steinkjer

1932: Hagen, Asmund I., Egge

1932: Hammer, Lorents, Høylandet

1932: Kraft-Pettersen, Per, Surnadal

1932: Krogh, Kristen Faye, Drammen

1932: Kvamseng, Karl M., Beitstad

1932: Løding, Mons P., Bodin

1932: Nilsen, Arnt, Steinkjer

1932: Osmo, Sverre, Nord-Rana

1932: Sand, Arne A., Skogn

1932: Skancke, Ingulf, Tynset

1932: Svarva, Alf G., Snåsa

1932: Sæther, Oddmund, Namdalseid

1932: Veium, Birger, Grong

1932: Vindheim, Egil, Tysfjord

1931: Almli, Erling, Beitstad

1931: Aunan, Asbjørn, Ogndal

1931: Bogen, Ragnvald, Egge

1931: Eriksen, Arne, Steinkjer

1931: Finsås, Lorents H., Snåsa

1931: Fiskum, Johs. J., Harran

1931: Fiskum, Sigmund, Harran

1931: Fjesme, Arne, Beitstad

1931: Foss, Knut, Steinkjer

1931: Frøseth, Knut J., Støren

1931: Hatlinghus, Audun, Egge

1931: Hegle, Roar, Steinkjer

1931: Lien, Rolf, Trondheim

1931: Moum, Bernt P., Snåsa

1931: Møll, Otto, Holum

1931: Navjord, Torolf, Beiarn

1931: Ness, Karstein, Harran

1931: Silset, Sigurd, Namdalseid

1931: Sjule, Inge, Snåsa

1931: Skei, P. Hermann, Ogndal

1931: Stavrum, Olav, Frol

1931: Steinkjer, Bjarne, Snåsa

1931: Tønne, Aasmund, Ogndal

1931: Vold, Arne, Verran

1930: Brantseg, Alf, Ogndal

1930: Eide, Ola, Tolga

1930: Falstad, Erling, Steinkjer

1930: Formo, Sverre, Grong

1930: Gåsmo, Johannes, Snåsa

1930: Hatling, Jarle, Stod

1930: Kirknes, Petrus, Ogndal

1930: Laugtug, Helge, Egge

1930: Matheson, Wilhelm, Trondheim

1930: Ovesen, Eilif, Steinkjer

1930: Skar, Einar, Steinkjer

1929: Arnstad, Jon O., Skatval

1929: Brede, Johan, Snåsa

1929: Carlsen, Reidar, Bodin

1929: Gudbrandsen, Hallbjørn, Klinga

1929: Kirknes, Trygve, Ogndal

1929: Molberg, Olaf A., Egge

1929: Petersen, Georg P., Egge

1929: Rosvoll, Einar L., Fusa

1929: Saur, John, Egge

1929: Schiefloe, Johan, Ogndal

1929: Voldseth, Erling, Levanger

1928: Binde, Ivar S., Stod

1928: Broch, Bernhard Aabye, Ogndal

1928: Espeland, Trygve, Froland

1928: Krogh, Christian, Setskog

1928: Langli, Haldor, Selbu

1928: Martens, Yngvar, Bærum

1928: Noodt, Leif E., Tana

1928: Nygaard, Thor, Steinkjer

1928: Petersen, Christian M., Mo i Rana

1928: Skogan, Ole, Kvam

1928: Stamnæs, Leif, Beitstad

1928: Øien, Frithjof, Steinkjer

1927: Berg, Hans Olai, Verdal

1927: Bjerke, Ole Kr., Overhalla

1927: Gunnes, Mikkel O., Rennebu

1927: Høvik, Olav, Tustna

1927: Inderberg, Kåre, Egge

1927: Johansen, Ole, Hattfjelldal

1927: Johnsen, Odd, Malvik

1927: Kavli, Hans, Strinda

1927: Kinderås, Peter, Sparbu

1927: Rømuld, Jens, Verran

1927: Schønborg, Olav E., Egge

1927: Stigum, Bjarne, Sparbu

1927: Ulsund, Johannes J., Vikna

1927: Willman, Egil G., Trondheim

1926: Aasum, Agnar J., Snåsa

1926: Arnesen, Dag, Oslo

1926: Christoffersen, Chr. Ø., Gran

1926: Due, Chr. Fr., Oslo

1926: Gram, Johan G., Bærum

1926: Holien, Helge, Beitstad

1926: Kjøsnes, Gunnar T., Selbu

1926: Langeng, Kristian, Meldal

1926: Meisterlin, Trygve, Trondheim

1926: Nora, Trygve, Tromsø

1926: Ramberg, Sverre, Ogndal

1926: Schei, Magne A., Steinkjer

1926: Smejda, Harald A., Trondheim

1926: Stigum, Rolf A., Sparbu

1926: Sverdrup, U. Fr., Namsos

1926: Tessem, Sverre Kr., Tromsø

1926: Wraamann, Egil J., Mosjøen

1925: Asla, Arne, Mo i Rana

1925: By, Sigurd, Leksvik

1925: Falsen, Håkon, Mosjøen

1925: Gisvold, Leif E., Orkdal

1925: Hagstrøm, Wilhelm, Trondheim

1925: Hoel, Ingebrigt T., Rennebu

1925: Høin, Nils A., Egge

1925: Lykke, Leif, Trondheim

1925: Næssan, Olaf, Otterøy

1925: Pettersen, Arvid, Frol

1925: Rosenludn, Johan, levanger

1925: Skogn, Bjarne, Nordli

1925: Tømmerås, Ole E., Meråker

1925: Wesche, Reidar, Levanger

1924: Aarstad, John, Malvik

1924: Berg, Gunnar Eide, Trondheim

1924: Fuglem, Peder, Selbu

1924: Gipling, Peter, Verran

1924: Grøttum, Jakob, Kvam

1924: Høegh, Ove Guldberg, Tromsø

1924: Johnsen, John, Mosjøen

1924: Kjønstad, Sverre, Skogn

1924: Lindi, Anders J., Karasjok

1924: Moen, Ivar B., Tromsø

1924: Rø, Einar, Strinda

1924: Simonsen, Olav Gustav, Aker

1924: Storsand, Ole, Børsa

1924: Tromsdal, Arne, Verdal

1924: Wisth, Eyvind, Verdal

1923: Brækaas, Erik, Trondheim

1923: Bugge, Sven S., Lillehammer

1923: By, Arnt M., Verdal

1923: Frigaard, Olav I., Hegra

1923: Heiberg, Hans H., Sogndal

1923: Hembre, Alf A., Hegra

1923: Johnsen, Haakon Steen, Trondheim

1923: Kirknes, Alf A., Inderøy

1923: Lerfald, Mads, Hegra

1923: Lænn, Peter, Sparbu

1923: Næss, Erling, Inderøy

1923: Petersen, Johannes, Trondheim

1923: Richter, Johan C.F.C., Orkanger

1923: Risberg, Ingemar, Ogndal

1923: Saugestad, Einar S., Beitstad

1923: Schiefloe, Johan Kr., Hegra

1923: Seem, Ludvik I., Beitstad

1923: Sevatdal, Sigfred, Røros

1923: Sneve, Jostein, Egge

1923: Stuen, Peder, Oppdal

1923: Volan, Anton, Inderøy

1923: Weidemann, Oswald, Leinstrand

1923: Wirum, Harald, Ålvundeid

1922: Aune, Einar J., Leksvik

1922: Brandtzæg, Ulrik Sverdrup, Steinkjer

1922: Bratset, Kristen, Aure

1922: Deraas, Sigvart M., Namdalseid

1922: Forbord, Bertinus, Skatval

1922: Fornes, John, Hegra

1922: Fosland, Mathias M., Høylandet

1922: Gjessing, Tor Waage, Trondheim

1922: Grande, Jarle J., Overhalla

1922: Granhus, Gustav, Beitstad

1922: Hjelpdal, Olaf S., Hegra

1922: Holten, O. S., Klæbu

1922: Næss, Erling E., Inderøy

1922: Okstad, Einar Aun, Høylandet

1922: Opdahl, Jakob H., Overhalla Einar

1922: Ramberg, L., Steinkjer

1922: Richter, Odd, Stjørdal

1922: Rosten, Karl, Grong

1922: Rygh, Arnt, Sparbu

1922: Sakshaug, Arvid, Inderøy

1922: Skarland, Jo., Høylandet

1922: Troseth, Gustav, Skogn

1922: Tømmerås, Svein, Overhalla

1922: Øfsti, Olaf O., Stjørdal

1921: Almås, Svein, Høylandet

1921: Engan, Ivar J., Flå

1921: Engen, Ola, Singsås

1921: Gjervan, Arnulf, Malvik

1921: Grut, Ingebrigt A., Meldal

1921: Haagensen, Rolf, Trondheim

1921: Haugberg, Arne, Inderøy

1921: Husby, Oskar, Stjørdal

1921: Kvam, Haakon, Beitstad

1921: Kvernild, Harald A., Åsen

1921: Letnes, Alf A., Inderøy

1921: Lindstrøm, Arne A., Malm

1921: Lorvik, Aksel, Sparbu

1921: Nergaard, Kaare T., Trondheim

1921: Reitlo, Elias, Stod

1921: Romstad, Konrad, Høylandet

1921: Saxhaug, John, Inderøy

1921: Sellæg, Magne M., Overhalla

1921: Skarland, Ivar, Høylandet

1921: Skogan, Peder, Hegra

1921: Stevik, Øystei'n, Foldereid

1921: Storøen, Karl, Overhalla

1920: Aschenberg, Leif, Tromsø

1920: Brandt, Gisle J., Meldalen

1920: Buvarp, Arne, Namdalseid

1920: Eidum, Johan A., Lånke

1920: Elden, Fredleiv, Overhalla

1920: Fladhagen, Kaare, Trysil

1920: Fossland, Mathias J., Grong

1920: Grong, Kolbjørn I., Snåsa

1920: Gåsbak, Emil O., Sørli

1920: Hagen, Ola O., Ytre Rendal

1920: Heglum, Magne S., Overhalla

1920: Kroken, Haakon, Vefsn

1920: Meidal, Emil, Høylandet

1920: Ranum, Arne A., Ogndal

1920: Seem, Johannes M., Grong

1920: Singsaasbak, Johan, Singsås

1920: Solem, Marius, Orkdal

1920: Strøm, Ivar L., Nittedal

1920: Utheim, Odd, Sparbu

1920: Vikan, Johan M., Stjørdal

1920: Wehn, Ola, Børsa

1920: Østbye, Peter, Egge

1919: Aanensen, Sverre, Oslo

1919: Amdal, Erling, Trondheim

1919: Berg, Erik, Veøy

1919: Bøgseth, Birger, Namdalseid

1919: Dammann, Rolf, Aker

1919: Fuglaas, Helge, Verdal

1919: Høye, Jens L., Grue

1919: Kiland, John, Fyrisdal

1919: Kjøbli, Sivert N., Snåsa

1919: Moe, Gustav, Skogn

1919: Mork, Elias, Otterøy

1919: Saur, Stockfleth J., Foldereid

1919: Schøyen, Alf, Trondheim

1919: Segtnan, Henrik J., Frol

1919: Skarland, Per, Høylandet

1919: Voldseth, Erik, Verran

1918: Aavatsmark, Arne, Trondheim

1918: Amble-Ommundsen, Alf, Stjørdal

1918: Broch, Ragnar, Oslo

1918: Falck, Ludvig, Nordstrand

1918: Gotaas, Arne, Støren

1918: Haarberg, Olaf, Trondheim

1918: Hustad, Haakon, Beitstad

1918: Lund, Kristian, Narvik

1918: Lund-Owe, Johan, Bodø

1918: Lysberg, Magne, Overhalla

1918: Nansen, Kaare, Lysaker

1918: Nordback, Oswald, Lierne

1918: Okstad, Jakob, Høylandet

1918: Ribe, Odin, Grong

1918: Sakshaug, Kaare, Inderøy

1918: Smith, Kaare, Trondheim

1918: Solem, Aksel, Overhalla

1918: Stang, Einar, Skien

1918: Stevik, Sigurd, Foldereid

1918: Strand, Ole, Valsøyfjord

1918: Strøm, Harald, Hitra

1918: Sveaas, Arne P., Stod

1918: Thoresen, Wilhelm, Kristiansund

1918: Wibe, Birger, Inderøy

1917: Arneberg, Johannes, Solør

1917: Bakken, J. Henrik, Kristiansund

1917: Bjørnson, Ø. Sverdrup, Steinkjer

1917: By, David S., Orkdal

1917: Dreierstad, Arnt, Høland

1917: Engelschiøn, S. Sverdrup, Oslo

1917: Fjeldvang, Ottar, Stor-Elvdal

1917: Fossland, Ivar J., Grong

1917: Gaden, Chr. H., Trondheim

1917: Gjul, John J., Nordmøre

1917: Godtland, Erobret, Tynset

1917: Hernes, Peter, Malvik

1917: Karlstad, Olaf, Biri

1917: Kirkhorn, Lodve, Eidsvoll

1917: Moen, Ole, Klæbu

1917: Mørkved, Martin, Høylandet

1917: Nissen, Reidar, Oppdal

1917: Nordback, Josef, Nordli

1917: Næss, Johan, Steinkjer

1917: Olsen, Hans Hysing, Vågå

1917: Saugen, Bernt, Trondheim

1917: Sivertsen, Leif, Steinkjer

1917: Sørlie, Arvid, Eidsberg

1917: Wollebæk, Finn S., Fåberg

1916: Aanesen, Nils, Tvedestrand

1916: Aasenhus, Ingard, Leinstranda

1916: Berg, Patroklus, Steinkjer

1916: Borch-Johnsen, P., Helgeland

1916: Falk, Arne, Brønnøy

1916: Garberg, Erik, Orkdal

1916: Gartland, Oliver, Sparbu

1916: Gevik, Harald, Levanger

1916: Haugseth, Leopold, Beitstad

1916: Helgesen, Hjalmar, Målselv

1916: Høy, Johs., Langesund

1916: Ihle, Reidar, Nittedal

1916: Lunnan, Torgeir, Røra

1916: Lyche, Einar, Oslo

1916: Nordby, Nils, Elverum

1916: Nøttstad, Arne, Hamar

1916: Okkenhaug, Erling, Levanger

1916: Sandnæs, Sigbjørn, Overhalla

1916: Solbraa, Erling, Mosjøen

1916: Solheim, Toralv, Fauske

1916: Strom, Konrad, Eidsvoll

1916: Sørensen, Einar, Buvika

1916: Talaasen, Einar, Trysil

1916: Vasseljen, Odd, Strinda

1915: Andersen, Axel, Land

1915: Bache-Wiig, Erik, Lillehammer

1915: Borchrevink, Hans, Lillehammer

1915: Bøgseth, Ole, Snåsa

1915: Eldevik, J. S., Orkdal

1915: Hegstad, Victor, Trondheim

1915: Heyerdahl, Ragnar, Kristiansund

1915: Krigsvold, Ole, Budalen

1915: Langli, Alfred, Selbu

1915: Lien, Elfinn, Elverum

1915: Liplassen, E1mil, Elverum

1915: Magelssen, Jess, Trondheim

1915: Mørkved, Karl L., Høylandet

1915: Oldernes, Olai E., Snåsa

1915: Opsahl, Arnt, Hedemarken

1915: Skogstad, Torgeir, Bynesset

1915: Storm, Einar, Trondheim

1915: Stubskin, Sevald, Verdal

1915: Tromsdal, Albert, Verdal

1915: Utheim, Eystein, Sparbu

1914: Berget, Sæmund, Ytre Rendal

1914: Bjerke, Lorentz, Tønsberg

1914: Bruseth, Ola K., Todalen

1914: Buvarp, Edmund, Namdalseid

1914: Bækken, Gudbrand, Stor-Elvdal

1914: Freihow, Fredrik W., Asker

1914: Gansmo, Andreas, Overhalla

1914: Haugan, Petter P., Malvik

1914: Hegstad, Valdemar, Trondheim

1914: Hindrum, Birger, Leksvik

1914: Høyem, Bernhard, Trondheim

1914: Ihlen, Nils N., Skedsmo

1914: Johannesen, Jørgen P., Telemark

1914: Kvello, Arne, Selbu

1914: Meidell, Frans M., Trondheim

1914: Messelt, Helge, Stor-Elvdal

1914: Milberg, Nils M., Sandvika

1914: Næsguthe, Einar, Nittedal

1914: Opland, Harald, Flatanger

1914: Pettersen, Johan L., Sulitjelma

1914: Sæthre, Thor, Trondheim

1914: Volden, Andreas E., Stod

1913: Aarbø, Bjarne, Trondheim

1913: Andersen, Johannes, Ofoten

1913: Anzjøn, Eivind, Verdal

1913: Aunan, Jon, Trondheim

1913: Austad, Anders, Inderøy

1913: Elstad, Fredrik, Verdal

1913: Flaat, Bernhof, Høylandet

1913: Granlund, Peder, Grue

1913: Hafstad, Tomas, Sparbu

1913: Helgesen, Leonard, Målselv

1913: Ingebrigtsen, Eivind, Grong

1913: Jenssen, Anton, Mosvik

1913: Karlgård, A. O., Verdal

1913: Lange, Thomas, Moss

1913: Liaklev, John, Børsa

1913: Melhus, John, Melhus

1913: Milde, Fredrik, Trondheim

1913: Molberg, Olaf, Grong

1913: Ramstad, Harald, Bangdalen

1913: Sagmo, Karl, Grong

1913: Sellæg, Johannes, Klinga

1913: Sjølie, Ole, Åmot

1913: Strand, Karle, Høylandet

1913: Tronstad, Anton, Inderøy

1912: Andersen, Torkel Bjøre, Oslo

1912: Bergestad, Leiv, Nord-Odal

1912: Bjørken, Ole M., Verdal

1912: Fiskum, Ivar, Harran

1912: FJotten, Olav, Overhalla

1912: Formo, Hans, Grong

1912: Fosland, Samuel J., Grong

1912: Heltzen, Terje, Herøyholmen

1912: Hinsværk, Arnt P., Singsås

1912: Knudtzon, Haakon, Bjugn

1912: Koch, Axel, Bodø

1912: Myhr, Sverre, Levanger

1912: Olsen, Sigurd, Trondheim

1912: Pedersen, Leif, Kristiansand

1912: Pleym, Axel, Hemnes

1912: Sand, Gottfried, Oslo

1912: Singstad, Richard K., Stadsbygd

1912: Skjeflo, Paul, Klinga

1912: Sommerfelt, Carl C., Oslo

1912: Stenbro, Yngvar, Mosjøen

1912: Theiste, Anton, Oslo

1912: Waal, Thor, Amot

1912: Østgaard, Arne, Namsskogan

1911: Berger, John, Øvre Rendal

1911: Bøckmann, Wilhelm, Trondheim

1911: Falk, Hagbard, Brønø

1911: Fosheim, Einar, Valdres

1911: Gaalaas, Harald, Gjøvik

1911: Getz, Luis L., Trondheim

1911: Hagen, Peder, Klæbu

1911: Hals, Wilhelm, Hamar

1911: Heidenreich, Johan, Oslo

1911: Iversen, Reidar, Strinda

1911: Kindseth, Harald, Malvik

1911: Kværnes, Ragnvald, Ytre Rendal

1911: Lund, Hans P., Stord

1911: Lynum, Harald, Levanger

1911: Lømo, Per Bronken, Elverum

1911: Mørkved, Otto, Grong

1911: Mørkved, Salamon, Høylandet

1911: Pedersen, Birger, Kristiansand

1910: Anvik, Einar, Kviteseid

1910: Bolling, Sigvart, Nordli

1910: Gjetmundsen, Sigurd, Kvænangen

1910: Grindstad, Thorvald, Rakkestad

1910: Holst, Helge, Oslo

1910: Hovind, Asbjørn, Åmot

1910: Juul, Johan, Amble

1910: Lombnæs, Peder, Rendalen

1910: Løkke, Harald, Mo i Rana

1910: Nergaard, Vidar, Åmot

1910: Pettersen, Sverre, Levanger

1910: Sivertsen, Fritz, Steinkjer

1910: Stang, Fabian, Halden

1910: Strøm, Wilhelm, ÅS

1910: Trøften, Bjarne, Nord-Odal

1910: Undseth, Omar, Kristiansand

1910: Wisth, Bjarne, Klæbu

1909: Archer, Erling R., Larvik

1909: Arnesen, Harald, Våler

1909: Arnestad, Torbjørn, Rena

1909: Gundersen, Johannes, Fredrikstad

1909: Haave, Olaus, Selbu

1909: Haukeland, John J., Os

1909: Hoel, Jens, Eidsvoll

1909: Høin, Georg, Stod

1909: Kindseth, Peter, Malvik

1909: Moe, Peder, Ogndal

1909: Nervig, Ingebrigt, Orkdal

1909: Okstad, Oluf K., Høylandet

1909: Opsahl, Lars, Eidsvoll

1909: Størvold, Kolbjørn, Ringsaker

1909: Vikan, Einar, Stjørdal

1908: Aasnæs, Olvar, Flisa

1908: Bauck, Torleif, Trondheim

1908: Berg, Hans T., Steinkjer

1908: Bernts, Karsten, Osen

1908: Folden, Ole M., Verran

1908: Getz, Alf, Verdal

1908: Holst, Gunnar, Trondheim

1908: Johannesen, Gunnar, Oslo

1908: Johnsrud, Gustav, Valdres

1908: Kjelsen, Øistein Brandt, Aker

1908: Krag, Wilhelm, Eidsvoll

1908: Krogh, Gunnar v., Kristiansund

1908: Mohn, Harald, Oslo

1908: Rud, Ole, Hamar

1908: Sivertsen, Torbjørn, Trondheim

1908: Stavrum, Lorentz, Verran

1907: Ikke noe kurs i 1907:

1906: Benum, Olaf, Beitstad

1906: Berger, Hans, Østerdalen

1906: Fonda!, Axel, Melø

1906: Hestvik, Olaf P., Salten

1906: Kirkvold, John P., Singsås

1906: Lindtorp, Johannes, Romerike

1906: Mørkved, Mathias, Grong

1906: Nergaard, Ingebrigt, Sandnessjøen John

1906: Rian, Elias, Overhalla

1906: Skøien, Olaf, Nordre Land

1906: Smesaas, Arvid, Trondheim

1906: Thygesen, Henri, Oslo

1906: Tvihaug, Andreas, Lunde

1906: Westenvik, Eivind, Skogn

1905: Brodtkorb, Lauritz, Vadsø

1905: Dehli, Olaf, Gran

1905: Eidsmo, Arnt, Nordli

1905: Fanneløb, Christen, Nordfjord

1905: Gjørwad, Sverre, Toten

1905: Helgesen, Johan A., Målselv

1905: Jenssen, Ole, Trysil

1905: Lindegård, Halvdan, Asker

1905: Olastuen, Julius, Gravberget

1905: Ouren, Martin, Fåberg

1905: Snilstvedt, Reinhard, Kinn

1905: Taasen, Jens, Aker

1905: Vikhammer, P., Beitstad

1905: Vonen, Barthold, Voss

1904: Eckboe, Nils B., Oslo

1904: Harboe, Johan H., Trysil

1904: Haugslo, Ole E., Orkdal

1904: Heimbeck, Fritz W., Oslo

1904: Henmo, John O., Selbu

1904: Jahren, Nils, Skotselv

1904: Næss, Johannes N., Harran

1904: Olsen, Bernhard M., Drøbak

1904: Rossetnæs, Johannes, Harran

1904: Sexe, Halldor V., Hardanger

1904: Sollien, Jon, Sollia

1904: Sørhuus, Halvor, Lille-Elvdal

1904: TJie, Haakon, Skien

1903: Andersen, Andreas, Ofoten

1903: Fjellanger, Martin, Lindås

1903: Gjærde, Andreas, Sunnmøre

1903: Hødal, Andreas, Florø

1903: Knoph, Ulrik P., Steinkjer

1903: Lange, Ove L., Egge

1903: Moe, Isak, Grong

1903: Nilsen, John Werner, Løten

1903: Rosenberg, Halvdan, Åmot

1903: Skarstein, Gunnar, Gloppen

1903: Skurdal, Ole J., Gudbrandsdal

1903: Smitt, Anton, Bergen

1903: Sølvberg, Lauritz, Nordfjord

1903: Tepstad, Johannes, Gjelvik

1902: Benum, Trygve Benum, Tromsø

1902: Bjørgaas, Knut Bjørgaas, Evanger

1902: Eggen, Karl Eggen, Verdal

1902: Figenschau, Oscar Figenschau, Sør-Varanger

1902: Hansson, Bernhard, Kristiansund

1902: Jenssen, Amund Jenssen, Sørreisa

1902: Johannesen, Martin Johannesen, Voss

1902: Jørstad, Holm Jørstad, Biri

1902: Schanke, Andreas Schanke, Voss

1902: Selliaas, Andreas Selliaas, Snåsa

1902: Skaarhaug, Sivert Skaarhaug, Davik

1902: Wedul, Johan Wedul, Hegra

1902: Westgård, Botolf Westgård, Stor-Elvdal

1901: Bakken, Ivan A., Mosvik

1901: Dahlbach, A. Dahlbach, Namdalseid

1901: Dalstø, I. N., Bergen

1901: Hagen, Einar Hagen, Trondheim

1901: Harby, Ant. Harby, Vardal

1901: Hilton, And. M., Solør

1901: Kaldal, Daniel Kaldal, Namdalseid

1901: Lund, Lars Lund, Tyldal

1901: Nerli, Olaf Nerli, Narvik

1901: Rindal, And. Rindal, Rindal

1901: Solemslid, Arth. Solemslid, Voss

1901: Storm, Sigurd Storm, Trondheim

1900: Brørs, Telbert T., Namdalseid

1900: Gjerdrum, Kr. H., Akershus

1900: Gjesdal, Karl M., Sogn

1900: Glærum, And. S., Surendal

1900: Hoff, Olaf O., Hattfjelldal

1900: Koren-Lund, Edv., Hardanger

1900: Myrmo, Georg J., Verdal

1900: Nystad, Arne, Hadsel

1900: Støre, J. A., Trondheim

1900: Tetlie, J. Leopold, Overhalla

1899: Borchgrevink, Henrik C., Sunnfjord

1899: Collett, Oscar Collett, Oslo

1899: Dyrhaug, Anders J., Nordmøre

1899: Finsaas, Teodor M., Snåsa

1899: Hagen, Karl M., Mosjøen

1899: Lindseth, Ingvald B., Flatanger

1899: Nybø, Karl J., Kinn

1899: Seem, Ola H., Grong

1899: Støre, Hans G., Trondheim

1899: Thun, Ole P., Verran

1899: Vohlen, John M., Verdal

1899: Øie, Lars M., Høylandet

1898: Bragstad, Peder K., Sparbu

1898: Brynhildsen, Johan N., Oslo

1898: Elleraas, Eilert K., Stod

1898: Følstad, Toralf M., Verran

1898: Gartland, Elias J., Grong

1898: Kjøbli, Lorentz B., Snåsa

1898: Molberg, Rafael J., Stod

1898: Mørkved, Ole J., Grong

1898: Normann, Eivind, Steinkjer

1898: Opdahl, Arne M., Steinkjer

1898: Sakshaug, Anders L., Inderøy

1898: Tanum, Tørris E., Sparbu

1898: Tveraas, Karl J., Beitstad

1897: Aasum, Bernt F., Snåsa

1897: Aasved, Karl B., Beitstad

1897: Five, Arne K., Stod

1897: Five, Oskar E., Stod

1897: Fjerdingen, Arne B., Steinkjer

1897: Holme, Anton I., Inderøy

1897: Høye, Jens H., Rendalen

1897: Rinnan, Peder J., Klinga

1897: Røssaak, Edvard O., Molde

1897: Shefloe, Johan K., Sparbu

1897: Sundby, Johan P., Saltdalen

1897: Taraldsen, Karl M., Molde

1897: Øksendal, Ottar H., Vefsn

1896: Anstensen, Simen O., Tynset

1896: Brynildsen, Brynild J., Høland

1896: Dieseth, Hans H., Hedemarken

1896: Eggen, Sofus M., Verdal

1896: Haave, Peder O., Selbu

1896: Kaurin, Efrem D., Over berg

1896: Kraakmo, Olaus J., Hamarøy

1896: Libak, Johan P., Stjørdal

1896: Lindgaard, Harald, Ytterøy

1896: Rofstad, Ingebrigt P., Melhus

1896: Schilleraas, Oluf O., Overhalla

1896: Strugstad, Georg I., Sparbu

1896: Sørvik, Karl A., Fosnæs

1895: Bye, Lorentz A., Åsen

1895: Gjermstad, Andreas P., Sparbu

1895: Hammeren, Arne M., Beitstad

1895: Hatling, Olaf O., Stod

1895: Hegge, Peder H., Stod

1895: Kirkreit, Paul O., Beitstad

1895: Kvarving, Nils K., Stod

1895: Langhammer, Magnus H., Stod

1895: Næstvold, Harald E., Stod

1895: Rosten, John Lagesen, Grong

1895: Steen, Ingolf J., Steinkjer

1895: Strauman, Peter J., Vefsn

1895: Østvig, Kristoffer S., Snåsa

1894: Bulow, Laurits, Selbu

1894: Feragen, Svein, Mandal

1894: Finland, Ingvald O., Dyrøy

1894: Fiskum, Anton M., Velfjord

1894: Hustad, Ole S., Inderøy

1894: Mathisen, Johannes, Grong

1894: Muus, Peter N., Snåsa

1894: Sandviksnes, Jonas, Nordfjord

1894: Setsaas, Christen N., Selbu

1894: Strugstad, Ole A., Sparbu

1894: Trygstad, Elisæus I., Verdal

1894: Valstad, Martin A., Sparbu

1893: Dyrstad, Ole S., Egge

1893: Espjord, Konrad J., Tran ø

1893: Haugeraas, Ludvig B., Kristiansund

1893: Helland, Albert K., Sørfolden

1893: Holte, Peder O., Tolga

1893: Jacobsen, Sverre, Sparbu

1893: Kjærran, Johan A., Harran

1893: Lund, Albert O., Skjervøy

1893: Ostrø, Hans T., Skogn

1893: Ryan, Jacob N., Sparbu

1893: Saugestad, Arnt M., Stod

1893: Svarva, Helge P., Snåsa

1892: Fladset, Lars Kr., Nordmøre

1892: Gravbrøt, Jørgen T., Snåsa

1892: Hvidvang, Lorents L., Sparbu

1892: Kjesbu, Bertin E., Sparbu

1892: Melvold, Thomas T., Mosvik

1892: Mørkved, Anders L., Grong

1892: Nagelhus, Helge E., Snåsa

1892: Rygvold, Ole P., Snåsa

1892: Selnæs, Olaf K., Namsos

1892: Skjelbred, Hans H., Sørli

1892: Skjevig, Kristian P., Beitstad

1892: Svendsen, Anton, Nordmøre

1892: Øverland, Erling, Stjørdal

1891: Anzjøn, Morten T., Namdalseid

1891: Eide, Jakob J., Nordre Finli

1891: Kaaberg, Kristian L., Sparbu

1891: Katmo, Esten E., Overhalla

1891: Klerk, Arthur, Syd-Varanger

1891: Leklem, Martinius O., Verdal

1891: Moen, Thore P., Tydal

1891: Mølnvig, Julius B., Snåsa

1891: Næss, Thomas J., Søndre Finli

1891: Rise, Johannes R., Sunnmøre

1891: Ryan, Ole O., Sparbu

1891: Stavnæs, Ole J., Selbu

1891: Strømsmo, Johan I., Målselv

1890: Aune, Ingebrigt S., Namsos

1890: Dille, Nils P., Fosnes

1890: Engan, Bernt B., Snåsa

1890: Grav, Mical N., Ytterøy

1890: Grønberg, Ole A., Strinda

1890: Meningen, Samuel G., Grong

1890: Otterstad, Enok O., Børsa

1890: Reitlo, Julius A., Stod

1890: Skjevlo, Ole P., Sparbu

1890: Trana, Ole O., Inderøy

1890: Vallø, Ole N., Stod

1889: Bardon, Morten G., Tromsø

1889: Følstad, Johannes P., Inderøy

1889: Hoff, Jakob B., Fornæs

1889: Hofstad, Lars S., Sparbu

1889: Jacobsen, Johan E., Sparbu

1889: Kvam, Nils E., Steinkjer

1889: Larsen, Birger, Snåsa

1889: Olsen, Henrik, Levanger

1889: Rønning, Torvald O., Fosnes

1889: Sande, Bendik J., Sunnmøre

1889: Sem, John E., Verdal

1889: Tinglem, Georg S., Beitstad

1889: Vold, John J., Asen

1888: Holde, Ole O., Sparbu

1888: Kvarv, Kristian N., Skjerstad

1888: Kvello, Johan H., Selbu

1888: Larsen, Thormod, Snåsa

1888: Lund, Johan P., Snåsa

1888: Sjøli, Didrik A., Rendalen

1888: Skei, Konrad I., Steinkjer

1888: Skjeflo, Ole O., Sparbu

1888: Skogsø, Kristian M., Mandal

1888: Steffensen, Nils J., Fjeld

1888: Svendsgård, Konrad M., Helgeland

1888: Volden, Erik A., Stod

1887: Davik, Lauritz, Harham

1887: Hansen, Ole J., Ibestad

1887: Hovelsen, M., Stod

1887: Kvam, Eilif, Steinkjer

1887: Lindseth, Olaf, Statland

1887: Moen, Morten P., Tyldal

1887: Olneim, Ingebrigt S., Sellø

1887: Skjefloe, I. K., Sparbu

1887: Straumann, Hans I., Vefsn

1887: Svarva, Ludvig C., Beitstad

1887: Wærness, Olaus K., Rødø

1886: Eggen, Edvard O., Ytterøy

1886: Helgesen, Hilb., Målselv

1886: Koen, Johan K., Inderøy

1886: Lundsaune, Ole M., Inderøy

1886: Pedersen, Andreas Holst, Ofoten

1886: Ravatne, A. K., Vefsn

1886: Salberg, Anton A., Inderøy

1886: Sneisen, Torstein K., Strinda

1886: Stigum, Olaf Z., Sparbu

1886: Torsheim, Mathias N., Nord-Hordaland

1885: Benum, Aksel P., Egge

1885: Bjerkan, John I., Steinkjer

1885: Gotaas, Halfdan K., Skogn

1885: Hammeren, Sivert G., Beitstad

1885: Hjelkrem, Kristen O., Kvernes

1885: Holmvig, Kalmar A., Beitstad

1885: Hægli, Hans N., Leksvik

1885: Martens, Yngvar J., Steinkjer

1885: Misvær, Hans M., Salten

1885: Schult, Einar, Vefsn

1885: Tiltnes, John A., Stod

1885: Velde, Morten R., Beitstad

1884: Bjerkeng, Erik L., Tromsø

1884: Bjoraa, Martin Kr., Foldereid

1884: Buvarp, John A., Namdalseid

1884: Haugdal, Lars O., Sparbu

1884: Holte, Nils L., Senja

1884: Jullum, Olaf I., Stjørdal

1884: Kinberg, Kristian O., Steinkjer

1884: Krogen, Martin A., Hedemarken

1884: Naavig, Anton J., Frosta

1884: Ristad, Isak Kr., Overhalla

1884: Sandholt, Thorstein, Eidsvoll

1884: Sten, Torsten, Beiarn

1884: Vasselven, Olaf O., Strinda

1883: Bentsen, Ingvald A., Saltdalen

1883: Bratsberg, Olaf S., Beitstad

1883: Elnan, Thore O., Beitstad

1883: Haapnæs, Ole A., Grong

1883: Langnestrøen, Johan O., Snåsa

1883: Leklem, Jon O., Verdal

1883: Liberg, Karsten V., Solør

1883: Mellingmc, Olaf G., Grong

1883: Silseth, Fredrik E., Romsdal

1883: Skjerve, Hans Kr., Skogn

1883: Skjevlo, Teodor A., Stod

1883: Østborg, Lars A., Søndre Finli

1882: Dillan, Olaus J., Verdal

1882: Haugseth, Andreas O., Beitstad

1882: Lundamo, Lars O., Lundamo

1882: Mediaas, Christen F., Snåsa

1882: Opdahl, Ole J., Overhalla

1882: Rømo, Iver A., Stod

1882: Selli, Ole P., Sparbu

1882: Stjørdal, Peter O., Verdal

1882: Thehug, Johan J., Nord-Helgeland

1882: Thorsen, Søren, Fosnes

1882: Tideman, Hening O., Meråker

1881: Aavatsmark, Salamon A., Høylandet

1881: Haugdahl, A. S., Sparbu

1881: Haugen, Nils Johs., Leren

1881: Iversen, Fredrik, Steinkjer

1881: Kjesbu, Ole E., Ogndal

1881: Oldernes, Ole T., Snåsa

1881: Qvam, Edvard E., Egge

1881: Reistad, Mathias O., Overhalla

1881: Solstad, Sedvard L., Sør-Helgeland

1881: Velde, Jakob K., Namdalseid

1881: Øfsti, Olaf A., Inderøy

 

Se lista for årene 1989 til 1938.

Litteratur

Lund, B. (2000) SSS–HiNT 120 år
Lindmo, A. (1980). Statens skogskole 1880–1980 100 år
Sexe, T. (1955) Statens skogskole Steinkjer 75 år 1880 14.oktober 1955
Statens skogskole Steinkjer 50 år
Lund, B (1987), Skogstut og bonde. Steinkjer. As Offset-Trykk

Har du tilføyelser, korrigeringer, bilder eller andre kommentarer:
send gjerne en melding til redaksjonen.
Bilder
 
Relaterte artikler
Skogstuter 1989 til 1938
Statens Skogskole Steinkjer
Mer om ...
Skoler
Av interesse ...
Fuglevaag, Brit
Gløersen, Paul
Videregående skoler i Steinkjer
Høvdingvegen 10
Østbye, Peter
Øye, Alf
Getz, Knut
Barth, Agnar
Tiltnes, John
Wisth, Odd Marius
...et oppslagsverk om Steinkjer
- på nett!

Redaksjonen - Tips en venn - Utskrift - Kontakt oss - - Følg Steinkjerleksikonet på Twitter - RSS feed
Creative Commons License
Steinkjerleksikonet er lisensiert under en Creative Commons Navngivelse 3.0 Norge Lisens
Annonser
Annonser på Steinkjerleksikonet
Ta kontakt

Abonner på Steinkjer-Avisa

Steinkjernytt i postkassen hver fredag.
www.steinkjer-avisa.no

Egge museum

Aktiviteter og opplevelser hele året.
www.eggemuseum.no

Steinkjer bibliotek

Mye mer enn bøker!
http://steinkjer.folkebibl.no/

Kjøp Steinkjer-litteratur på nett

Foreningen gamle Steinkjer har nettbutikk med Steinkjerhistorie.
www.gamlesteinkjer.net

Steinkjerleksikonet på Facebook

Diskuter Steinkjer- leksikonet på Facebook
www.steinkjerleksikonet.no

Steinkjerleksikonet tvitrer

Følg Steinkjer- leksikonet på Twitter
www.steinkjerleksikonet.no
Annonsere?
Ta kontakt