Steinkjerleksikonet

Steinkjerleksikonet

...et oppslagsverk om Steinkjer - på nett!

Skogstuter 1989 til 1938

2.362 personer har tatt eksamen ved Statens skogskole Steinkjer. Under følger navnelistene sortert på eksamensår/kull (fallende) og alfabetisk innenfor hvert kull fra 1989 til 1938. (Av tekniske grunner er lista delt i to.)

1989: Bergersen, Bjarne, Kongsvinger

1989: Brusell, Morten Oscar, Sandefjord

1989: Dahl, Geir, Steinkjer

1989: Danielsen, Carl, Namsos

1989: Eggen, Tor Arne, Levanger

1989: Eriksson, Per, Ørebro

1989: Goverud, Per M, Hoff

1989: Graabæk, Odd Arnold, Steinkjer

1989: Haraldsen, Geir, Beiarn

1989: Harby, John, Ringsaker

1989: Horsberg, Rune, Leksvik

1989: Hove, Svein Georg, Lillehammer

1989: Hovland, Geir, Florø

1989: Kinderås, Mette, Steinkjer

1989: Løm, Torkild, Elverum

1989: Moen, Tor Sverre, Namsskogan

1989: Nossum, Frode, Trondheim

1989: Nyeggen, Hans, Alvdal

1989: Næss, Øystein, Larvik

1989: Otervik, Hans Gunnar, Bindal

1989: Rødseth, Torstein Vatne, Ålesund

1989: Sjøli, E Venn, Stjørdal

1989: Solstad, Egil, Åfjord

1988: Aamli, Kjetil, Birkenes

1988: Berntsen, Ola, Vang

1988: Buce, Grete Karine, Sørlig

1988: Derre, Hallstein, Namdalseid

1988: Dyrli, Øystein, Fredrikstad

1988: Frisk, Michael, Sverige

1988: Haraldsen, Hans Yngvar, Sandnessjøen

1988: Huvestad, Sigurd Sondre, Leikanger

1988: Hågensen, Petter, Namsos

1988: Jacobsen, Tormod Skeide, Bergen

1988: Killi, Unni, Dombås

1988: Krogstad, Bård Einar, Heimdal

1988: Kvistad, John Olav, Verdal

1988: Laxaa, Svein Arne, Hamarøy

1988: Lindh, Ole, Sverige

1988: Megård, Bjørn, Halsa

1988: Nordsletta, Oddleif, Karasjok

1988: Nordvik, Tore, Mosjøen

1988: Pettersen, Gunnar, Bindal

1988: Renbjør, Trond Reidar, Levanger

1988: Ringen, Vidar, Meråker

1988: Steine, Pål, Bærum

1988: Veddegjerde, Atle, Horten

1988: Venås, Nils Bjørn, Tingvoll

1987: Adolfson, Michael, Sverige

1987: Berfjord, Svein, Vert Send

1987: Bryhn, Per Magne, Øyer

1987: Eidsmo, Alf Roar, Nordli

1987: Farbu, Kirsti, Vefsn

1987: Gladsø, Jann-Arne, Vefsn

1987: Hansen-Møllerud, Pål, Grue

1987: Haugan, Anne-Lise, Trondheim

1987: Hoff, Alf-Rune, Rødøy

1987: Holte, Arvid, Meldal

1987: Håtveit, Helge, Ulefoss

1987: Lund, Jens, Danmark

1987: Løberg, Anne Kathrine, Porsgrunn

1987: Løvhaugen, Per Arne, Grong

1987: Nergård, Jørgen Asbjørn, Åmot

1987: Neven, Marco, Nederland

1987: Olstad, Kjell, Lom

1987: Omholt, Ole Anton, Kongsberg

1987: Perstølen, Erling, Hoel

1987: Skånøy, Tore, Rissa

1987: Strømhylden, John Aksel, Namsos

1987: Søgård, Erland Sindre, Åmot

1987: Thorsov, Tarald, Enebakk

1987: Veie, Bjørn Even, Levanger

1987: Wibe, Birger, Levanger

1986: Aas, Arnar Kristian, Mandal

1986: Aasen, Dag, Bærum

1986: Adolfsen, Rune Per, Sunndal

1986: Christensen, Solfrid, Steinkjer

1986: Eliassen, Dag Audun, Hareid

1986: Fjone, Gunnar, Nissedal

1986: Karlag, Troels, Odense

1986: Kleven, Tommy, Vestre Toten

1986: Klute, Paul, Jevnaker

1986: Knutsen, Hilmar Bjarne, Oslo

1986: Laland, Sigurd, Kragerø

1986: Lid, Pål, Sel

1986: Malimo, Pål, Steinkjer

1986: Mathisen, Lars Eivind, Tromsø

1986: Nordås, Trond Helge, Vefsn

1986: Opsal, Rolf Ole, Lierne

1986: Overdevest, Titus, Nord Aurdal

1986: Richardsen, Inger Alise, Harstad

1986: Rogstad, Jan Henning, Oslo

1986: Seem, Trond Åge, Snåsa

1986: Slind, Egil Steinar, Selbu

1986: Solheim, Arne, Leksvik

1986: Solvold, Kent Andre, Levanger

1986: Wallinder, Nils Ivar, Lierne

1985: Aas, Knut, Vegårshei

1985: Aasheim, Finn Leif, Oslo

1985: Andersen, Jostein, Ålesund

1985: Dengerud, Torleiv, År

1985: Fineid, Per, Lismarka

1985: Frøland, Bjørn Øystein, Våler

1985: Gunnarson, Einar, Reykjavik

1985: Heggli, Halve, Hattfjelldal

1985: Hovland, Rune, Trondheim

1985: Kristiansen, Terje, Hamarøy

1985: Larssen, Finn Stumberg, Halden

1985: Rønning, Oddbjørn, Trondheim

1985: Schøning, Finn, Porsgrunn

1985: Sjølund, Gunnar, Sverige

1985: Skjærvø, Per Ivan, Trondheim

1985: Snekvik, Kolbjørn, Surnadal

1985: Sønsteby, Finn, Moelv

1985: Søreaa, Bjørn Egil, Snåsa

1985: Telebond, Håvard, Røros

1985: Utne, Trond, Onsøy

1985: Werp, Anders B, Øvre Eiker

1985: Wessel, Andreas Bredal, Bærum

1985: Winther, Einar Arvid, Brønnøy

1985: Wormdal, Atle, Orkanger

1984: Bjørkeli, Kjetil, Lyngseidet

1984: Devik, Jarl Henrik, Hestenesøyra

1984: Fjorne, Olav Halvard, Nissedal

1984: Frøyen, Magnus Andreas, Svelgen

1984: Haugseth, Tor Embret, Øvre Rendal

1984: Hektoen, Asgeir, Kløfta

1984: Hektoen, Erik, Kløfta

1984: Isleifsson, Johann Svafar, Island

1984: Jaavatten, Elling, Vegårshei

1984: Jacobsen, Geir, Sandefjord

1984: Jenssen, Jan, Olderskog

1984: Johansen, John Oddbjørn, Mosjøen

1984: Juul, Morten, Kyrksæterøra

1984: Kaald, Petter, Jørstad

1984: Knutsen, Kjartan, Saghaug

1984: Krangsås, Tormod, Trondheim

1984: Mjaaland, Gard, Oslo

1984: Mogård, Ove, Selbu

1984: Myklestad, Geir Holstein, Fyllingsdalen

1984: Rokstad, Ola Morten, Støren

1984: Romstad, Ove Johan, Spillum

1984: Røthe, Harald, Namdalseid

1984: Skaug, Kate Anita, Enebakk

1984: Solum, Karl Eirik, Salsbruket

1984: Stamnestrø, Rolf, Kyrksæterøra

1983: Aasheim, Morten Ivar, Hauggrend

1983: Flovikholm, Christian, Nesjestranda

1983: Gorseth, Stig, Trondheim

1983: Grenne, Helge, Trondheim

1983: Hallgren, Per, Moss

1983: Halse, Are, Olderskog

1983: Hamnes, Jarle, Surnadal

1983: Havdahl, Sverre Gustav, Steinkjer

1983: Hvoslef, Helge, Oslo

1983: Johansen, Trond, Rognan

1983: Kverndalen, Gudmund, Skien

1983: Mathisen, Lasse, Aas

1983: Monsen, Jørn, Rognan

1983: Nordås, Kjell Arvid, Mosjøen

1983: Northug, Jostein, Steinkjer

1983: Romstad, Halvor, Lillehammer

1983: Skaug, Bjørn Erik, Flateby

1983: Sklett, Knut Sigbjørn, Bergsmo

1983: Stavlund, Ingemar, Rygge

1983: Storm, Øystein Johan, Tjodalyng

1983: Tangevold, Hans Jørgen, Sarpsborg

1983: Toldnes, Trond, Steinkjer

1983: Vongraven, Bjørn, Støren

1983: Ådland, Karl Ludvik, Åkrehamn

1982: Aanes, Torfinn, Vefsn

1982: Aaserød, Tormod, Trondheim

1982: Avdem, Ørjan, Holandsvika

1982: Bolsø, Knut Torgeir, Molde

1982: Fjesme, Steinar Olav, Verdal

1982: Flaa, Tor Kristian, Birkenes

1982: Garborg, Knut, Asker

1982: Gaustad, Halvard, Fauske

1982: Holmeng, Jostein, Og Fjord

1982: Husby, Arnt-Martin, Levanger

1982: Johansen, Wiggo, Bodø

1982: Jonassen, Olav Jostein, Sortland

1982: Landa, Arild Magne, Kvinnherad

1982: Malones, Sverre Henning, Molde

1982: Martinsen, Jon Olav, Grong

1982: Norderhaug, Roar, Halden

1982: Snøfugl, Erlend, Midtre Gauldal

1982: Stub-Jacobsen, Kjeld, Nome

1982: Søreng, Kjell-Arne, Verdal

1982: Torfinn Sånn, Tor, Island

1982: Tødås, Hallstein, Overhalla

1982: Wagnild, Geir Jostein, Bindal

1982: Westgård, Morten, Stjørdal

1982: Østby, Knut, Trøgstad

1981: Bakøy, Edmar, Rissa

1981: Berger, Knut, Bangsund

1981: Bevan, Petter Fredrik, England

1981: Bie, Are, Ilseng

1981: Bjørnason, John Haakon, Reykjavik

1981: Brenna, Oddvar, Andselva

1981: Bøhn, Bjørn-Thore, Skogn

1981: Dalsegg, John, Drammen

1981: Dukefos, Morten, Sem

1981: Hedegart, Michael, Danmark

1981: Jenssen, Jens Nicolai, Hommelvik

1981: Johannessen, Charles, Stokmarknes

1981: Johnsen, John R, Brekkvasselv

1981: Kjersheim, Jørn, Molde

1981: Kulseth, Ola H, Sæbø

1981: Leisson, Trondur Gilli, Færøyene

1981: Malmo, Per, Steinkjer

1981: Merkesdal, Eldbjørg, Bjerkreim

1981: Moen, Olav, Harran

1981: Myhre, Torstein, Verdal

1981: Sand, Ragnar, Malm

1981: Stub-Jacobsen, Jens, Ulefoss

1981: Tinglum, Kjell, Namdalseid

1981: Trælnæs, Stein Erik, Trofors

1981: Weihe, Nils Henrik, Vingrom

1981: Wiseth, Bjørnar, Steinkjer

1980: Aarstad, Liv, Steinkjer

1980: Almås, Petter, Oslo

1980: Andersen, Stig Jarl, Midtre Gauldal

1980: Bakkehaug, Rolf Ingolf, Mosvik

1980: Bratset, Steinar, Molde

1980: Eliassen, Grunn Gunnar, Vefsn

1980: Fiskum, Geir Jostein, Grong

1980: Folstad, Eilif Peder, Midtre Gauldal

1980: Gonsholt, Ivar, Siljan

1980: Hov, Tore Frisli, Vefsn

1980: Husby, Helge, Tingvoll

1980: Høksnes, Per Steinar, Snåsa

1980: Johnsen, Arnstein, Namsos

1980: Marhus, Arnt Roger, Ullensaker

1980: Mathisen, Roy Arne, Mysen

1980: Ringstad, Bjørn, Røyken

1980: Roan, Olav, Klæbu

1980: Rust, Knut, Stjørdal

1980: Siira, Trygve, Tingvoll

1980: Snekvik, I Øystein, Surnadal

1980: Strupstad, Liv Marit, Nes

1980: Tokle, Arild, Vefsn

1980: Weekend, Vidar, Asker

1980: Wittrup, Ole, Trondheim

1979: Andersson, Curt Paul, Sverige

1979: Berger, Trond, Sæbø

1979: Brandsegg, Erling Arve, Stjørdal

1979: Fjell, Halvor, Skjeberg

1979: Fortseth, Gudmund, Målselv

1979: Gellein, Jomar, Heimdal

1979: Getz, Per, Steinkjer

1979: Hystad, Bjørn Olav, Stord

1979: Johannessen, Terje, Borre

1979: Knutsen, Per Arne, Tysfjord

1979: Larsen, Jan Einar, Bodø

1979: Midtgaard, Fred, Danmark

1979: Mømb, Jens Magne, Rendalen

1979: Nord, Anders, Oslo

1979: Nordal, Per Gunnar, Nes

1979: Nordbø, Olav Inge, Nissedal

1979: Nordvik, Terje, Trondheim

1979: Næsvold, Bjørn Holberg, Steinkjer

1979: Pedersen, Thor Arne, Meløy

1979: Rosset, Olav, Grong

1979: Soglo, Egil, Tønsberg

1979: Stamnes, John, Inderøy

1979: Stjern, Rolv, Trondheim

1979: Tidemann, Torleif, Trondheim

1979: Vinje, Ola, Vefsn

1978: Aune, Kurt, Dalekvam

1978: Berg, Åge, Stjørdal

1978: Bottolfsen, Ester Marie, Stokmarknes

1978: Fodnæss, Erling, Ringerike

1978: Giske, Ola Johannes, Trondheim

1978: Gjendalen, Helge, Begndalen

1978: Gätschmann, Per, Trondheim

1978: Halse, John Gunnar, Kristiansund

1978: Hammer, Ola, Asker

1978: Høgaas, Bjørn, Mo I Rana

1978: Indstøy, Per Tormod, Steinkjer

1978: Iversen, Harald, Verdal

1978: Kendt, Kristian, Trondheim

1978: Larsen, John Erik, Oslo

1978: Laurgård, Ivar, Steinkjer

1978: Lehn, KJetil, Trondheim

1978: Modell, Geir, Steinkjer

1978: Ness, Ingvar, Åndalsnes

1978: Ringvoll, Kjetil, Steinkjer

1978: Sagmo, Ivan, Harran

1978: Solberg, Tore R, Os Bergen

1978: Sæther, Ole J, Trondheim

1978: Tangen, Jan Erik, Trondheim

1978: Thane, Nils Helge, Oslo

1977: Djuvsland, Terje, Steinkjer

1977: Hagen, Arild, Opdahl

1977: Hammer, Leif, Selbu

1977: Hoem, Erling Johan, Gjemnes

1977: Hundseth, Jørgen, Namsos

1977: Karlsen, Tore, Rana

1977: Kojedal, Hans Iver, Røros

1977: Leirvik, Hallgeir, Foldereid

1977: Lie, Kåre, Oslo

1977: Lund, Christian F, Trondheim

1977: Lund, John Grøn, Bærum

1977: Mohr, Gustav Thorsø, Borge

1977: Mortensen, Harald, Vefsn

1977: Nordahl, Ole, Lillehammer

1977: Nyland, Tor Hemming, Bærum

1977: Pedersen, Tormod, Skien

1977: Pettersen, Kai Erik, Vestby

1977: Pettersen, Tore, Moss

1977: Rossbach, Knut Heggelund, Skien

1977: Selbek, Arild, Stjørdal

1977: Sibbern, Christian, Ringerike

1977: Volden, Stein Åge, Orkdal

1977: Waaga, Torjus, Sauda

1977: Østengen, Stein, Skedsmo

1976: Aavestrud, Ole, Flå

1976: Bakke, Sverre, Lårdal

1976: Berg, Leiv, Svensby

1976: Bjørnli, Olav, Tønsberg

1976: Bådsvik, Gunnar, Fauske

1976: Eliassen, Håkon Johan, Bromdal

1976: Haave, Torbjørn, Selbu

1976: Haugen, Reidar, Steinkjer

1976: Henriksen, Torbjørn, Søgne

1976: Hordvik, Knut, Kirkenær

1976: Hårstad, Gunnar Olav, Selbu

1976: Larsen, Arnfinn, Båsmo

1976: Lier, Lars, Tønsberg

1976: Morset, Torkjell, Sæbø

1976: Nesser, Jo Hun, Grunn

1976: Ramsøskar, Sven Erik, Selsbakk

1976: Rannem, Ole Edvard, Steinkjer

1976: Røtei, Ola, Oppdal

1976: Simenstad, Dag, Hvittingfoss

1976: Skogstad, Per, Lillehammer

1976: Sætereng, Ove Idar, Namsskogan

1976: Søraas, Jan Erik, Molde

1976: Torstag, Tore, Harstad

1976: Westerbeek, Paul, Nederland

1975: Aarhus, Torger, Bøle

1975: Aasen, Nils, Surnadal

1975: Aune, Roy Even, Otterøy

1975: Bjørnli, Ola, Berkåk

1975: Espeseth, Asbjørn, Åsgårdstrand

1975: Halvorsen, Erik, Rindal

1975: Hansen, Terje Kristian, Notodden

1975: Johansen, Svein, Askim

1975: Johansson, Kurt Jessen, Selfors

1975: Karlsen, Kjell Solberg, Solbergelva

1975: Kvammen, Geir, Bakkehaug

1975: Lie, Svein Axel, Namdalseid

1975: Lorentzen, Per Arnstein, Mosjøen

1975: Marstrand, Anders, Skien

1975: Monsen, Arvid J, Steinkjer

1975: Myrvold, Gunnar, Fredrikstad

1975: Nesse, Gunnar, Leksvik

1975: Ruud, Vidar, Rjukan

1975: Ryen, Torfinn, Notodden

1975: Sandvik, Stig, Fosslandsosen

1975: Storsve, Aage, Trondheim

1975: Svedahl, Stein, Hommelvik

1975: Torstad, Arild, Trondheim

1975: Wessel, Torleif, Kjørsvik Haugen

1974: Aarsæther, John Ole, Mo I Rana

1974: Andersen, Randulf, Selbu

1974: Brevik, Halfdan, Elverum

1974: Danielsen, Terje, Stanghelle

1974: Espeland, Terje, Arendal

1974: Formo, Otto, Høylandet

1974: Gausdal, Finn Erik, Storslett

1974: Grande, Per Olav, Skage

1974: Grimstad, Frank, Vefsn

1974: Hamstad, Arnold, Levanger

1974: Hasselvold, Per Arne, Hasselvika

1974: Haukdal, Magnar Thomas, Soknedal

1974: Isaksen, Arvid, Skien

1974: Juel, Erik, Kragerø

1974: Kjellmo, Børre, Moen

1974: Kolstad, Terje, Trondheim

1974: Lovra, Anders, Erfjord

1974: Løfblad, Ole, Beitstad

1974: Rønning, Per Egil, Rindal

1974: Sagmo, Trond, Harran

1974: Sauer, Even, Steinkjer

1974: Tanem, John Petter, Spar Bø

1974: Vetlesen, Per, Oslo

1974: Øyen, Ola, Eiksmarka

1973: Albertsen, Arnt, Bodø

1973: Asakskogen, Steinar, Nannestad

1973: Bade, Tor-Arne, Steinkjer

1973: Eikeland, Tage Muus, Snåsa

1973: Enghøi, Terje, Melhus

1973: Finstad, Einar Martin, Steinkjer

1973: Flaat, Åsbjørn, Høylandet

1973: Flaten, Arnfinn, Alvdal

1973: Jørgensen, Stein Olav, Trondheim

1973: Kristoffersen, Dag Tretvoll, Tromsø

1973: Kvarving, Harald, Steinkjer

1973: Løgnen, Svein Martin, Nes I Hallingdal

1973: Melhus, Tore, Bjugn

1973: Mikalsen, Leonard, Gamvik

1973: Molland, Ingebrigt, Verran

1973: NavJord, Otto Johann, Beiarn

1973: OverEin, Rolf, Steinkjer

1973: Pettersen, Stein Erik, Trondheim

1973: Rache-Nilsen, Bjørnar, Rissa

1973: Resvoll-Holmsen, Tom, Eidsvoll

1973: Schanche, Kolbjørn, Vadsø

1973: Våtvik, Karl M., Meløy

1973: Wetlesen, Tore, Trondheim

1973: Ystad, Åge, Steinkjer

1972: Aavatsmark, Andreas, Høylandet

1972: Aursand, Tor Harald, Namsos

1972: Berntsen, Kjell, Bardufoss

1972: Burchardt, Niels Thomas, Stai

1972: Gudmundsson, Bodvar, Island

1972: Guntveit, Helge Olav, Lund I Namdalen

1972: Hatling Hus, Rolf, Beitstad

1972: Haugen, Ottar, Samnanger

1972: Hugvik, Øystein, Rana

1972: Huseby, Håvard, Trondheim

1972: Iansen, Karl Johan, Trondheim

1972: Johannessen, Tor Steinar, Levanger

1972: Johansen, Viggo, Tranøy

1972: Jørgensen, Odd, Steinkjer

1972: Kaldahl, Dagfinn, Namdalseid

1972: Karlgård, Knut, Verdal

1972: Nord, Anders, Oslo

1972: Okstad, Johannes, Høylandet

1972: Rikstad, Anton, Orkdal

1972: Rygh, Stig Åge, Trondheim

1972: Sorte, Stig Olav, Malvik

1972: Storli, Sverre Reidar, Oppdal

1972: Øberg, Gudmund, Trondheim

1972: Ørjebu, Per Alfred, Trondheim

1971: Alterskjær, Arne Ludvik, Rana

1971: Austring, Dag, Selje

1971: Bargos, Terje, Røros

1971: Braarud, Hans Ivar, Oslo

1971: Bratteteig, Tor-Inge, Ulvik

1971: Dahl, Bjørn Erling, Røros

1971: Ekman, Asbjørn, Tromsø

1971: Engli, Trond Arne, Hamar

1971: Fagerheim, Tor Arnfinn, Hemnes

1971: Finstad, John Olav, Steinkjer

1971: Grydeland, Odd, Namsos

1971: Hage, Kjell Egil, Midtre Gauldal

1971: Haugen, Anders, Trondheim

1971: Håker, Ola, Opsahl

1971: Mastervik, Åge, Hemnes

1971: Midtun, Terje, Elverum

1971: Møllersen, Odd Arne, Rana

1971: Næslund, Hans Petter, Asker

1971: Rangul, John, Levanger

1971: Sæheim, Arne Ragnar, Steinkjer

1971: Vennes, Per, Mosvik

1971: Wiel, Mats Jr., Setskog

1971: Øvergaard, Hallstein, Elverum

1970: Almlid, Gunnar, Beitstad

1970: Asklund, Erik, Steinkjer

1970: Bartnes, Gunnar T, Malm

1970: Berg, Bjørnar, Leirfjord

1970: Bergin, Joar, Grong

1970: Bjørnstad, Ole J, Skaun

1970: Elstad, Per G, Grunn

1970: Forfod, Arne, Åfjord

1970: Funderud, Stein Kåre, Oslo

1970: Haarsaker, Nils P, Trondheim

1970: Hallanger, Jørgen, Ulvik

1970: Heldaas, Trond, Rygge

1970: Hoem, Ivar, Selbu

1970: Johnsen, Stig, Trondheim

1970: Kibsgaard, Ørnulf, Hemnes

1970: Lindstrøm, Arve, Malm

1970: Mortensen, Jan S, Trondheim

1970: Møllenhus, Gunnar, Sæbø

1970: Nerheim, Asbjørn, Molde

1970: Overrein, Nils Kristian, Steinkjer

1970: Sande, Claus, Balestrand

1970: Tømmerås, Sven Harald, Snåsa

1970: Uvsløkk, Odd Erik, Rennebu

1970: Østgård, Åge, Onsøy

1969: Alm, Steinar Kristian, Saltdal

1969: Blågestad, John, Moland

1969: Brevik, Steen A, Tjølling

1969: Buvik, Sturla, Namsos

1969: Dahl, Rolf Kyrre, Steinkjer

1969: Dalseth, Ølger, Borgund

1969: Danielsen, Tor, Namsos

1969: Elnan, Stål, Steinkjer

1969: Fiskum, Audun, Snåsa

1969: Karlsen, Bror, Rana

1969: Mortensen, Bjørnar, Trondheim

1969: Saursauene, Sturla, Steinkjer

1969: Saus, Ivar Magne, Brønnøy

1969: Sivertsen, Hermod, Vågan

1969: Skaar, Lars, Arna

1969: Skaset, Gisle, Vefsn

1969: Slungård, Arne, Meråker

1969: Snekvik, Kåre, Trondheim

1969: Solbakken, Svein, Namsos

1969: Taraldsen, Nils, Steinkjer

1969: Tharaldsen, Tharald, Trondheim

1969: Wedul, Kåre, Stjørdal

1969: Zwart, Kies de, Nederland

1969: Øyen, Eirik Kristian, Kristiansund

1968: Anderson, Folke, Snåsa

1968: Aune, Johan, Hemne

1968: Bekken, Gunnar, Midtre Gauldal

1968: Bjørsvik, Egil, Steigen

1968: Brobakken, Atle, Namsos

1968: Børøsund, Steinar, Steinkjer

1968: Gissingen, Halvard, Oppdal

1968: Gjønnes, Arne, Orkdal

1968: Grønhovd, Helge, Midtre Eggedal

1968: Hellberg, Tore, Verdal

1968: Huke, Olav, Leikanger

1968: Høyem, Asbjørn, Trondheim

1968: Kjelstrup-Olsen, Dag, Bergen

1968: Kleffsåsvold, Geng, Stjørdal

1968: Kringhaug, Richard, Malvik

1968: Nydal, Johan, Selbu

1968: Ramdal, Arne, Leksvik

1968: Sexe, Vigleik, Ullensaker

1968: Smukkestad, Bjarne, Porsgrunn

1968: Storm-Nielsen, Johan, Fana

1968: Sølland, Tore, Skien

1968: Teigen, Asbjørn, Osen

1968: Thane, Harald, Steinkjer

1968: Vada, Sivert, Venan

1967: Arnesen, Arnulf, Tjølling

1967: Ditmansen, Erik, Nøtterøy

1967: Eidsli, Asbjørn, Skaun

1967: Elvik, Nils Arnold, Bamble

1967: Fronsdal, Audun, Fana

1967: Hamre, Einar, Leikanger

1967: Hansen, Steinar, Hogset

1967: Hegdal, Magne, Orkdal

1967: Helgheim, Dag, Jølster

1967: Hitelsviken, Amund, Flå i Hardanger

1967: Leirfall, Olav, Gaular

1967: Mo, Magnus, Førde

1967: Nielsen, Roar, Trondheim

1967: Ree, Odd Erling, Meldal

1967: Ruud, Sverre Bernt, Trondheim

1967: Solum, Arne, Namsos

1967: Sørum, Rolf, Oslo

1967: Tveitane, Jostein, Suldal

1967: Vasseljen, Stein, Skaun

1967: Vedal, Kåre, Snåsa

1967: Westgaard, Per, Trondheim

1967: Øye, Sigurd, Orkdal

1967: Øyen, Sigbjørn, Ulvik

1966: Brøttem, Klaus, Klæbu

1966: Eide, Trygve Johan, Sørlig

1966: Fagerhaug, Harald, Målselv

1966: Fuglem, Arnstein Jarle, Selbu

1966: Gartland, Magnus, Grong

1966: Grimstad, Klaus, Målselv

1966: Hammer, Alf, Høylandet

1966: Hovind, Odd Ivar, Melhus

1966: Håvik, Frode, Steinkjer

1966: Kjelstad, Ingar Magne, Selbu

1966: Krekling, Bjarne, Namsos

1966: Kringstad, Knut, Molde

1966: Lindstrøm, Erik, Verran

1966: Lyngstad, Peder Jobb, Eide

1966: Matheson, Håkon, Trondheim

1966: Meisingset, Alf, Tingvoll

1966: Olsrud, Leidulf, Trondenes

1966: Opsal, Ottar, Hemne

1966: Rygh, Knut Magnar, Sparbu

1966: Rømuld, Harald, Verran

1966: Settemsdahl, John, Åsskard

1966: VikTil, Olav, Frosta

1966: Vindheim, Knut, Saltdal

1966: Vist, Ketil, Steinkjer

1965: Aasen, John H, Haltdalen

1965: Bjørgen, Harald, Stjørdal

1965: Brobakken, Per, Namsos

1965: Daling, Hermund, Levanger

1965: Dalsegg, Ivar, Meldal

1965: Dyrhaug, Johs, Eide

1965: Eidem, Magne, Selbu

1965: Falk, Stein Tank, Strinda

1965: Følstad, Øystein, Namsos

1965: Hallager, Kåre, Sparbu

1965: Haug, Bjarne Henry, Foldereid

1965: Heggland, Kåre, Snåsa

1965: Hoff, Jens, Melhus

1965: Hovd, Harald, Ogndal

1965: Hårstad, Ola A, Selbu

1965: Jensen, Per Ola, Trondheim

1965: Lerfald, Gunnar, Stjørdal

1965: Nystad, Atle, Beiarn

1965: Næss, Per Birger, Sørlig

1965: Sem, Bjørn, Trinna

1965: Simonsen, Magne, Tana

1965: Skauge, Ola, Skaun

1965: Stein, Ivar, Nærøy

1965: Svarva, Lorentz, Snåsa

1964: Ellingsen, Jan, Strinda

1964: Finstad, Ole, Stod

1964: Flaa, Rolf Arnljot, Frei

1964: Granhus, Andreas M, Malm

1964: Grongstad, Karstein, Høylandet

1964: Hagerup, Åge, Overhalla

1964: Inderberg, Tor Sverre, Steinkjer

1964: Indrevoll, Hjalmar, Ullsfjord

1964: Jacobsen, Frank, Fauske

1964: Karset, Leif, Strinda

1964: Larsen, Tor, Stjørdal

1964: Lyngen, Ole M, Namdalseid

1964: Moum, Karsten, Snåsa

1964: Nyberg, Arne Olav, Verdal

1964: Rinnan, Asbjørn, Kvam

1964: Saur, Tor Erling, Egge

1964: Sellæg, Gunnar A, Overhalla

1964: Skolmli, Kåre, Stjørdal

1964: Smedseng, Terje, Vefsn

1964: Sprauten, Olav, Beitstad

1964: Stiklestad, Hans, Verdal

1964: Størdal, Kolbjørn, Egge

1964: Vaag, Johs J Jr., Aure

1964: Vennberg, Kåre, Selbu

1963: Aftret, Gunnar, Ogndal

1963: Akre, Bjørn, Bærum

1963: Almlid, Arne, Skogn

1963: Bjerke, Jorulf, Sparbu

1963: Bjørndal, Sverre Einar, Volda

1963: Bolstad, Magnar, Skogn

1963: Damås, Karl Olaf, Mosvik

1963: Dyngeseth, Erling Olaf, Sømna

1963: Finstad, Johannes, Ogndal

1963: Hanem, Erling, Stangvik

1963: Haugen, Arne L, Meldal

1963: Heggstad, Halvard, Verdal

1963: Hervik, Jarle, Beitstad

1963: Jermstad, Karl Ragnar, Ogndal

1963: Kirknes, Arne, Beitstad

1963: Krogstad, Gunleif, Meråker

1963: Langeng, Per Kristian, Berg I Østfold

1963: Madsen, Øystein, Verran

1963: Mevassvik, Eilif, Høylandet

1963: Shhults, Knut, Hork

1963: Skrøppa, Kåre, Breim

1963: Strømsnes, Arnulf, Klinga

1963: Sve, Per, Skatval

1963: Sætre, Ole Johan, Trondheim

1962: Alstad, Reidar, Verdal

1962: Bjaanes, Hans, Vang

1962: Brøndbo, Per, Høylandet

1962: Espedal, Joar, Fjaler

1962: Fjær, Sigurd Arnljot, Nærøy

1962: Fridheim, Torbjørn, Vefsn

1962: Frøseth, John, Støren

1962: Grut, Asbjørn, Meldal

1962: Halbostad, Thomas, Høylandet

1962: Kolstad, Arne, Namdalseid

1962: Lilleøen, Arne Sigurd, Overhalla

1962: Lysberg, Harald, Overhalla

1962: Løken, Erik, Sør-Odal

1962: Martinsen, Arve, Ogndal

1962: Nystad, Arne, Fauske

1962: Settemsdal, John, Aasland

1962: Sjøvold, Anders, Brekken

1962: Slåen, Arnulf, Horg

1962: Solum, Alf Sæming, Harran

1962: Steen Mål, Kjartan, Øverbygd

1962: Strøm, Asbjørn, Kolvereid

1962: Vågen, Einar, Malvik

1962: Østerås, Tore, Verdal

1962: Øyen, Håkon, Bindal

1961: Bekken, Harald, Skatval

1961: Brække, Finn H, Berg

1961: Chamberlin, David Gordon, England

1961: Dahl, Christian A, Nord Høland

1961: Elvevoll, Magnus, Øvrebygda

1961: Fossland, Odd, Grong

1961: Hagstrøm, Klas, Egge

1961: Hegdal, Torbjørn, Snåsa

1961: Hestad, Sverre, Gaular

1961: Johannessen, Ivar, Vikna

1961: Krøvel, Edvin R, Ørsta

1961: Kvaløysæter, Reidar, Overhalla

1961: Kven Ås, Andreas, Selbu

1961: Mjøen, Ingodd, Oppdal

1961: Ramberg, Asbjørn, Steinkjer

1961: Rognli, Olav, Verran

1961: Saugestad, Ole, Overhalla

1961: Solstad, Asbjørn, Sparbu

1961: Solum, Ivar, Klinga

1961: Sorknes, Per J, Grue

1961: Stamnes, Per J, Beitstad

1961: Store, Ivar, Kolvereid

1961: Sæther, Roald, Vefsn

1961: Sæther, Thorfinn, Stod

1961: Wuttudal, Kåre, Malvik

1961: Øyen, Stein, Kvaløy Sunn

1960: Aftreith, Arvid, Klæbu

1960: Bjørgen, Hilmar, Hegra

1960: Bjørnstad, Levald, Namsskogan

1960: Buvarp, Øystein, Namdalseid

1960: Finnbogason, Gunnar, Island

1960: Foros, Lars, Singsås

1960: Gjelde, Per, Verdal

1960: Godal, John Bojer, Rauland

1960: Grindberg, Even Gunnar, Ogndal

1960: Hansson, Kjell Gøsta, Oppdal

1960: Hauge, Kjell, Oslo

1960: Heggem, Gudmund, Rennebu

1960: Hestmo, Nils, Osen

1960: Hvattum, John Magnus, Oslo

1960: kjeldseth, Georg Martin, Verdal

1960: Kjenstad, Steinar, Snåsa

1960: Krogh, Otto, Bergen

1960: Melhus, Jon Normann, Overhalla

1960: Mogstad, Lars J, Surnadal

1960: Molteberg, Egil Oddvar, Skjeberg

1960: Nielsen, Roar, Strinda

1960: Slåen, Odd Birger, Horg

1960: Strand, Oddvar, Aure

1960: Valla, Nils, Korgen

1959: Bredesen, Erling Magne, Hølonda

1959: Farbu, Alf, Inderøy

1959: Fladhagen, Per Anders, Trysil

1959: Gjesten, Kåre, Skogn

1959: Goffeng, Geirr Albert, Vinger

1959: Grut, Arnt O, Meldal

1959: Halla, Odd, Ringsaker

1959: Lein, Bernt, Skogn

1959: Leirfaldet, Gunnar Arne W, Norderhov

1959: Lian, Arne, Frol

1959: Løberg, Arne, Elverum

1959: Moe, Svein, Åsen

1959: Moen, Gunleif, Høylandet

1959: Moltzau, Hans, Hurdal

1959: Møkkelgjerd, Per Ivar, Surnadal

1959: Oklevik, Audun, Hafslo

1959: Okstad, Torbjørn, Sparbu

1959: Sandvik, Sverre, Snåsa

1959: Saursauene, Jørund, egge

1959: Skogan, Odd, Kvam

1959: Skålbones, Jan Kristian, Snåsa

1959: Solberg, Carl H, Beiarn

1959: Venn, Kåre Olav, Orkdal

1959: Østhus, Oddmund, Hosanger

1958: Aabakken, Roar, Skogn

1958: Aune, Ivar, Overhalla

1958: Bartnes, Per O, 7:11

1958: Bendiksen, Peik, Oslo

1958: Bruse, Trygve, Nordlig

1958: Bråten, Svein, Oslo

1958: Elvevoll, Arvid Magne, Øverbygd

1958: Fiske, Ingebrigt, Østre Surnadal

1958: Gjelland, Erik Mona, Snåsa

1958: Haustreis, Kåre, Grane

1958: Hegre, Arne, Hegra

1958: Høyden, Per, Kolvereid

1958: Kolsvik, Kolbjørn, Bindal

1958: Leifseth, John Otto, Namsos

1958: Lindmo, Asbjørn, Egge

1958: Lykke, John, Verdal

1958: Mørkved, Lorents, Steinkjer

1958: Rekkebo, Arnulf, Malvik

1958: Skara, Arne Øyvind, Sør-Odal

1958: Skjelbered, Arne, Nordlig

1958: Solum, Jan Martin, Overhalla

1958: Strand, Olav, Halsa

1958: Vem, Atle, Orkdal

1958: Voldseth, Odd Reidar, Levanger

1958: Østlig, Torleif, Ung Dahl

1957: Aarø, Asbjørn, Vanylven

1957: Aune, Oddvar Sveinung, Bindal

1957: Bjørnå, Roald, Vefsn

1957: Elden, Birger, Namdalseid

1957: Elshaug, Odd, Ringdal

1957: Eriksen, Ola, Hitra

1957: Evjen, Reidar Jostein, Horg

1957: Folde, Jarle, Aure

1957: Hovland, John, Fjaler

1957: Jensen, Julius Margido, Gamvik

1957: Laugen, Kåre, Foldereid

1957: Laxaa, Jan Arne, Nordfold

1957: Leirfall, Ola Andreas, Hegra

1957: Moen, Ola Ås, Tynset

1957: Rønning, Gunnar, Skogn

1957: Samuelsen, Per, Oslo

1957: Sandens, Erik, Snåsa

1957: Saur, Karle, Egge

1957: Sausjord, Oddgeir, Vefsn

1957: Skei, Carl, Lånke

1957: Skråmo, Gunnar, Snåsa

1957: Tronstad, Ivar, Steinkjer

1957: Veie, Sverre, Skogn

1957: Vibe, Erik, Tromsøysund

1956: Anderson, Oskar Folke, Sverige

1956: Aune, Eivind, Vemundvik

1956: Bakken, Are-Mass, Mosjøen

1956: Berg, Per, Meråker

1956: Bøgseth, Magne, Namdalseid

1956: Flak, Thomas, Klinga

1956: Grong, Morten, Grong

1956: Hegge, Aasmund, Kvam

1956: Holden, Erik, Vinje

1956: Hollås, Gunnar, Ogndal

1956: Korsvold, Olav, Selbu

1956: Kulvik, Jon Aftret, Selbu

1956: Lynum, Jon, Skogn

1956: Næssan, Leif, Frol

1956: Romstad, Leif, Klinga

1956: Rosendal, Ottar, Høylandet

1956: Skråmo, Gunnar, Snåsa

1956: Skuggevik, Sivert G., Surnadal

1956: Slåen, Kåre, Horg

1956: Stenvik, Hans, Grane

1956: Trebostad, Birger I., Namdalseid

1956: Vaskinn, Jakob A., Talvik

1956: Weiseth, Einar, Verdal

1956: Wærum, Ole T., Grane

1955: Arnason, Gudmundur Ørn, Island

1955: Bakken, Harald, Klinga

1955: Bråten, Thor H., Brandval

1955: Bye, Jarle, Frol

1955: Fiskum, Arne G., Harran

1955: Gjellan, Ola, Snåsa

1955: Grønli, Iver, Hølonda

1955: Hauffen, Steingrim, Egge

1955: Hegre, Jorulf, Hegra

1955: Jørum, Hermann M., Kvam

1955: Kjeldsberg, Kristian G., Alta

1955: Lønvik, Arnulf, Ytterøy

1955: Marthinsen, Truls, Fana

1955: Nessemo, Magne, Verdal

1955: Ryeng, Nils Erling, Sør-Varanger

1955: Saur, Gunnstein, Egge

1955: Skjeberg, Øistein, Grøvle

1955: Stjern, Ola, Egge

1955: Stjern, Øystein, Åfjord

1955: Svorkdal, Sigurd, Orkland

1955: Sølsnes, Carl Henrik, Namsos

1955: Tromsdal, Jostein, Verdal

1955: Vannebo, Per A., Overhalla

1955: Vik, Per, Kvæfjord

1954: Bjørgum, Peder, Lånke

1954: Collett, Jonas R., Oslo

1954: Eldnes, Gunnar, Namdalseid

1954: Evjenth, Ole Ivar, Bodin

1954: Finstad, Andreas, Ogndal

1954: Fossum, John, Melhus

1954: Fystro, Ingvar, Hamar

1954: Garmo, Ivar, Rissa

1954: Grongstad, Joar, Høylandet

1954: Grut, Eiliv, Meldal

1954: Haukland, Arne, Tysfjord

1954: Hegseth, Bardo, Selbu

1954: Hestnes, Asbjørn, Valsøyfjord

1954: Iversen, John, Trondenes

1954: Jacobson, Johan, Sverige

1954: Kapskarmo, Arild L., Grane

1954: Kyllo, Gunnar H., Hegra

1954: Meisingset, Einar, Tingvoll

1954: Moe, Kåre, Beitstad

1954: Myhr, Erling, Verdal

1954: Nergård, Paal, Egge

1954: Nygård, Kjell-Erik, Strinda

1954: Omli, Jarle, Snåsa

1954: Roen, Ole, Jevnaker

1954: Skei, Kristian A., Ogndal

1954: Skoglund, Egil O., Røra

1954: Svarliaunet, Vidar, Overhalla

1954: Vannebo, Paul A., Overhalla

1954: Venås, Bjarne M., Tingvoll

1954: Voldberg, Torstein, Aremark

1952: Aarmo, Kåre, Foldereid

1952: Aas, Kåre, Hølonda

1952: Amundgård, Kolbjørn L., Vågå

1952: Arnøy, Bjørnvald J., Steinkjer

1952: Bjørkli, Arnold, Verdal

1952: Brænd, Sverre A., Molde

1952: Buvarp, Inge, Namdalseid

1952: Dybsjord, Ragnar, Oslo

1952: Eide, Sigurd, Oslo

1952: Ekern, Thor S., Fåberg

1952: Granberg, Jan-Olav, Sverige

1952: Hansen, Harley I., Egge

1952: Haugdahl, Per-Odd, Sparbu

1952: Horven, Arne, Kolvereid

1952: Jakobsen, Finn K., Enebakk

1952: Jenssen, Einar, Mosvik

1952: Johnsen, Arne E., Sande

1952: Karlsen, Magnar H., Bodin

1952: Kvam, Karl O., Snåsa

1952: Lillemark, Tor, Egge

1952: Lindeman, Carl F., Oslo

1952: Malmo, Svein, Steinkjer

1952: Mollan, Arvid J., Verran

1952: Monset, Ola, Svorkmo

1952: Nome, Per V., Fana

1952: Nyland, Alfred, Horg

1952: Omtveit, Torleif O., Kviteseid

1952: Rolfsen, Hans Chr., Strinda

1952: Rustad, Ivar, Kråkstad

1952: Rømo, Øystein, Kvam

1952: Sleipnes, Rolf, Rødøy

1952: Steinslett, Andreas J., Hattfjelldal

1952: Støre, Paul, Bodø

1952: Sæter, Tor, Strinda

1952: Talsnes, Tomas T., Singsås

1952: Tanum, Bjarne, Brunlanes

1952: Teigen, Einar O., Osen

1952: Thanem, Arnulf, Strinda

1952: Trøan, Thorbjø'rn, Ogndal

1952: Tveiten, Olav H., Heddal

1952: Vesterhus, Øystein, Beitstad

1952: Øie, Øystein, Namdalseid

1951: Aarstad, Lars M., Sør-Odal

1951: Berre, Birger, Namdalseid

1951: Berset, Otto, Surnadal

1951: Bruset, Ragnar, Stangvik

1951: Brønstad, Ivar, Verdal

1951: Bækken, Einar, Os i Østerdal

1951: Dietrichson, Jon F., Moss

1951: Elverum, Magne, Lånke

1951: Fossmo, Ingvald, Namsskogan

1951: Fuglesang, Svein, Ogndal

1951: Følling, Johan, Kvam

1951: Grøndahl, Rolf, Vinger

1951: Gulliksen, Reidar, Strinda

1951: Haugum, Svein, Inderøy

1951: Hernes, Dagfinn, Hattfjelldal

1951: Hofstad, Torgeir, Verdal

1951: Holtmon, Helge J., Grue

1951: Huitfeldt, Arild, Klæbu

1951: Hynne, Kolbjørn, Egge

1951: Johannessen, Ralph C., Flekkefjord

1951: Lindset, Alf S., Flatanger

1951: Løe, Asbjørn, Røra

1951: Myrre, Ove Gedde, Greipstad

1951: Nerby, Iver, Haugsbygd

1951: Nerli, Ola, Hattfjelldal

1951: Nervik, Emil T., Klæbu

1951: Nordlund, Henry, Grane

1951: Overrein, Asbjørn, Ogndal

1951: Overvik., Ola, Selbu

1951: Ragnarsson, Haukur, Island

1951: Slettbakk, Ola, Hattfjelldal

1951: Sorte, Sivert, Lånke

1951: Sørensen, Helge, Oslo

1951: Tengesdal, Svein, Strinda

1951: Thorbjørnsen, Eyvind, Oslo

1951: Trongård, Hans P., Åsnes

1951: Tømmerås, Oddmund P., Overhalla

1951: Uthus, Ole E., Selbu

1951: Vikan, Arnt Ingvar, Stjørdal

1951: Vikan, Kåre, Stjørdal

1951: Ødegård, Leif, Ålesund

1951: Østensen, Kjell M., Verdal

1950: Aa, Arne, Heim

1950: Aarstad, Harald W., Trondheim

1950: Aas, Bjarne E., Tydal

1950: Berg, Johnny, Steinkjer

1950: Berre, Odd, Namdalseid

1950: Bolling, Trond J., Skogn

1950: Brennås, Ingulf, Haltdalen

1950: Brustad, Einar, Ytterøy

1950: Dalsegg, Olav, Meldal

1950: Eikeland, Harald, Steinkjer

1950: Ertsås, Ivar E., Malm

1950: Forseth, Arne H., Leinstrand

1950: Forsland, Bjarne, Grane

1950: Furuseth, Einar, Ullensaker

1950: Følstad, Asbjørn, Steinkjer

1950: Gisleberg, Gudbrand, Nittedal

1950: Grundt, Ludvig, Oslo

1950: Haave, Modulv, Orkdal

1950: Haugan, Einar, Frol

1950: Hennig, Rolf, Vågå

1950: Holmeng, Alfred J., Åfjord

1950: Kielland-Lund, Johan, Stange

1950: Kilås, Sigurd, Malm

1950: Kjuus, Sverre, Nes

1950: Kløvjan, Odd, Frol

1950: Kristiansen, Yngvar, Tune

1950: Lian, Håkon, Hemne

1950: Lien, Roald Aa., Birkenes

1950: Madsen, Jan-Per, Bergen

1950: Markhus, Rolf, Verran

1950: Morset, Georg R., Selbu

1950: Moss, Ole Sverre, Sør-Odal

1950: Nordgård, Ole, Trysil

1950: Næss, Bård, Porsgrunn

1950: Olsen, Odd, Kongsvinger

1950: Rodum, Fredrik Chr., Steinkjer

1950: Ruderås, Tore, Hattfjelldal

1950: Råum, Salamon, Høylandet

1950: Sjursen, Thorstein G., Bærum

1950: Skattum, Ole J., Rømskog

1950: Sneisen, Henrik, Malvik

1950: Strømnes, Ragnar, Råde

1950: Troli, Helge, Beiarn

1950: Trøen, Ingvald, Grytten

1950: Unsgård, Jon S., Meldal

1950: Øverås, Ole, Vestnes

1949: Amdahl, Karl M., Hurdal

1949: Austberg, Ole, Kvikne

1949: Berntzen, Harry, Egge

1949: Bersmo, Paul, Grong

1949: Bjørhusdal, Einar B., Namsskogan

1949: Bolås, Ernst A., Ogndal

1949: Derås, Sigmund, Namdalseid

1949: Dillerud, Magne, Stange

1949: Drogseth, Helge, Skatval

1949: Dyrstad, Odd, Egge

1949: Espeland, Torgeir, Froland

1949: Forfang, Arnulv, Stamnes

1949: Fuglem, Mysen Arnt, Selbu

1949: Gartland, Einar, Grong

1949: Gisholt, Thor, Porsgrunn

1949: Gladsø, Oddleiv B., Beitstad

1949: Grut, John J., MEldal

1949: Jessen, Helge, Skogn

1949: Jørgensen, Terjei, Tovdal

1949: Kalstad, Bjørn K., Leksvik

1949: Kapskarmo, Anfinn, Grane

1949: Kjerkreit, Svein, Malm

1949: Knai, Johannes, Hurdal

1949: Krogsrud, Knut H., Nord-Odal

1949: Liabø, Oddvar, Halsa

1949: Loraas, Rolf A., Skogn

1949: Lund, Bjørn H., Gjerpen

1949: Løset, Odd, Rindal

1949: Løvseth, Asmund, Meløy

1949: Markus, Odd, Verran

1949: Mjøsund, Ivar, Skogn

1949: Mysen, Anton-Hamil, Mysen

1949: Møystad, Morten J., Elverum

1949: Negård, Per, Asnes

1949: Oksdøl, Kåre, Otterøy

1949: Qvale, Kjell O., Nes

1949: Sexe, Alfred, Ullensaker

1949: Sletvold, Helmer, Geitastrand

1949: Sætereng, Jan, Otterøy

1949: Wormdal, Kåre, Fannrem

1949: Østenå, Borge, Kviteseid

1949: Åsbø, Oddgeir, Engerdal

1948: Aarnæs, Gunnulf H., Ørje

1948: Aimes, Johan, Velfjord

1948: Alte, Per, Namdalseid

1948: Benningstad, Johan, Løten

1948: Berg, Oddvar O., Grong

1948: Berre, Ingemunn, Namdalseid

1948: Bløndal, Sigurdur, Island

1948: Dahl, Olav R., Ullensaker

1948: Enoksen, Max, Tromsøysund

1948: Fjær, Hallvor I., Klinga

1948: Flåt, Karle J., Høylandet

1948: Forfang, Kristoffer, Beitstad

1948: Furset, Jon, Stranda

1948: Gjerdset, Ingolf H., Torvik

1948: Gladsø, Arne, Nord-Statland

1948: Granheim, Trygve, Sørli

1948: Grøttum, Ole R., Trondheim

1948: Hammer, Ola, Snåsa

1948: Heide, Idd Eivind, Selbu

1948: Hoff, Olav, Søndre Land

1948: Høen, Jens, Singsås

1948: Håpnes, Ingebrikt R., Snåsa

1948: Johansen, Ove, Hurdal

1948: Kaasen, Nils Olav, Harstad

1948: Karlsen, Peder O., Halden

1948: Karstensen, Helge K., Beiarn

1948: Kjensli, Oskar, Nes

1948: Kvello, Arnt, Selbu

1948: Langslet, Ola, Oslo

1948: Lerstad, John, Leksvik

1948: Lysberg, Johan S., Overhalla

1948: Moi, Truls, Hornes

1948: Movinkel, Håvard P., Bardu

1948: Myhr, Gunnar, Hølonda

1948: Mølbach-Petersen, Øyvinn, Idd

1948: Mørk, Bjørn H. Kr., Oslo

1948: Mørkved, Eirik, Namsos

1948: Ombudstvedt, Sverre F., Oslo

1948: Pettersen, Reidar, Sandtorg

1948: Ranum, Arnulv J., Trondheim

1948: Rohde, Helge M., Snåsa

1948: Rydningen, Ole N., Storsteinnes

1948: Saugestad, Ole A., Overhalla

1948: Torp, Knut B., Kongsvinger

1948: Wanvik, Arne A., Leksvik

1948: Østborg, Ragnar, Sørli

1948: Øverby, Trygve, Ullensaker

1947: Basmo, Norvald, Singsås

1947: Berdal, Bjørn, Vegårdshei

1947: Berg, Paul, Nesjastranda

1947: Bergersen, Jan, Bindal

1947: Bjartnes, Olav, Verdal

1947: Brenna, Per Reiten, Singsås

1947: Brevig, Halfdan U., Elverum

1947: Brørs, Olav, Namdalseid

1947: Dalen, Jens, Sannidal

1947: Danielsen, Kjell, Namsos

1947: Eliassen, Per-Anton, Bangsund

1947: Fossum, Jon, Asker

1947: Gilberg, Paul, Kvam

1947: Grannes, Einar J., Mosjøen

1947: Grøtting, Jakob T., Alvdal

1947: Herud, Knut, Sør-Odal

1947: Indredavik, Birger, Davik

1947: Jakola, Hilmar, N'lrd-Varanger

1947: Johnson, Lasse, Verdal

1947: Killingberg, Kristen, Leksvik

1947: Klevsve, Odd I., Lånke

1947: Knudsen, Knut, Haltdalen

1947: Kvendseth, Johan, Valsøyfjord

1947: Langeland, Normann, Frol

1947: Laukvik, Sigurd, Flatanger

1947: Løvås, Hans, Levanger

1947: Maartmann, Harald R., Aker

1947: Morset, Einar O., Selbu

1947: Moss, Ole, Vinger

1947: Neergård, Oddgeir, Vefsn

1947: Okstad, Karstein A., Høylandet

1947: Pedersen, Viggo, Trondheim

1947: Riis, Øivind, Trondheim

1947: Ryan, Magne, Namsos

1947: Røli, Kjell, Sparbu

1947: Røstvik, Oskar A., Heim

1947: Sagmo, Arnljot, Grong

1947: Saugen, Helge, Overhalla

1947: Skjelvan, Hans, Sandvollan

1947: Søgnen, Arnfinn, Øyestad

1947: Ueland, Einar, Heskestad

1947: Vikan, Arthur V., Klinga

1947: Wengstad, Erling, Namdalseid

1946: Almås, Leif, Høylandet

1946: Altre, Per Ivar, Trysil

1946: Belsås, Arne, Strinda

1946: Bergan, Jarle (Pettersen), Trondheim

1946: Brokstad, Thor, Egge

1946: Brønstad, Ole, Sørli

1946: Buås, Sivert, Malvik

1946: Bækken, Odd, Egge

1946: Eide, Inge, Tolga

1946: Elden, Anfinn, Namdalseid

1946: Espås, Bjarne O., Børsa

1946: Fjesme, Hallstein, Beitstad

1946: Følstad, Torleif, Verran

1946: Hammer, Odd, Høylandet

1946: Hindrum, Knut, Leksvik

1946: Holmstad, Arnold, Kvam

1946: Holten, Leif, Tingvoll

1946: Indrehus, Audun, Bremanger

1946: Jerven, Ole, Våler

1946: Johnson, Sverre E., Strinda

1946: Kindt, Fredrik Trampe, Trondheim

1946: Kjorstad, Arne, Sør-Fron

1946: Knutssøn, Knut, Trondheim

1946: Kvilås, Bernt, Røyrvik

1946: Landmark, Leif, Bærum

1946: Larsen, Nils, Klinga

1946: Nesjø, Arne, Asen

1946: Overrein, Eirik, Ogndal

1946: Rekaa, Kittil, Sauherad

1946: Renå, Ingvar, Meråker

1946: Roaldset, Finn, Tune

1946: Rosten, Oddvar, Grong

1946: Ræder, Ditlev, Strinda

1946: Skaland, Bjarne, Vefsn

1946: Skogsrud, Sverre, Stange

1946: Solum, Karstein, Namdalseid

1946: Thomassen, Gunnar, Ringsaker

1946: Thurmann-Moe, Trygve, Aker

1946: Torset, Hans, Aure

1946: Valøen, Age N., Stod

1946: Vikdal, Ivar, Vefsn

1946: Wærum, Odd, Grong

1946: Øfstås, Ole, Vestre Toten

1946: Østgård, Odd, Balsfjord

1945: Aaseng, Steinar, Stod

1945: Amundal, Johan, Åfjord

1945: Andersen, Bjørn N., Skjeberg

1945: Aure, Arnt, Saltdal

1945: Bergsvik, Oddmund, Molde

1945: Bjørnli, Ottar, Soknedal

1945: Bonaunet, Håkon, Hommelvik

1945: Børstad, Sverre, Høylandet

1945: Dyrhaug, Oddvar, Nord-Odal

1945: Eriksen, Erik, Moss

1945: Foslie, Michael, Oslo

1945: Fyhn-Stølan, Arne, Hemne

1945: Holand, Arne, Bindal

1945: Holm, Jan, Bærum

1945: Holmeide, Ola, Tingvoll

1945: Jevnaker, Gunnar, Løten

1945: Karlsen, Jens, Nes

1945: Karlsen, Tormod, Verran

1945: Kohmann, Knut, Vang

1945: Koren, Per, Oslo

1945: Krogsrud, Kåre, Sør-Odal

1945: Kyllo, Bjarne, Selbu

1945: Landheim, Erling, Dovre

1945: Olimb, Odd, Jevnaker

1945: Opland, Sigurd, Tolga

1945: Ressem, Ola N., Malm

1945: Rosset, Isak, Harran

1945: Rygvold, Odd, Egge

1945: Sandtrø, Rolf, Malvik

1945: Sandvik, Martin, Selbu

1945: Seem, Martin, Grong

1945: Sletten, Ingar, Otta

1945: Solem, Edmund, Klinga

1945: Sæther, Bjarne, Namdalseid

1945: Talsnes, Anders, Singsås

1945: Tennas, Mangus, Narvik

1945: Thomter, Hans P., Bærum

1945: Tøndel, Lars, Lensvik

1945: Ydse, Magne, Verdal

1945: Øie, Ottar, Høylandet

1944: Aagård, Bjarne, Nordli

1944: Berger, Brynjulf, Aker

1944: Bjellånes, Kåre, Mo i Rana

1944: Børset, Edvin, Rindal

1944: Diesen, Johs., Målselv

1944: Engdal, Bernhard, Aure

1944: Enge, Hans Petter, Nord-Rana

1944: Garberg, Harald A., Steinkjer

1944: Grenda!, Per, Rindal

1944: Hatlen, Gunnar, Molde

1944: Hegnes, Oskar, Veøy

1944: Hoel, Asbjørn, Nannestad

1944: Holte, Johan Petter, Tromsø

1944: Hoven, Tomas, Hegra

1944: Hustad, Tormod, Trondheim

1944: Jenssen, Johannes, Skogn

1944: Jonassen, Fredrik R., Otterøy

1944: Kværness, Odd, Aker

1944: Lid, Halfdan, Fana

1944: Malmo, Magne, Kvam

1944: Messelt, Erling, Målselv

1944: Mørkved, Arne, Høylandet

1944: Neergård, Erling, Kristiansund

1944: Nysæther, Birger K., Åmot

1944: Opsal, Lars, Orkdal

1944: Saugen, Jon S., Overhalla

1944: Skoknes, Einar, Verdal

1944: Skurdal, Sverre, S. Fron

1944: Solem, Magne, Meldal

1944: Staff, Erik B., Oslo J

1944: Stavrum, Arvid, Verran

1944: Steigen, Simen E., Alvdal

1944: Strand, Sverre, Høylandet

1944: Thonstad, Tore, Tiller

1944: Ulven, Johan, Egge

1944: Vik, Jon Solberg, ÅS

1944: Ørdal, Ivar, Inderøy

1943: Arntzen, Øysten B., Hadsel

1943: Asia, Knut, Sør-Rana

1943: Brandslet, Georg, Malvik

1943: Bråstad, Nils, Nordreisa J

1943: Collett, Carl Oscar, Klinga

1943: Elden, Kåre, Høylandet

1943: Falk, Olav, Molde

1943: Garberg, Einar, Buvik

1943: Gundersen, Jan B., Åsnes

1943: Haabeth, Magne, Asen

1943: Hallen, Helge J., Sør-Varanger

1943: Ihlen, Nils Chr., Bodø

1943: Juul, Eilert P., Bærum

1943: Langen, Petter, Røros L

1943: Letnes, Jon P., Inderøy

1943: Liaklev, Martin, Børsa

1943: Lynum, Sverre, Skogn

1943: Nisja, Georg, Sunndal

1943: Randem, Ole J., Eidsberg

1943: Romstad, Halvard, Klinga

1943: Skaseth, John, Åfjord

1943: Sognli, Nils H., Orkdal

1943: Solem, Peder, Selbu

1943: Solum, Geirulf, Klinga

1943: Vefling, Kaare, Sandefjord

1943: Vikhammer, Magnus, Mosjøen

1943: Welde, Knut H-, Ogndal

1943: Woll, Torstein, Verdal

1943: Øian, Sidney, Flatanger

1943: Østeraas, Odd, Sparbu

1942: Alma, Ole, Snåsa

1942: Aspenberg, Ragnar, Glemmen

1942: Biørn-Hansen, Einar, Fredrikstad

1942: Bjartan, Ingolf, Verdal

1942: Bolås, Rafael, Ogndal

1942: Brekke, Einar E., Stryn

1942: Brøndbo, Johan, Høylandet

1942: Brørs, Sverre, Namdalseid

1942: Eikeland, Harald L., Fana

1942: Elverum, Anker, Bardu

1942: Flasnes, Johan, Vemundvik

1942: Furu, Olav, Skjervøy

1942: Granhaug, John M., Leksvik

1942: Grimsby, Kåre, Lista

1942: Guddingsmo, Paulus, Verdal

1942: Gudim, Aage, Aker

1942: Hagen, Martin J., Melhus

1942: Haider, Arne, Bærum

1942: Haug, Hans Daniel, Aker

1942: Hjemdahl, Odd, Bergen

1942: Hjorthol, Einar, Vinje

1942: Hollås, Reidar A., Steinkjer

1942: Jonsvold, Anton, Frol

1942: Kjeldstad, Inge, Selbu

1942: Klingenberg, Halfred S., Strinda

1942: Krogstad, Sverre, Horg

1942: Kvaale, Halvor, Gloppen

1942: Lien, Oddmnnd, Tydal

1942: Olden, Ole A., Jøssund

1942: Otterdahl-Jensen, Per B., Trondheim

1942: Platou, Christian, Oslo

1942: Raabe, Jens, Alvdal

1942: Rangen, Helge, Evanger

1942: Røstvik, Odd, Heim

1942: Schjelderup, Hans Hille, Fana

1942: Seip, Hans Kr., Skien

1942: Sletten, Holger, Nord-Rana

1942: Solhus, Arne, Orkdal

1942: Sunde, Jakob, Heim

1942: Tetlie, Ola, Overhalla

1942: Toftdahl, Kjeld, Bergen

1942: Tromsdal, Jon G., Verdal

1942: Træen, Fredrik, Bergen

1942: Trøften, Peder, Aker

1942: Ustad, Erling M., Orkdal

1942: Øie, Magnus, Høylandet

1941: Andersen, Johan, Oppegård

1941: Andreassen, John L., Skogn

1941: Berdahl, Ottar, Trondheim

1941: Blybakken, Magne K., Verdal

1941: Brenne, Lae, Skogn

1941: Brenne, Sverre, Skogn

1941: Derås, Magne, Namdalseid

1941: Elstad, Arnfinn, Harran

1941: Feragen, Einar, Namdalseid

1941: Fjellstad, Nils, Vefsn

1941: Haarstad, Per, Selbu

1941: Haug, Gunnar Chr., Aker

1941: Homo, Halvor, Grong

1941: Johannesen, Eivind, Sarpsborg

1941: Jøssund, Einar, Flatanger

1941: Klungervik, Arne, Snillfjord

1941: Klæbo, Kåre, Tromsø

1941: Kvarving, Peder, Ogndal

1941: Nedkvitne, Knut, Voss

1941: Nesser, Modolf, Grong

1941: Overrein, Kristian, Ogndal

1941: Rein, Arne, Steinkjer

1941: Røli, Kåre, Sparbu

1941: Sannan, Kåre, Inderøy

1941: Scheistrøen, Arne, Namsos

1941: Setseng, Ola, Selbu

1941: Stokke, Bardo, Lånke

1941: Østborg, Daniel, Sørli

1941: Østeraas, Arne O., Sparbu

1940: Bjerkan, Marius, Meldal

1940: Brenna, Nils Reiten, Singsås

1940: Brønn, Per, Nordli

1940: Erichsen, Eyolf, Trondheim

1940: Figenschou, Lorentz, Verdal

1940: Finstad, Gunnar W., Øvre Rendal

1940: Furre, Einar, Namdalseid

1940: Gladsø, Eiliv, Otterøy

1940: Grøvlen, Kaare, Fjaler

1940: Hammer, Arne, Høylandet

1940: Hermansen, John B., Vikna

1940: Hildre, Haldor, Haram

1940: Hofset, Henrik, Vinje

1940: Karlsen, Harry, Egge

1940: Karlsen, Karl J., Trondheim

1940: Laugaland, Sverre, Hjelmeland

1940: Lervik, Bjørn, Valsøyfjord

1940: Malmo, Hans, Steinkjer

1940: Nygård, Ole, Namdalseid

1940: Rømo, Peter A., Kvam

1940: Rørslett, Henrik, Sørreisa

1940: Saxevik, Christian, Hommelvik

1940: Schwabe-Hansen, Hugo, Oslo

1940: Seløy, Idar, Beiarn

1940: Sjaastad, Torkel, Steinkjer

1940: Ulstad, Kolbjørn, Klæbu

1940: Vaag, Arnt, Aure

1940: Wennes, Gunnar E., Skogn

1939: Brøndbo, Salamon, Høylandet

1939: Eggen, Odd, Snåsa

1939: Getz, Knut, Egge

1939: Gladsø, Brynjulf, Beitstad

1939: Grøtheim, John, Selbu

1939: Hagen, Kolbjørn, Sør-Odal

1939: Hassel, Tore, Rissa

1939: Hegbom, Finn, Molde

1939: Hårstad, Torleif, Selbu

1939: Jahr, Sverre, Brandval

1939: Kierulf, Olaf, Trondheim

1939: Kjerkol, Jørulf, Kvam

1939: Kvernmo, Sivert R., Geitastrand

1939: Løken, Asbjørn Asmyr, Sarpsborg

1939: Mathisen, Edvard, Rødøy

1939: Nesbø, Alf, Hegra

1939: Nygård, Trygve A., Hobøl

1939: Opdal, Halvor, Overhalla

1939: Saugestad, Arvid, Malm

1939: Seem, Baard, Grong

1939: Sellæg, Harald, Vemundvik

1939: Stigum, Torstein A., Sparbu

1939: Storsand, Asbjørn, Børsa

1939: Strømnes, Øivind, Malm

1939: Sveli, Arvid, Bindal

1939: Tømmerås, Johs. E., Grong

1939: Tønder-Hesjevik, Per, Nord-Rana

1939: Wibstad, Kjell, Namsos

1939: Wisth, Odd M., Verdal

1939: Øberg, Ola, Rindal

1938: Ahlgren, Per Johan, Verdal

1938: Arntsen, Arthur, Fauske

1938: Berg, Enok, Hegra

1938: Bruvik, Haldor A., Bergen

1938: Eidsmo, Ditlev, Grong

1938: Eriksen, Johan, Klinga

1938: Fjærvoll, Birger, Tromsøysund

1938: Furre, Arne J., Overhalla

1938: Grande, Gunnar, Overhalla

1938: Grøholt, Finn, Verdal

1938: Hagen, Nils Chr., Svolvær

1938: Haugberg, Martin, Skogn

1938: Hegnes, Ole, Veøy

1938: Krogh, Henrik A., Hobøl

1938: Langaas, Arnold, Tranøy

1938: Ledang, Edvard, Overhalla

1938: Lund, Per Hoelfeldt, Kvinnherad

1938: Løvseth, Jens Fr., Trondheim

1938: Ness, Leif, Harran

1938: Nygård, Magnus H., Sulitjelma

1938: Pettersen, Reidar, Kvæfjord

1938: Sandsleth, Asbjørn, Gimsøy

1938: Skogmo, Roald H., Klinga

1938: Solli, Svein, Malvik

1938: Stavrum, Nils Jørgen, Namsos

1938: Stavrum, Trygve E., Verran

1938: Sæther, Arne L., Orkanger

1938: Wærum, Kolbjørn, Grane

 

Se lista for årene 1937 til 1881

Litteratur

Lund, B. (2000) SSS–HiNT 120 år
Lindmo, A. (1980). Statens skogskole 1880–1980 100 år
Sexe, T. (1955) Statens skogskole Steinkjer 75 år 1880 14.oktober 1955
Statens skogskole Steinkjer 50 år
Lund, B (1987), Skogstut og bonde. Steinkjer. As Offset-Trykk

Har du tilføyelser, korrigeringer, bilder eller andre kommentarer:
send gjerne en melding til redaksjonen.
Steinkjer leksikon logo
14.12.19
S
teinkjer
leksikonet
...et oppslagsverk om Steinkjer - på nett!
Oppslagsord

A B C D E F
G H I J K L
M N O P Q R
S T U V W X
Y Z Æ Ø Å ?
Søk
(i hele nettstedet)
 
 
Blogg Siste blogger
Telthuset flyttes til Kroghbakken
Skia til telegrafisten ved Stod stasjon
Ola Five skytebane?
Flere...
 
Antall artikler:
2931
Antall bilder:
4028

 
 

Skogstuter 1989 til 1938

2.362 personer har tatt eksamen ved Statens skogskole Steinkjer. Under følger navnelistene sortert på eksamensår/kull (fallende) og alfabetisk innenfor hvert kull fra 1989 til 1938. (Av tekniske grunner er lista delt i to.)

1989: Bergersen, Bjarne, Kongsvinger

1989: Brusell, Morten Oscar, Sandefjord

1989: Dahl, Geir, Steinkjer

1989: Danielsen, Carl, Namsos

1989: Eggen, Tor Arne, Levanger

1989: Eriksson, Per, Ørebro

1989: Goverud, Per M, Hoff

1989: Graabæk, Odd Arnold, Steinkjer

1989: Haraldsen, Geir, Beiarn

1989: Harby, John, Ringsaker

1989: Horsberg, Rune, Leksvik

1989: Hove, Svein Georg, Lillehammer

1989: Hovland, Geir, Florø

1989: Kinderås, Mette, Steinkjer

1989: Løm, Torkild, Elverum

1989: Moen, Tor Sverre, Namsskogan

1989: Nossum, Frode, Trondheim

1989: Nyeggen, Hans, Alvdal

1989: Næss, Øystein, Larvik

1989: Otervik, Hans Gunnar, Bindal

1989: Rødseth, Torstein Vatne, Ålesund

1989: Sjøli, E Venn, Stjørdal

1989: Solstad, Egil, Åfjord

1988: Aamli, Kjetil, Birkenes

1988: Berntsen, Ola, Vang

1988: Buce, Grete Karine, Sørlig

1988: Derre, Hallstein, Namdalseid

1988: Dyrli, Øystein, Fredrikstad

1988: Frisk, Michael, Sverige

1988: Haraldsen, Hans Yngvar, Sandnessjøen

1988: Huvestad, Sigurd Sondre, Leikanger

1988: Hågensen, Petter, Namsos

1988: Jacobsen, Tormod Skeide, Bergen

1988: Killi, Unni, Dombås

1988: Krogstad, Bård Einar, Heimdal

1988: Kvistad, John Olav, Verdal

1988: Laxaa, Svein Arne, Hamarøy

1988: Lindh, Ole, Sverige

1988: Megård, Bjørn, Halsa

1988: Nordsletta, Oddleif, Karasjok

1988: Nordvik, Tore, Mosjøen

1988: Pettersen, Gunnar, Bindal

1988: Renbjør, Trond Reidar, Levanger

1988: Ringen, Vidar, Meråker

1988: Steine, Pål, Bærum

1988: Veddegjerde, Atle, Horten

1988: Venås, Nils Bjørn, Tingvoll

1987: Adolfson, Michael, Sverige

1987: Berfjord, Svein, Vert Send

1987: Bryhn, Per Magne, Øyer

1987: Eidsmo, Alf Roar, Nordli

1987: Farbu, Kirsti, Vefsn

1987: Gladsø, Jann-Arne, Vefsn

1987: Hansen-Møllerud, Pål, Grue

1987: Haugan, Anne-Lise, Trondheim

1987: Hoff, Alf-Rune, Rødøy

1987: Holte, Arvid, Meldal

1987: Håtveit, Helge, Ulefoss

1987: Lund, Jens, Danmark

1987: Løberg, Anne Kathrine, Porsgrunn

1987: Løvhaugen, Per Arne, Grong

1987: Nergård, Jørgen Asbjørn, Åmot

1987: Neven, Marco, Nederland

1987: Olstad, Kjell, Lom

1987: Omholt, Ole Anton, Kongsberg

1987: Perstølen, Erling, Hoel

1987: Skånøy, Tore, Rissa

1987: Strømhylden, John Aksel, Namsos

1987: Søgård, Erland Sindre, Åmot

1987: Thorsov, Tarald, Enebakk

1987: Veie, Bjørn Even, Levanger

1987: Wibe, Birger, Levanger

1986: Aas, Arnar Kristian, Mandal

1986: Aasen, Dag, Bærum

1986: Adolfsen, Rune Per, Sunndal

1986: Christensen, Solfrid, Steinkjer

1986: Eliassen, Dag Audun, Hareid

1986: Fjone, Gunnar, Nissedal

1986: Karlag, Troels, Odense

1986: Kleven, Tommy, Vestre Toten

1986: Klute, Paul, Jevnaker

1986: Knutsen, Hilmar Bjarne, Oslo

1986: Laland, Sigurd, Kragerø

1986: Lid, Pål, Sel

1986: Malimo, Pål, Steinkjer

1986: Mathisen, Lars Eivind, Tromsø

1986: Nordås, Trond Helge, Vefsn

1986: Opsal, Rolf Ole, Lierne

1986: Overdevest, Titus, Nord Aurdal

1986: Richardsen, Inger Alise, Harstad

1986: Rogstad, Jan Henning, Oslo

1986: Seem, Trond Åge, Snåsa

1986: Slind, Egil Steinar, Selbu

1986: Solheim, Arne, Leksvik

1986: Solvold, Kent Andre, Levanger

1986: Wallinder, Nils Ivar, Lierne

1985: Aas, Knut, Vegårshei

1985: Aasheim, Finn Leif, Oslo

1985: Andersen, Jostein, Ålesund

1985: Dengerud, Torleiv, År

1985: Fineid, Per, Lismarka

1985: Frøland, Bjørn Øystein, Våler

1985: Gunnarson, Einar, Reykjavik

1985: Heggli, Halve, Hattfjelldal

1985: Hovland, Rune, Trondheim

1985: Kristiansen, Terje, Hamarøy

1985: Larssen, Finn Stumberg, Halden

1985: Rønning, Oddbjørn, Trondheim

1985: Schøning, Finn, Porsgrunn

1985: Sjølund, Gunnar, Sverige

1985: Skjærvø, Per Ivan, Trondheim

1985: Snekvik, Kolbjørn, Surnadal

1985: Sønsteby, Finn, Moelv

1985: Søreaa, Bjørn Egil, Snåsa

1985: Telebond, Håvard, Røros

1985: Utne, Trond, Onsøy

1985: Werp, Anders B, Øvre Eiker

1985: Wessel, Andreas Bredal, Bærum

1985: Winther, Einar Arvid, Brønnøy

1985: Wormdal, Atle, Orkanger

1984: Bjørkeli, Kjetil, Lyngseidet

1984: Devik, Jarl Henrik, Hestenesøyra

1984: Fjorne, Olav Halvard, Nissedal

1984: Frøyen, Magnus Andreas, Svelgen

1984: Haugseth, Tor Embret, Øvre Rendal

1984: Hektoen, Asgeir, Kløfta

1984: Hektoen, Erik, Kløfta

1984: Isleifsson, Johann Svafar, Island

1984: Jaavatten, Elling, Vegårshei

1984: Jacobsen, Geir, Sandefjord

1984: Jenssen, Jan, Olderskog

1984: Johansen, John Oddbjørn, Mosjøen

1984: Juul, Morten, Kyrksæterøra

1984: Kaald, Petter, Jørstad

1984: Knutsen, Kjartan, Saghaug

1984: Krangsås, Tormod, Trondheim

1984: Mjaaland, Gard, Oslo

1984: Mogård, Ove, Selbu

1984: Myklestad, Geir Holstein, Fyllingsdalen

1984: Rokstad, Ola Morten, Støren

1984: Romstad, Ove Johan, Spillum

1984: Røthe, Harald, Namdalseid

1984: Skaug, Kate Anita, Enebakk

1984: Solum, Karl Eirik, Salsbruket

1984: Stamnestrø, Rolf, Kyrksæterøra

1983: Aasheim, Morten Ivar, Hauggrend

1983: Flovikholm, Christian, Nesjestranda

1983: Gorseth, Stig, Trondheim

1983: Grenne, Helge, Trondheim

1983: Hallgren, Per, Moss

1983: Halse, Are, Olderskog

1983: Hamnes, Jarle, Surnadal

1983: Havdahl, Sverre Gustav, Steinkjer

1983: Hvoslef, Helge, Oslo

1983: Johansen, Trond, Rognan

1983: Kverndalen, Gudmund, Skien

1983: Mathisen, Lasse, Aas

1983: Monsen, Jørn, Rognan

1983: Nordås, Kjell Arvid, Mosjøen

1983: Northug, Jostein, Steinkjer

1983: Romstad, Halvor, Lillehammer

1983: Skaug, Bjørn Erik, Flateby

1983: Sklett, Knut Sigbjørn, Bergsmo

1983: Stavlund, Ingemar, Rygge

1983: Storm, Øystein Johan, Tjodalyng

1983: Tangevold, Hans Jørgen, Sarpsborg

1983: Toldnes, Trond, Steinkjer

1983: Vongraven, Bjørn, Støren

1983: Ådland, Karl Ludvik, Åkrehamn

1982: Aanes, Torfinn, Vefsn

1982: Aaserød, Tormod, Trondheim

1982: Avdem, Ørjan, Holandsvika

1982: Bolsø, Knut Torgeir, Molde

1982: Fjesme, Steinar Olav, Verdal

1982: Flaa, Tor Kristian, Birkenes

1982: Garborg, Knut, Asker

1982: Gaustad, Halvard, Fauske

1982: Holmeng, Jostein, Og Fjord

1982: Husby, Arnt-Martin, Levanger

1982: Johansen, Wiggo, Bodø

1982: Jonassen, Olav Jostein, Sortland

1982: Landa, Arild Magne, Kvinnherad

1982: Malones, Sverre Henning, Molde

1982: Martinsen, Jon Olav, Grong

1982: Norderhaug, Roar, Halden

1982: Snøfugl, Erlend, Midtre Gauldal

1982: Stub-Jacobsen, Kjeld, Nome

1982: Søreng, Kjell-Arne, Verdal

1982: Torfinn Sånn, Tor, Island

1982: Tødås, Hallstein, Overhalla

1982: Wagnild, Geir Jostein, Bindal

1982: Westgård, Morten, Stjørdal

1982: Østby, Knut, Trøgstad

1981: Bakøy, Edmar, Rissa

1981: Berger, Knut, Bangsund

1981: Bevan, Petter Fredrik, England

1981: Bie, Are, Ilseng

1981: Bjørnason, John Haakon, Reykjavik

1981: Brenna, Oddvar, Andselva

1981: Bøhn, Bjørn-Thore, Skogn

1981: Dalsegg, John, Drammen

1981: Dukefos, Morten, Sem

1981: Hedegart, Michael, Danmark

1981: Jenssen, Jens Nicolai, Hommelvik

1981: Johannessen, Charles, Stokmarknes

1981: Johnsen, John R, Brekkvasselv

1981: Kjersheim, Jørn, Molde

1981: Kulseth, Ola H, Sæbø

1981: Leisson, Trondur Gilli, Færøyene

1981: Malmo, Per, Steinkjer

1981: Merkesdal, Eldbjørg, Bjerkreim

1981: Moen, Olav, Harran

1981: Myhre, Torstein, Verdal

1981: Sand, Ragnar, Malm

1981: Stub-Jacobsen, Jens, Ulefoss

1981: Tinglum, Kjell, Namdalseid

1981: Trælnæs, Stein Erik, Trofors

1981: Weihe, Nils Henrik, Vingrom

1981: Wiseth, Bjørnar, Steinkjer

1980: Aarstad, Liv, Steinkjer

1980: Almås, Petter, Oslo

1980: Andersen, Stig Jarl, Midtre Gauldal

1980: Bakkehaug, Rolf Ingolf, Mosvik

1980: Bratset, Steinar, Molde

1980: Eliassen, Grunn Gunnar, Vefsn

1980: Fiskum, Geir Jostein, Grong

1980: Folstad, Eilif Peder, Midtre Gauldal

1980: Gonsholt, Ivar, Siljan

1980: Hov, Tore Frisli, Vefsn

1980: Husby, Helge, Tingvoll

1980: Høksnes, Per Steinar, Snåsa

1980: Johnsen, Arnstein, Namsos

1980: Marhus, Arnt Roger, Ullensaker

1980: Mathisen, Roy Arne, Mysen

1980: Ringstad, Bjørn, Røyken

1980: Roan, Olav, Klæbu

1980: Rust, Knut, Stjørdal

1980: Siira, Trygve, Tingvoll

1980: Snekvik, I Øystein, Surnadal

1980: Strupstad, Liv Marit, Nes

1980: Tokle, Arild, Vefsn

1980: Weekend, Vidar, Asker

1980: Wittrup, Ole, Trondheim

1979: Andersson, Curt Paul, Sverige

1979: Berger, Trond, Sæbø

1979: Brandsegg, Erling Arve, Stjørdal

1979: Fjell, Halvor, Skjeberg

1979: Fortseth, Gudmund, Målselv

1979: Gellein, Jomar, Heimdal

1979: Getz, Per, Steinkjer

1979: Hystad, Bjørn Olav, Stord

1979: Johannessen, Terje, Borre

1979: Knutsen, Per Arne, Tysfjord

1979: Larsen, Jan Einar, Bodø

1979: Midtgaard, Fred, Danmark

1979: Mømb, Jens Magne, Rendalen

1979: Nord, Anders, Oslo

1979: Nordal, Per Gunnar, Nes

1979: Nordbø, Olav Inge, Nissedal

1979: Nordvik, Terje, Trondheim

1979: Næsvold, Bjørn Holberg, Steinkjer

1979: Pedersen, Thor Arne, Meløy

1979: Rosset, Olav, Grong

1979: Soglo, Egil, Tønsberg

1979: Stamnes, John, Inderøy

1979: Stjern, Rolv, Trondheim

1979: Tidemann, Torleif, Trondheim

1979: Vinje, Ola, Vefsn

1978: Aune, Kurt, Dalekvam

1978: Berg, Åge, Stjørdal

1978: Bottolfsen, Ester Marie, Stokmarknes

1978: Fodnæss, Erling, Ringerike

1978: Giske, Ola Johannes, Trondheim

1978: Gjendalen, Helge, Begndalen

1978: Gätschmann, Per, Trondheim

1978: Halse, John Gunnar, Kristiansund

1978: Hammer, Ola, Asker

1978: Høgaas, Bjørn, Mo I Rana

1978: Indstøy, Per Tormod, Steinkjer

1978: Iversen, Harald, Verdal

1978: Kendt, Kristian, Trondheim

1978: Larsen, John Erik, Oslo

1978: Laurgård, Ivar, Steinkjer

1978: Lehn, KJetil, Trondheim

1978: Modell, Geir, Steinkjer

1978: Ness, Ingvar, Åndalsnes

1978: Ringvoll, Kjetil, Steinkjer

1978: Sagmo, Ivan, Harran

1978: Solberg, Tore R, Os Bergen

1978: Sæther, Ole J, Trondheim

1978: Tangen, Jan Erik, Trondheim

1978: Thane, Nils Helge, Oslo

1977: Djuvsland, Terje, Steinkjer

1977: Hagen, Arild, Opdahl

1977: Hammer, Leif, Selbu

1977: Hoem, Erling Johan, Gjemnes

1977: Hundseth, Jørgen, Namsos

1977: Karlsen, Tore, Rana

1977: Kojedal, Hans Iver, Røros

1977: Leirvik, Hallgeir, Foldereid

1977: Lie, Kåre, Oslo

1977: Lund, Christian F, Trondheim

1977: Lund, John Grøn, Bærum

1977: Mohr, Gustav Thorsø, Borge

1977: Mortensen, Harald, Vefsn

1977: Nordahl, Ole, Lillehammer

1977: Nyland, Tor Hemming, Bærum

1977: Pedersen, Tormod, Skien

1977: Pettersen, Kai Erik, Vestby

1977: Pettersen, Tore, Moss

1977: Rossbach, Knut Heggelund, Skien

1977: Selbek, Arild, Stjørdal

1977: Sibbern, Christian, Ringerike

1977: Volden, Stein Åge, Orkdal

1977: Waaga, Torjus, Sauda

1977: Østengen, Stein, Skedsmo

1976: Aavestrud, Ole, Flå

1976: Bakke, Sverre, Lårdal

1976: Berg, Leiv, Svensby

1976: Bjørnli, Olav, Tønsberg

1976: Bådsvik, Gunnar, Fauske

1976: Eliassen, Håkon Johan, Bromdal

1976: Haave, Torbjørn, Selbu

1976: Haugen, Reidar, Steinkjer

1976: Henriksen, Torbjørn, Søgne

1976: Hordvik, Knut, Kirkenær

1976: Hårstad, Gunnar Olav, Selbu

1976: Larsen, Arnfinn, Båsmo

1976: Lier, Lars, Tønsberg

1976: Morset, Torkjell, Sæbø

1976: Nesser, Jo Hun, Grunn

1976: Ramsøskar, Sven Erik, Selsbakk

1976: Rannem, Ole Edvard, Steinkjer

1976: Røtei, Ola, Oppdal

1976: Simenstad, Dag, Hvittingfoss

1976: Skogstad, Per, Lillehammer

1976: Sætereng, Ove Idar, Namsskogan

1976: Søraas, Jan Erik, Molde

1976: Torstag, Tore, Harstad

1976: Westerbeek, Paul, Nederland

1975: Aarhus, Torger, Bøle

1975: Aasen, Nils, Surnadal

1975: Aune, Roy Even, Otterøy

1975: Bjørnli, Ola, Berkåk

1975: Espeseth, Asbjørn, Åsgårdstrand

1975: Halvorsen, Erik, Rindal

1975: Hansen, Terje Kristian, Notodden

1975: Johansen, Svein, Askim

1975: Johansson, Kurt Jessen, Selfors

1975: Karlsen, Kjell Solberg, Solbergelva

1975: Kvammen, Geir, Bakkehaug

1975: Lie, Svein Axel, Namdalseid

1975: Lorentzen, Per Arnstein, Mosjøen

1975: Marstrand, Anders, Skien

1975: Monsen, Arvid J, Steinkjer

1975: Myrvold, Gunnar, Fredrikstad

1975: Nesse, Gunnar, Leksvik

1975: Ruud, Vidar, Rjukan

1975: Ryen, Torfinn, Notodden

1975: Sandvik, Stig, Fosslandsosen

1975: Storsve, Aage, Trondheim

1975: Svedahl, Stein, Hommelvik

1975: Torstad, Arild, Trondheim

1975: Wessel, Torleif, Kjørsvik Haugen

1974: Aarsæther, John Ole, Mo I Rana

1974: Andersen, Randulf, Selbu

1974: Brevik, Halfdan, Elverum

1974: Danielsen, Terje, Stanghelle

1974: Espeland, Terje, Arendal

1974: Formo, Otto, Høylandet

1974: Gausdal, Finn Erik, Storslett

1974: Grande, Per Olav, Skage

1974: Grimstad, Frank, Vefsn

1974: Hamstad, Arnold, Levanger

1974: Hasselvold, Per Arne, Hasselvika

1974: Haukdal, Magnar Thomas, Soknedal

1974: Isaksen, Arvid, Skien

1974: Juel, Erik, Kragerø

1974: Kjellmo, Børre, Moen

1974: Kolstad, Terje, Trondheim

1974: Lovra, Anders, Erfjord

1974: Løfblad, Ole, Beitstad

1974: Rønning, Per Egil, Rindal

1974: Sagmo, Trond, Harran

1974: Sauer, Even, Steinkjer

1974: Tanem, John Petter, Spar Bø

1974: Vetlesen, Per, Oslo

1974: Øyen, Ola, Eiksmarka

1973: Albertsen, Arnt, Bodø

1973: Asakskogen, Steinar, Nannestad

1973: Bade, Tor-Arne, Steinkjer

1973: Eikeland, Tage Muus, Snåsa

1973: Enghøi, Terje, Melhus

1973: Finstad, Einar Martin, Steinkjer

1973: Flaat, Åsbjørn, Høylandet

1973: Flaten, Arnfinn, Alvdal

1973: Jørgensen, Stein Olav, Trondheim

1973: Kristoffersen, Dag Tretvoll, Tromsø

1973: Kvarving, Harald, Steinkjer

1973: Løgnen, Svein Martin, Nes I Hallingdal

1973: Melhus, Tore, Bjugn

1973: Mikalsen, Leonard, Gamvik

1973: Molland, Ingebrigt, Verran

1973: NavJord, Otto Johann, Beiarn

1973: OverEin, Rolf, Steinkjer

1973: Pettersen, Stein Erik, Trondheim

1973: Rache-Nilsen, Bjørnar, Rissa

1973: Resvoll-Holmsen, Tom, Eidsvoll

1973: Schanche, Kolbjørn, Vadsø

1973: Våtvik, Karl M., Meløy

1973: Wetlesen, Tore, Trondheim

1973: Ystad, Åge, Steinkjer

1972: Aavatsmark, Andreas, Høylandet

1972: Aursand, Tor Harald, Namsos

1972: Berntsen, Kjell, Bardufoss

1972: Burchardt, Niels Thomas, Stai

1972: Gudmundsson, Bodvar, Island

1972: Guntveit, Helge Olav, Lund I Namdalen

1972: Hatling Hus, Rolf, Beitstad

1972: Haugen, Ottar, Samnanger

1972: Hugvik, Øystein, Rana

1972: Huseby, Håvard, Trondheim

1972: Iansen, Karl Johan, Trondheim

1972: Johannessen, Tor Steinar, Levanger

1972: Johansen, Viggo, Tranøy

1972: Jørgensen, Odd, Steinkjer

1972: Kaldahl, Dagfinn, Namdalseid

1972: Karlgård, Knut, Verdal

1972: Nord, Anders, Oslo

1972: Okstad, Johannes, Høylandet

1972: Rikstad, Anton, Orkdal

1972: Rygh, Stig Åge, Trondheim

1972: Sorte, Stig Olav, Malvik

1972: Storli, Sverre Reidar, Oppdal

1972: Øberg, Gudmund, Trondheim

1972: Ørjebu, Per Alfred, Trondheim

1971: Alterskjær, Arne Ludvik, Rana

1971: Austring, Dag, Selje

1971: Bargos, Terje, Røros

1971: Braarud, Hans Ivar, Oslo

1971: Bratteteig, Tor-Inge, Ulvik

1971: Dahl, Bjørn Erling, Røros

1971: Ekman, Asbjørn, Tromsø

1971: Engli, Trond Arne, Hamar

1971: Fagerheim, Tor Arnfinn, Hemnes

1971: Finstad, John Olav, Steinkjer

1971: Grydeland, Odd, Namsos

1971: Hage, Kjell Egil, Midtre Gauldal

1971: Haugen, Anders, Trondheim

1971: Håker, Ola, Opsahl

1971: Mastervik, Åge, Hemnes

1971: Midtun, Terje, Elverum

1971: Møllersen, Odd Arne, Rana

1971: Næslund, Hans Petter, Asker

1971: Rangul, John, Levanger

1971: Sæheim, Arne Ragnar, Steinkjer

1971: Vennes, Per, Mosvik

1971: Wiel, Mats Jr., Setskog

1971: Øvergaard, Hallstein, Elverum

1970: Almlid, Gunnar, Beitstad

1970: Asklund, Erik, Steinkjer

1970: Bartnes, Gunnar T, Malm

1970: Berg, Bjørnar, Leirfjord

1970: Bergin, Joar, Grong

1970: Bjørnstad, Ole J, Skaun

1970: Elstad, Per G, Grunn

1970: Forfod, Arne, Åfjord

1970: Funderud, Stein Kåre, Oslo

1970: Haarsaker, Nils P, Trondheim

1970: Hallanger, Jørgen, Ulvik

1970: Heldaas, Trond, Rygge

1970: Hoem, Ivar, Selbu

1970: Johnsen, Stig, Trondheim

1970: Kibsgaard, Ørnulf, Hemnes

1970: Lindstrøm, Arve, Malm

1970: Mortensen, Jan S, Trondheim

1970: Møllenhus, Gunnar, Sæbø

1970: Nerheim, Asbjørn, Molde

1970: Overrein, Nils Kristian, Steinkjer

1970: Sande, Claus, Balestrand

1970: Tømmerås, Sven Harald, Snåsa

1970: Uvsløkk, Odd Erik, Rennebu

1970: Østgård, Åge, Onsøy

1969: Alm, Steinar Kristian, Saltdal

1969: Blågestad, John, Moland

1969: Brevik, Steen A, Tjølling

1969: Buvik, Sturla, Namsos

1969: Dahl, Rolf Kyrre, Steinkjer

1969: Dalseth, Ølger, Borgund

1969: Danielsen, Tor, Namsos

1969: Elnan, Stål, Steinkjer

1969: Fiskum, Audun, Snåsa

1969: Karlsen, Bror, Rana

1969: Mortensen, Bjørnar, Trondheim

1969: Saursauene, Sturla, Steinkjer

1969: Saus, Ivar Magne, Brønnøy

1969: Sivertsen, Hermod, Vågan

1969: Skaar, Lars, Arna

1969: Skaset, Gisle, Vefsn

1969: Slungård, Arne, Meråker

1969: Snekvik, Kåre, Trondheim

1969: Solbakken, Svein, Namsos

1969: Taraldsen, Nils, Steinkjer

1969: Tharaldsen, Tharald, Trondheim

1969: Wedul, Kåre, Stjørdal

1969: Zwart, Kies de, Nederland

1969: Øyen, Eirik Kristian, Kristiansund

1968: Anderson, Folke, Snåsa

1968: Aune, Johan, Hemne

1968: Bekken, Gunnar, Midtre Gauldal

1968: Bjørsvik, Egil, Steigen

1968: Brobakken, Atle, Namsos

1968: Børøsund, Steinar, Steinkjer

1968: Gissingen, Halvard, Oppdal

1968: Gjønnes, Arne, Orkdal

1968: Grønhovd, Helge, Midtre Eggedal

1968: Hellberg, Tore, Verdal

1968: Huke, Olav, Leikanger

1968: Høyem, Asbjørn, Trondheim

1968: Kjelstrup-Olsen, Dag, Bergen

1968: Kleffsåsvold, Geng, Stjørdal

1968: Kringhaug, Richard, Malvik

1968: Nydal, Johan, Selbu

1968: Ramdal, Arne, Leksvik

1968: Sexe, Vigleik, Ullensaker

1968: Smukkestad, Bjarne, Porsgrunn

1968: Storm-Nielsen, Johan, Fana

1968: Sølland, Tore, Skien

1968: Teigen, Asbjørn, Osen

1968: Thane, Harald, Steinkjer

1968: Vada, Sivert, Venan

1967: Arnesen, Arnulf, Tjølling

1967: Ditmansen, Erik, Nøtterøy

1967: Eidsli, Asbjørn, Skaun

1967: Elvik, Nils Arnold, Bamble

1967: Fronsdal, Audun, Fana

1967: Hamre, Einar, Leikanger

1967: Hansen, Steinar, Hogset

1967: Hegdal, Magne, Orkdal

1967: Helgheim, Dag, Jølster

1967: Hitelsviken, Amund, Flå i Hardanger

1967: Leirfall, Olav, Gaular

1967: Mo, Magnus, Førde

1967: Nielsen, Roar, Trondheim

1967: Ree, Odd Erling, Meldal

1967: Ruud, Sverre Bernt, Trondheim

1967: Solum, Arne, Namsos

1967: Sørum, Rolf, Oslo

1967: Tveitane, Jostein, Suldal

1967: Vasseljen, Stein, Skaun

1967: Vedal, Kåre, Snåsa

1967: Westgaard, Per, Trondheim

1967: Øye, Sigurd, Orkdal

1967: Øyen, Sigbjørn, Ulvik

1966: Brøttem, Klaus, Klæbu

1966: Eide, Trygve Johan, Sørlig

1966: Fagerhaug, Harald, Målselv

1966: Fuglem, Arnstein Jarle, Selbu

1966: Gartland, Magnus, Grong

1966: Grimstad, Klaus, Målselv

1966: Hammer, Alf, Høylandet

1966: Hovind, Odd Ivar, Melhus

1966: Håvik, Frode, Steinkjer

1966: Kjelstad, Ingar Magne, Selbu

1966: Krekling, Bjarne, Namsos

1966: Kringstad, Knut, Molde

1966: Lindstrøm, Erik, Verran

1966: Lyngstad, Peder Jobb, Eide

1966: Matheson, Håkon, Trondheim

1966: Meisingset, Alf, Tingvoll

1966: Olsrud, Leidulf, Trondenes

1966: Opsal, Ottar, Hemne

1966: Rygh, Knut Magnar, Sparbu

1966: Rømuld, Harald, Verran

1966: Settemsdahl, John, Åsskard

1966: VikTil, Olav, Frosta

1966: Vindheim, Knut, Saltdal

1966: Vist, Ketil, Steinkjer

1965: Aasen, John H, Haltdalen

1965: Bjørgen, Harald, Stjørdal

1965: Brobakken, Per, Namsos

1965: Daling, Hermund, Levanger

1965: Dalsegg, Ivar, Meldal

1965: Dyrhaug, Johs, Eide

1965: Eidem, Magne, Selbu

1965: Falk, Stein Tank, Strinda

1965: Følstad, Øystein, Namsos

1965: Hallager, Kåre, Sparbu

1965: Haug, Bjarne Henry, Foldereid

1965: Heggland, Kåre, Snåsa

1965: Hoff, Jens, Melhus

1965: Hovd, Harald, Ogndal

1965: Hårstad, Ola A, Selbu

1965: Jensen, Per Ola, Trondheim

1965: Lerfald, Gunnar, Stjørdal

1965: Nystad, Atle, Beiarn

1965: Næss, Per Birger, Sørlig

1965: Sem, Bjørn, Trinna

1965: Simonsen, Magne, Tana

1965: Skauge, Ola, Skaun

1965: Stein, Ivar, Nærøy

1965: Svarva, Lorentz, Snåsa

1964: Ellingsen, Jan, Strinda

1964: Finstad, Ole, Stod

1964: Flaa, Rolf Arnljot, Frei

1964: Granhus, Andreas M, Malm

1964: Grongstad, Karstein, Høylandet

1964: Hagerup, Åge, Overhalla

1964: Inderberg, Tor Sverre, Steinkjer

1964: Indrevoll, Hjalmar, Ullsfjord

1964: Jacobsen, Frank, Fauske

1964: Karset, Leif, Strinda

1964: Larsen, Tor, Stjørdal

1964: Lyngen, Ole M, Namdalseid

1964: Moum, Karsten, Snåsa

1964: Nyberg, Arne Olav, Verdal

1964: Rinnan, Asbjørn, Kvam

1964: Saur, Tor Erling, Egge

1964: Sellæg, Gunnar A, Overhalla

1964: Skolmli, Kåre, Stjørdal

1964: Smedseng, Terje, Vefsn

1964: Sprauten, Olav, Beitstad

1964: Stiklestad, Hans, Verdal

1964: Størdal, Kolbjørn, Egge

1964: Vaag, Johs J Jr., Aure

1964: Vennberg, Kåre, Selbu

1963: Aftret, Gunnar, Ogndal

1963: Akre, Bjørn, Bærum

1963: Almlid, Arne, Skogn

1963: Bjerke, Jorulf, Sparbu

1963: Bjørndal, Sverre Einar, Volda

1963: Bolstad, Magnar, Skogn

1963: Damås, Karl Olaf, Mosvik

1963: Dyngeseth, Erling Olaf, Sømna

1963: Finstad, Johannes, Ogndal

1963: Hanem, Erling, Stangvik

1963: Haugen, Arne L, Meldal

1963: Heggstad, Halvard, Verdal

1963: Hervik, Jarle, Beitstad

1963: Jermstad, Karl Ragnar, Ogndal

1963: Kirknes, Arne, Beitstad

1963: Krogstad, Gunleif, Meråker

1963: Langeng, Per Kristian, Berg I Østfold

1963: Madsen, Øystein, Verran

1963: Mevassvik, Eilif, Høylandet

1963: Shhults, Knut, Hork

1963: Skrøppa, Kåre, Breim

1963: Strømsnes, Arnulf, Klinga

1963: Sve, Per, Skatval

1963: Sætre, Ole Johan, Trondheim

1962: Alstad, Reidar, Verdal

1962: Bjaanes, Hans, Vang

1962: Brøndbo, Per, Høylandet

1962: Espedal, Joar, Fjaler

1962: Fjær, Sigurd Arnljot, Nærøy

1962: Fridheim, Torbjørn, Vefsn

1962: Frøseth, John, Støren

1962: Grut, Asbjørn, Meldal

1962: Halbostad, Thomas, Høylandet

1962: Kolstad, Arne, Namdalseid

1962: Lilleøen, Arne Sigurd, Overhalla

1962: Lysberg, Harald, Overhalla

1962: Løken, Erik, Sør-Odal

1962: Martinsen, Arve, Ogndal

1962: Nystad, Arne, Fauske

1962: Settemsdal, John, Aasland

1962: Sjøvold, Anders, Brekken

1962: Slåen, Arnulf, Horg

1962: Solum, Alf Sæming, Harran

1962: Steen Mål, Kjartan, Øverbygd

1962: Strøm, Asbjørn, Kolvereid

1962: Vågen, Einar, Malvik

1962: Østerås, Tore, Verdal

1962: Øyen, Håkon, Bindal

1961: Bekken, Harald, Skatval

1961: Brække, Finn H, Berg

1961: Chamberlin, David Gordon, England

1961: Dahl, Christian A, Nord Høland

1961: Elvevoll, Magnus, Øvrebygda

1961: Fossland, Odd, Grong

1961: Hagstrøm, Klas, Egge

1961: Hegdal, Torbjørn, Snåsa

1961: Hestad, Sverre, Gaular

1961: Johannessen, Ivar, Vikna

1961: Krøvel, Edvin R, Ørsta

1961: Kvaløysæter, Reidar, Overhalla

1961: Kven Ås, Andreas, Selbu

1961: Mjøen, Ingodd, Oppdal

1961: Ramberg, Asbjørn, Steinkjer

1961: Rognli, Olav, Verran

1961: Saugestad, Ole, Overhalla

1961: Solstad, Asbjørn, Sparbu

1961: Solum, Ivar, Klinga

1961: Sorknes, Per J, Grue

1961: Stamnes, Per J, Beitstad

1961: Store, Ivar, Kolvereid

1961: Sæther, Roald, Vefsn

1961: Sæther, Thorfinn, Stod

1961: Wuttudal, Kåre, Malvik

1961: Øyen, Stein, Kvaløy Sunn

1960: Aftreith, Arvid, Klæbu

1960: Bjørgen, Hilmar, Hegra

1960: Bjørnstad, Levald, Namsskogan

1960: Buvarp, Øystein, Namdalseid

1960: Finnbogason, Gunnar, Island

1960: Foros, Lars, Singsås

1960: Gjelde, Per, Verdal

1960: Godal, John Bojer, Rauland

1960: Grindberg, Even Gunnar, Ogndal

1960: Hansson, Kjell Gøsta, Oppdal

1960: Hauge, Kjell, Oslo

1960: Heggem, Gudmund, Rennebu

1960: Hestmo, Nils, Osen

1960: Hvattum, John Magnus, Oslo

1960: kjeldseth, Georg Martin, Verdal

1960: Kjenstad, Steinar, Snåsa

1960: Krogh, Otto, Bergen

1960: Melhus, Jon Normann, Overhalla

1960: Mogstad, Lars J, Surnadal

1960: Molteberg, Egil Oddvar, Skjeberg

1960: Nielsen, Roar, Strinda

1960: Slåen, Odd Birger, Horg

1960: Strand, Oddvar, Aure

1960: Valla, Nils, Korgen

1959: Bredesen, Erling Magne, Hølonda

1959: Farbu, Alf, Inderøy

1959: Fladhagen, Per Anders, Trysil

1959: Gjesten, Kåre, Skogn

1959: Goffeng, Geirr Albert, Vinger

1959: Grut, Arnt O, Meldal

1959: Halla, Odd, Ringsaker

1959: Lein, Bernt, Skogn

1959: Leirfaldet, Gunnar Arne W, Norderhov

1959: Lian, Arne, Frol

1959: Løberg, Arne, Elverum

1959: Moe, Svein, Åsen

1959: Moen, Gunleif, Høylandet

1959: Moltzau, Hans, Hurdal

1959: Møkkelgjerd, Per Ivar, Surnadal

1959: Oklevik, Audun, Hafslo

1959: Okstad, Torbjørn, Sparbu

1959: Sandvik, Sverre, Snåsa

1959: Saursauene, Jørund, egge

1959: Skogan, Odd, Kvam

1959: Skålbones, Jan Kristian, Snåsa

1959: Solberg, Carl H, Beiarn

1959: Venn, Kåre Olav, Orkdal

1959: Østhus, Oddmund, Hosanger

1958: Aabakken, Roar, Skogn

1958: Aune, Ivar, Overhalla

1958: Bartnes, Per O, 7:11

1958: Bendiksen, Peik, Oslo

1958: Bruse, Trygve, Nordlig

1958: Bråten, Svein, Oslo

1958: Elvevoll, Arvid Magne, Øverbygd

1958: Fiske, Ingebrigt, Østre Surnadal

1958: Gjelland, Erik Mona, Snåsa

1958: Haustreis, Kåre, Grane

1958: Hegre, Arne, Hegra

1958: Høyden, Per, Kolvereid

1958: Kolsvik, Kolbjørn, Bindal

1958: Leifseth, John Otto, Namsos

1958: Lindmo, Asbjørn, Egge

1958: Lykke, John, Verdal

1958: Mørkved, Lorents, Steinkjer

1958: Rekkebo, Arnulf, Malvik

1958: Skara, Arne Øyvind, Sør-Odal

1958: Skjelbered, Arne, Nordlig

1958: Solum, Jan Martin, Overhalla

1958: Strand, Olav, Halsa

1958: Vem, Atle, Orkdal

1958: Voldseth, Odd Reidar, Levanger

1958: Østlig, Torleif, Ung Dahl

1957: Aarø, Asbjørn, Vanylven

1957: Aune, Oddvar Sveinung, Bindal

1957: Bjørnå, Roald, Vefsn

1957: Elden, Birger, Namdalseid

1957: Elshaug, Odd, Ringdal

1957: Eriksen, Ola, Hitra

1957: Evjen, Reidar Jostein, Horg

1957: Folde, Jarle, Aure

1957: Hovland, John, Fjaler

1957: Jensen, Julius Margido, Gamvik

1957: Laugen, Kåre, Foldereid

1957: Laxaa, Jan Arne, Nordfold

1957: Leirfall, Ola Andreas, Hegra

1957: Moen, Ola Ås, Tynset

1957: Rønning, Gunnar, Skogn

1957: Samuelsen, Per, Oslo

1957: Sandens, Erik, Snåsa

1957: Saur, Karle, Egge

1957: Sausjord, Oddgeir, Vefsn

1957: Skei, Carl, Lånke

1957: Skråmo, Gunnar, Snåsa

1957: Tronstad, Ivar, Steinkjer

1957: Veie, Sverre, Skogn

1957: Vibe, Erik, Tromsøysund

1956: Anderson, Oskar Folke, Sverige

1956: Aune, Eivind, Vemundvik

1956: Bakken, Are-Mass, Mosjøen

1956: Berg, Per, Meråker

1956: Bøgseth, Magne, Namdalseid

1956: Flak, Thomas, Klinga

1956: Grong, Morten, Grong

1956: Hegge, Aasmund, Kvam

1956: Holden, Erik, Vinje

1956: Hollås, Gunnar, Ogndal

1956: Korsvold, Olav, Selbu

1956: Kulvik, Jon Aftret, Selbu

1956: Lynum, Jon, Skogn

1956: Næssan, Leif, Frol

1956: Romstad, Leif, Klinga

1956: Rosendal, Ottar, Høylandet

1956: Skråmo, Gunnar, Snåsa

1956: Skuggevik, Sivert G., Surnadal

1956: Slåen, Kåre, Horg

1956: Stenvik, Hans, Grane

1956: Trebostad, Birger I., Namdalseid

1956: Vaskinn, Jakob A., Talvik

1956: Weiseth, Einar, Verdal

1956: Wærum, Ole T., Grane

1955: Arnason, Gudmundur Ørn, Island

1955: Bakken, Harald, Klinga

1955: Bråten, Thor H., Brandval

1955: Bye, Jarle, Frol

1955: Fiskum, Arne G., Harran

1955: Gjellan, Ola, Snåsa

1955: Grønli, Iver, Hølonda

1955: Hauffen, Steingrim, Egge

1955: Hegre, Jorulf, Hegra

1955: Jørum, Hermann M., Kvam

1955: Kjeldsberg, Kristian G., Alta

1955: Lønvik, Arnulf, Ytterøy

1955: Marthinsen, Truls, Fana

1955: Nessemo, Magne, Verdal

1955: Ryeng, Nils Erling, Sør-Varanger

1955: Saur, Gunnstein, Egge

1955: Skjeberg, Øistein, Grøvle

1955: Stjern, Ola, Egge

1955: Stjern, Øystein, Åfjord

1955: Svorkdal, Sigurd, Orkland

1955: Sølsnes, Carl Henrik, Namsos

1955: Tromsdal, Jostein, Verdal

1955: Vannebo, Per A., Overhalla

1955: Vik, Per, Kvæfjord

1954: Bjørgum, Peder, Lånke

1954: Collett, Jonas R., Oslo

1954: Eldnes, Gunnar, Namdalseid

1954: Evjenth, Ole Ivar, Bodin

1954: Finstad, Andreas, Ogndal

1954: Fossum, John, Melhus

1954: Fystro, Ingvar, Hamar

1954: Garmo, Ivar, Rissa

1954: Grongstad, Joar, Høylandet

1954: Grut, Eiliv, Meldal

1954: Haukland, Arne, Tysfjord

1954: Hegseth, Bardo, Selbu

1954: Hestnes, Asbjørn, Valsøyfjord

1954: Iversen, John, Trondenes

1954: Jacobson, Johan, Sverige

1954: Kapskarmo, Arild L., Grane

1954: Kyllo, Gunnar H., Hegra

1954: Meisingset, Einar, Tingvoll

1954: Moe, Kåre, Beitstad

1954: Myhr, Erling, Verdal

1954: Nergård, Paal, Egge

1954: Nygård, Kjell-Erik, Strinda

1954: Omli, Jarle, Snåsa

1954: Roen, Ole, Jevnaker

1954: Skei, Kristian A., Ogndal

1954: Skoglund, Egil O., Røra

1954: Svarliaunet, Vidar, Overhalla

1954: Vannebo, Paul A., Overhalla

1954: Venås, Bjarne M., Tingvoll

1954: Voldberg, Torstein, Aremark

1952: Aarmo, Kåre, Foldereid

1952: Aas, Kåre, Hølonda

1952: Amundgård, Kolbjørn L., Vågå

1952: Arnøy, Bjørnvald J., Steinkjer

1952: Bjørkli, Arnold, Verdal

1952: Brænd, Sverre A., Molde

1952: Buvarp, Inge, Namdalseid

1952: Dybsjord, Ragnar, Oslo

1952: Eide, Sigurd, Oslo

1952: Ekern, Thor S., Fåberg

1952: Granberg, Jan-Olav, Sverige

1952: Hansen, Harley I., Egge

1952: Haugdahl, Per-Odd, Sparbu

1952: Horven, Arne, Kolvereid

1952: Jakobsen, Finn K., Enebakk

1952: Jenssen, Einar, Mosvik

1952: Johnsen, Arne E., Sande

1952: Karlsen, Magnar H., Bodin

1952: Kvam, Karl O., Snåsa

1952: Lillemark, Tor, Egge

1952: Lindeman, Carl F., Oslo

1952: Malmo, Svein, Steinkjer

1952: Mollan, Arvid J., Verran

1952: Monset, Ola, Svorkmo

1952: Nome, Per V., Fana

1952: Nyland, Alfred, Horg

1952: Omtveit, Torleif O., Kviteseid

1952: Rolfsen, Hans Chr., Strinda

1952: Rustad, Ivar, Kråkstad

1952: Rømo, Øystein, Kvam

1952: Sleipnes, Rolf, Rødøy

1952: Steinslett, Andreas J., Hattfjelldal

1952: Støre, Paul, Bodø

1952: Sæter, Tor, Strinda

1952: Talsnes, Tomas T., Singsås

1952: Tanum, Bjarne, Brunlanes

1952: Teigen, Einar O., Osen

1952: Thanem, Arnulf, Strinda

1952: Trøan, Thorbjø'rn, Ogndal

1952: Tveiten, Olav H., Heddal

1952: Vesterhus, Øystein, Beitstad

1952: Øie, Øystein, Namdalseid

1951: Aarstad, Lars M., Sør-Odal

1951: Berre, Birger, Namdalseid

1951: Berset, Otto, Surnadal

1951: Bruset, Ragnar, Stangvik

1951: Brønstad, Ivar, Verdal

1951: Bækken, Einar, Os i Østerdal

1951: Dietrichson, Jon F., Moss

1951: Elverum, Magne, Lånke

1951: Fossmo, Ingvald, Namsskogan

1951: Fuglesang, Svein, Ogndal

1951: Følling, Johan, Kvam

1951: Grøndahl, Rolf, Vinger

1951: Gulliksen, Reidar, Strinda

1951: Haugum, Svein, Inderøy

1951: Hernes, Dagfinn, Hattfjelldal

1951: Hofstad, Torgeir, Verdal

1951: Holtmon, Helge J., Grue

1951: Huitfeldt, Arild, Klæbu

1951: Hynne, Kolbjørn, Egge

1951: Johannessen, Ralph C., Flekkefjord

1951: Lindset, Alf S., Flatanger

1951: Løe, Asbjørn, Røra

1951: Myrre, Ove Gedde, Greipstad

1951: Nerby, Iver, Haugsbygd

1951: Nerli, Ola, Hattfjelldal

1951: Nervik, Emil T., Klæbu

1951: Nordlund, Henry, Grane

1951: Overrein, Asbjørn, Ogndal

1951: Overvik., Ola, Selbu

1951: Ragnarsson, Haukur, Island

1951: Slettbakk, Ola, Hattfjelldal

1951: Sorte, Sivert, Lånke

1951: Sørensen, Helge, Oslo

1951: Tengesdal, Svein, Strinda

1951: Thorbjørnsen, Eyvind, Oslo

1951: Trongård, Hans P., Åsnes

1951: Tømmerås, Oddmund P., Overhalla

1951: Uthus, Ole E., Selbu

1951: Vikan, Arnt Ingvar, Stjørdal

1951: Vikan, Kåre, Stjørdal

1951: Ødegård, Leif, Ålesund

1951: Østensen, Kjell M., Verdal

1950: Aa, Arne, Heim

1950: Aarstad, Harald W., Trondheim

1950: Aas, Bjarne E., Tydal

1950: Berg, Johnny, Steinkjer

1950: Berre, Odd, Namdalseid

1950: Bolling, Trond J., Skogn

1950: Brennås, Ingulf, Haltdalen

1950: Brustad, Einar, Ytterøy

1950: Dalsegg, Olav, Meldal

1950: Eikeland, Harald, Steinkjer

1950: Ertsås, Ivar E., Malm

1950: Forseth, Arne H., Leinstrand

1950: Forsland, Bjarne, Grane

1950: Furuseth, Einar, Ullensaker

1950: Følstad, Asbjørn, Steinkjer

1950: Gisleberg, Gudbrand, Nittedal

1950: Grundt, Ludvig, Oslo

1950: Haave, Modulv, Orkdal

1950: Haugan, Einar, Frol

1950: Hennig, Rolf, Vågå

1950: Holmeng, Alfred J., Åfjord

1950: Kielland-Lund, Johan, Stange

1950: Kilås, Sigurd, Malm

1950: Kjuus, Sverre, Nes

1950: Kløvjan, Odd, Frol

1950: Kristiansen, Yngvar, Tune

1950: Lian, Håkon, Hemne

1950: Lien, Roald Aa., Birkenes

1950: Madsen, Jan-Per, Bergen

1950: Markhus, Rolf, Verran

1950: Morset, Georg R., Selbu

1950: Moss, Ole Sverre, Sør-Odal

1950: Nordgård, Ole, Trysil

1950: Næss, Bård, Porsgrunn

1950: Olsen, Odd, Kongsvinger

1950: Rodum, Fredrik Chr., Steinkjer

1950: Ruderås, Tore, Hattfjelldal

1950: Råum, Salamon, Høylandet

1950: Sjursen, Thorstein G., Bærum

1950: Skattum, Ole J., Rømskog

1950: Sneisen, Henrik, Malvik

1950: Strømnes, Ragnar, Råde

1950: Troli, Helge, Beiarn

1950: Trøen, Ingvald, Grytten

1950: Unsgård, Jon S., Meldal

1950: Øverås, Ole, Vestnes

1949: Amdahl, Karl M., Hurdal

1949: Austberg, Ole, Kvikne

1949: Berntzen, Harry, Egge

1949: Bersmo, Paul, Grong

1949: Bjørhusdal, Einar B., Namsskogan

1949: Bolås, Ernst A., Ogndal

1949: Derås, Sigmund, Namdalseid

1949: Dillerud, Magne, Stange

1949: Drogseth, Helge, Skatval

1949: Dyrstad, Odd, Egge

1949: Espeland, Torgeir, Froland

1949: Forfang, Arnulv, Stamnes

1949: Fuglem, Mysen Arnt, Selbu

1949: Gartland, Einar, Grong

1949: Gisholt, Thor, Porsgrunn

1949: Gladsø, Oddleiv B., Beitstad

1949: Grut, John J., MEldal

1949: Jessen, Helge, Skogn

1949: Jørgensen, Terjei, Tovdal

1949: Kalstad, Bjørn K., Leksvik

1949: Kapskarmo, Anfinn, Grane

1949: Kjerkreit, Svein, Malm

1949: Knai, Johannes, Hurdal

1949: Krogsrud, Knut H., Nord-Odal

1949: Liabø, Oddvar, Halsa

1949: Loraas, Rolf A., Skogn

1949: Lund, Bjørn H., Gjerpen

1949: Løset, Odd, Rindal

1949: Løvseth, Asmund, Meløy

1949: Markus, Odd, Verran

1949: Mjøsund, Ivar, Skogn

1949: Mysen, Anton-Hamil, Mysen

1949: Møystad, Morten J., Elverum

1949: Negård, Per, Asnes

1949: Oksdøl, Kåre, Otterøy

1949: Qvale, Kjell O., Nes

1949: Sexe, Alfred, Ullensaker

1949: Sletvold, Helmer, Geitastrand

1949: Sætereng, Jan, Otterøy

1949: Wormdal, Kåre, Fannrem

1949: Østenå, Borge, Kviteseid

1949: Åsbø, Oddgeir, Engerdal

1948: Aarnæs, Gunnulf H., Ørje

1948: Aimes, Johan, Velfjord

1948: Alte, Per, Namdalseid

1948: Benningstad, Johan, Løten

1948: Berg, Oddvar O., Grong

1948: Berre, Ingemunn, Namdalseid

1948: Bløndal, Sigurdur, Island

1948: Dahl, Olav R., Ullensaker

1948: Enoksen, Max, Tromsøysund

1948: Fjær, Hallvor I., Klinga

1948: Flåt, Karle J., Høylandet

1948: Forfang, Kristoffer, Beitstad

1948: Furset, Jon, Stranda

1948: Gjerdset, Ingolf H., Torvik

1948: Gladsø, Arne, Nord-Statland

1948: Granheim, Trygve, Sørli

1948: Grøttum, Ole R., Trondheim

1948: Hammer, Ola, Snåsa

1948: Heide, Idd Eivind, Selbu

1948: Hoff, Olav, Søndre Land

1948: Høen, Jens, Singsås

1948: Håpnes, Ingebrikt R., Snåsa

1948: Johansen, Ove, Hurdal

1948: Kaasen, Nils Olav, Harstad

1948: Karlsen, Peder O., Halden

1948: Karstensen, Helge K., Beiarn

1948: Kjensli, Oskar, Nes

1948: Kvello, Arnt, Selbu

1948: Langslet, Ola, Oslo

1948: Lerstad, John, Leksvik

1948: Lysberg, Johan S., Overhalla

1948: Moi, Truls, Hornes

1948: Movinkel, Håvard P., Bardu

1948: Myhr, Gunnar, Hølonda

1948: Mølbach-Petersen, Øyvinn, Idd

1948: Mørk, Bjørn H. Kr., Oslo

1948: Mørkved, Eirik, Namsos

1948: Ombudstvedt, Sverre F., Oslo

1948: Pettersen, Reidar, Sandtorg

1948: Ranum, Arnulv J., Trondheim

1948: Rohde, Helge M., Snåsa

1948: Rydningen, Ole N., Storsteinnes

1948: Saugestad, Ole A., Overhalla

1948: Torp, Knut B., Kongsvinger

1948: Wanvik, Arne A., Leksvik

1948: Østborg, Ragnar, Sørli

1948: Øverby, Trygve, Ullensaker

1947: Basmo, Norvald, Singsås

1947: Berdal, Bjørn, Vegårdshei

1947: Berg, Paul, Nesjastranda

1947: Bergersen, Jan, Bindal

1947: Bjartnes, Olav, Verdal

1947: Brenna, Per Reiten, Singsås

1947: Brevig, Halfdan U., Elverum

1947: Brørs, Olav, Namdalseid

1947: Dalen, Jens, Sannidal

1947: Danielsen, Kjell, Namsos

1947: Eliassen, Per-Anton, Bangsund

1947: Fossum, Jon, Asker

1947: Gilberg, Paul, Kvam

1947: Grannes, Einar J., Mosjøen

1947: Grøtting, Jakob T., Alvdal

1947: Herud, Knut, Sør-Odal

1947: Indredavik, Birger, Davik

1947: Jakola, Hilmar, N'lrd-Varanger

1947: Johnson, Lasse, Verdal

1947: Killingberg, Kristen, Leksvik

1947: Klevsve, Odd I., Lånke

1947: Knudsen, Knut, Haltdalen

1947: Kvendseth, Johan, Valsøyfjord

1947: Langeland, Normann, Frol

1947: Laukvik, Sigurd, Flatanger

1947: Løvås, Hans, Levanger

1947: Maartmann, Harald R., Aker

1947: Morset, Einar O., Selbu

1947: Moss, Ole, Vinger

1947: Neergård, Oddgeir, Vefsn

1947: Okstad, Karstein A., Høylandet

1947: Pedersen, Viggo, Trondheim

1947: Riis, Øivind, Trondheim

1947: Ryan, Magne, Namsos

1947: Røli, Kjell, Sparbu

1947: Røstvik, Oskar A., Heim

1947: Sagmo, Arnljot, Grong

1947: Saugen, Helge, Overhalla

1947: Skjelvan, Hans, Sandvollan

1947: Søgnen, Arnfinn, Øyestad

1947: Ueland, Einar, Heskestad

1947: Vikan, Arthur V., Klinga

1947: Wengstad, Erling, Namdalseid

1946: Almås, Leif, Høylandet

1946: Altre, Per Ivar, Trysil

1946: Belsås, Arne, Strinda

1946: Bergan, Jarle (Pettersen), Trondheim

1946: Brokstad, Thor, Egge

1946: Brønstad, Ole, Sørli

1946: Buås, Sivert, Malvik

1946: Bækken, Odd, Egge

1946: Eide, Inge, Tolga

1946: Elden, Anfinn, Namdalseid

1946: Espås, Bjarne O., Børsa

1946: Fjesme, Hallstein, Beitstad

1946: Følstad, Torleif, Verran

1946: Hammer, Odd, Høylandet

1946: Hindrum, Knut, Leksvik

1946: Holmstad, Arnold, Kvam

1946: Holten, Leif, Tingvoll

1946: Indrehus, Audun, Bremanger

1946: Jerven, Ole, Våler

1946: Johnson, Sverre E., Strinda

1946: Kindt, Fredrik Trampe, Trondheim

1946: Kjorstad, Arne, Sør-Fron

1946: Knutssøn, Knut, Trondheim

1946: Kvilås, Bernt, Røyrvik

1946: Landmark, Leif, Bærum

1946: Larsen, Nils, Klinga

1946: Nesjø, Arne, Asen

1946: Overrein, Eirik, Ogndal

1946: Rekaa, Kittil, Sauherad

1946: Renå, Ingvar, Meråker

1946: Roaldset, Finn, Tune

1946: Rosten, Oddvar, Grong

1946: Ræder, Ditlev, Strinda

1946: Skaland, Bjarne, Vefsn

1946: Skogsrud, Sverre, Stange

1946: Solum, Karstein, Namdalseid

1946: Thomassen, Gunnar, Ringsaker

1946: Thurmann-Moe, Trygve, Aker

1946: Torset, Hans, Aure

1946: Valøen, Age N., Stod

1946: Vikdal, Ivar, Vefsn

1946: Wærum, Odd, Grong

1946: Øfstås, Ole, Vestre Toten

1946: Østgård, Odd, Balsfjord

1945: Aaseng, Steinar, Stod

1945: Amundal, Johan, Åfjord

1945: Andersen, Bjørn N., Skjeberg

1945: Aure, Arnt, Saltdal

1945: Bergsvik, Oddmund, Molde

1945: Bjørnli, Ottar, Soknedal

1945: Bonaunet, Håkon, Hommelvik

1945: Børstad, Sverre, Høylandet

1945: Dyrhaug, Oddvar, Nord-Odal

1945: Eriksen, Erik, Moss

1945: Foslie, Michael, Oslo

1945: Fyhn-Stølan, Arne, Hemne

1945: Holand, Arne, Bindal

1945: Holm, Jan, Bærum

1945: Holmeide, Ola, Tingvoll

1945: Jevnaker, Gunnar, Løten

1945: Karlsen, Jens, Nes

1945: Karlsen, Tormod, Verran

1945: Kohmann, Knut, Vang

1945: Koren, Per, Oslo

1945: Krogsrud, Kåre, Sør-Odal

1945: Kyllo, Bjarne, Selbu

1945: Landheim, Erling, Dovre

1945: Olimb, Odd, Jevnaker

1945: Opland, Sigurd, Tolga

1945: Ressem, Ola N., Malm

1945: Rosset, Isak, Harran

1945: Rygvold, Odd, Egge

1945: Sandtrø, Rolf, Malvik

1945: Sandvik, Martin, Selbu

1945: Seem, Martin, Grong

1945: Sletten, Ingar, Otta

1945: Solem, Edmund, Klinga

1945: Sæther, Bjarne, Namdalseid

1945: Talsnes, Anders, Singsås

1945: Tennas, Mangus, Narvik

1945: Thomter, Hans P., Bærum

1945: Tøndel, Lars, Lensvik

1945: Ydse, Magne, Verdal

1945: Øie, Ottar, Høylandet

1944: Aagård, Bjarne, Nordli

1944: Berger, Brynjulf, Aker

1944: Bjellånes, Kåre, Mo i Rana

1944: Børset, Edvin, Rindal

1944: Diesen, Johs., Målselv

1944: Engdal, Bernhard, Aure

1944: Enge, Hans Petter, Nord-Rana

1944: Garberg, Harald A., Steinkjer

1944: Grenda!, Per, Rindal

1944: Hatlen, Gunnar, Molde

1944: Hegnes, Oskar, Veøy

1944: Hoel, Asbjørn, Nannestad

1944: Holte, Johan Petter, Tromsø

1944: Hoven, Tomas, Hegra

1944: Hustad, Tormod, Trondheim

1944: Jenssen, Johannes, Skogn

1944: Jonassen, Fredrik R., Otterøy

1944: Kværness, Odd, Aker

1944: Lid, Halfdan, Fana

1944: Malmo, Magne, Kvam

1944: Messelt, Erling, Målselv

1944: Mørkved, Arne, Høylandet

1944: Neergård, Erling, Kristiansund

1944: Nysæther, Birger K., Åmot

1944: Opsal, Lars, Orkdal

1944: Saugen, Jon S., Overhalla

1944: Skoknes, Einar, Verdal

1944: Skurdal, Sverre, S. Fron

1944: Solem, Magne, Meldal

1944: Staff, Erik B., Oslo J

1944: Stavrum, Arvid, Verran

1944: Steigen, Simen E., Alvdal

1944: Strand, Sverre, Høylandet

1944: Thonstad, Tore, Tiller

1944: Ulven, Johan, Egge

1944: Vik, Jon Solberg, ÅS

1944: Ørdal, Ivar, Inderøy

1943: Arntzen, Øysten B., Hadsel

1943: Asia, Knut, Sør-Rana

1943: Brandslet, Georg, Malvik

1943: Bråstad, Nils, Nordreisa J

1943: Collett, Carl Oscar, Klinga

1943: Elden, Kåre, Høylandet

1943: Falk, Olav, Molde

1943: Garberg, Einar, Buvik

1943: Gundersen, Jan B., Åsnes

1943: Haabeth, Magne, Asen

1943: Hallen, Helge J., Sør-Varanger

1943: Ihlen, Nils Chr., Bodø

1943: Juul, Eilert P., Bærum

1943: Langen, Petter, Røros L

1943: Letnes, Jon P., Inderøy

1943: Liaklev, Martin, Børsa

1943: Lynum, Sverre, Skogn

1943: Nisja, Georg, Sunndal

1943: Randem, Ole J., Eidsberg

1943: Romstad, Halvard, Klinga

1943: Skaseth, John, Åfjord

1943: Sognli, Nils H., Orkdal

1943: Solem, Peder, Selbu

1943: Solum, Geirulf, Klinga

1943: Vefling, Kaare, Sandefjord

1943: Vikhammer, Magnus, Mosjøen

1943: Welde, Knut H-, Ogndal

1943: Woll, Torstein, Verdal

1943: Øian, Sidney, Flatanger

1943: Østeraas, Odd, Sparbu

1942: Alma, Ole, Snåsa

1942: Aspenberg, Ragnar, Glemmen

1942: Biørn-Hansen, Einar, Fredrikstad

1942: Bjartan, Ingolf, Verdal

1942: Bolås, Rafael, Ogndal

1942: Brekke, Einar E., Stryn

1942: Brøndbo, Johan, Høylandet

1942: Brørs, Sverre, Namdalseid

1942: Eikeland, Harald L., Fana

1942: Elverum, Anker, Bardu

1942: Flasnes, Johan, Vemundvik

1942: Furu, Olav, Skjervøy

1942: Granhaug, John M., Leksvik

1942: Grimsby, Kåre, Lista

1942: Guddingsmo, Paulus, Verdal

1942: Gudim, Aage, Aker

1942: Hagen, Martin J., Melhus

1942: Haider, Arne, Bærum

1942: Haug, Hans Daniel, Aker

1942: Hjemdahl, Odd, Bergen

1942: Hjorthol, Einar, Vinje

1942: Hollås, Reidar A., Steinkjer

1942: Jonsvold, Anton, Frol

1942: Kjeldstad, Inge, Selbu

1942: Klingenberg, Halfred S., Strinda

1942: Krogstad, Sverre, Horg

1942: Kvaale, Halvor, Gloppen

1942: Lien, Oddmnnd, Tydal

1942: Olden, Ole A., Jøssund

1942: Otterdahl-Jensen, Per B., Trondheim

1942: Platou, Christian, Oslo

1942: Raabe, Jens, Alvdal

1942: Rangen, Helge, Evanger

1942: Røstvik, Odd, Heim

1942: Schjelderup, Hans Hille, Fana

1942: Seip, Hans Kr., Skien

1942: Sletten, Holger, Nord-Rana

1942: Solhus, Arne, Orkdal

1942: Sunde, Jakob, Heim

1942: Tetlie, Ola, Overhalla

1942: Toftdahl, Kjeld, Bergen

1942: Tromsdal, Jon G., Verdal

1942: Træen, Fredrik, Bergen

1942: Trøften, Peder, Aker

1942: Ustad, Erling M., Orkdal

1942: Øie, Magnus, Høylandet

1941: Andersen, Johan, Oppegård

1941: Andreassen, John L., Skogn

1941: Berdahl, Ottar, Trondheim

1941: Blybakken, Magne K., Verdal

1941: Brenne, Lae, Skogn

1941: Brenne, Sverre, Skogn

1941: Derås, Magne, Namdalseid

1941: Elstad, Arnfinn, Harran

1941: Feragen, Einar, Namdalseid

1941: Fjellstad, Nils, Vefsn

1941: Haarstad, Per, Selbu

1941: Haug, Gunnar Chr., Aker

1941: Homo, Halvor, Grong

1941: Johannesen, Eivind, Sarpsborg

1941: Jøssund, Einar, Flatanger

1941: Klungervik, Arne, Snillfjord

1941: Klæbo, Kåre, Tromsø

1941: Kvarving, Peder, Ogndal

1941: Nedkvitne, Knut, Voss

1941: Nesser, Modolf, Grong

1941: Overrein, Kristian, Ogndal

1941: Rein, Arne, Steinkjer

1941: Røli, Kåre, Sparbu

1941: Sannan, Kåre, Inderøy

1941: Scheistrøen, Arne, Namsos

1941: Setseng, Ola, Selbu

1941: Stokke, Bardo, Lånke

1941: Østborg, Daniel, Sørli

1941: Østeraas, Arne O., Sparbu

1940: Bjerkan, Marius, Meldal

1940: Brenna, Nils Reiten, Singsås

1940: Brønn, Per, Nordli

1940: Erichsen, Eyolf, Trondheim

1940: Figenschou, Lorentz, Verdal

1940: Finstad, Gunnar W., Øvre Rendal

1940: Furre, Einar, Namdalseid

1940: Gladsø, Eiliv, Otterøy

1940: Grøvlen, Kaare, Fjaler

1940: Hammer, Arne, Høylandet

1940: Hermansen, John B., Vikna

1940: Hildre, Haldor, Haram

1940: Hofset, Henrik, Vinje

1940: Karlsen, Harry, Egge

1940: Karlsen, Karl J., Trondheim

1940: Laugaland, Sverre, Hjelmeland

1940: Lervik, Bjørn, Valsøyfjord

1940: Malmo, Hans, Steinkjer

1940: Nygård, Ole, Namdalseid

1940: Rømo, Peter A., Kvam

1940: Rørslett, Henrik, Sørreisa

1940: Saxevik, Christian, Hommelvik

1940: Schwabe-Hansen, Hugo, Oslo

1940: Seløy, Idar, Beiarn

1940: Sjaastad, Torkel, Steinkjer

1940: Ulstad, Kolbjørn, Klæbu

1940: Vaag, Arnt, Aure

1940: Wennes, Gunnar E., Skogn

1939: Brøndbo, Salamon, Høylandet

1939: Eggen, Odd, Snåsa

1939: Getz, Knut, Egge

1939: Gladsø, Brynjulf, Beitstad

1939: Grøtheim, John, Selbu

1939: Hagen, Kolbjørn, Sør-Odal

1939: Hassel, Tore, Rissa

1939: Hegbom, Finn, Molde

1939: Hårstad, Torleif, Selbu

1939: Jahr, Sverre, Brandval

1939: Kierulf, Olaf, Trondheim

1939: Kjerkol, Jørulf, Kvam

1939: Kvernmo, Sivert R., Geitastrand

1939: Løken, Asbjørn Asmyr, Sarpsborg

1939: Mathisen, Edvard, Rødøy

1939: Nesbø, Alf, Hegra

1939: Nygård, Trygve A., Hobøl

1939: Opdal, Halvor, Overhalla

1939: Saugestad, Arvid, Malm

1939: Seem, Baard, Grong

1939: Sellæg, Harald, Vemundvik

1939: Stigum, Torstein A., Sparbu

1939: Storsand, Asbjørn, Børsa

1939: Strømnes, Øivind, Malm

1939: Sveli, Arvid, Bindal

1939: Tømmerås, Johs. E., Grong

1939: Tønder-Hesjevik, Per, Nord-Rana

1939: Wibstad, Kjell, Namsos

1939: Wisth, Odd M., Verdal

1939: Øberg, Ola, Rindal

1938: Ahlgren, Per Johan, Verdal

1938: Arntsen, Arthur, Fauske

1938: Berg, Enok, Hegra

1938: Bruvik, Haldor A., Bergen

1938: Eidsmo, Ditlev, Grong

1938: Eriksen, Johan, Klinga

1938: Fjærvoll, Birger, Tromsøysund

1938: Furre, Arne J., Overhalla

1938: Grande, Gunnar, Overhalla

1938: Grøholt, Finn, Verdal

1938: Hagen, Nils Chr., Svolvær

1938: Haugberg, Martin, Skogn

1938: Hegnes, Ole, Veøy

1938: Krogh, Henrik A., Hobøl

1938: Langaas, Arnold, Tranøy

1938: Ledang, Edvard, Overhalla

1938: Lund, Per Hoelfeldt, Kvinnherad

1938: Løvseth, Jens Fr., Trondheim

1938: Ness, Leif, Harran

1938: Nygård, Magnus H., Sulitjelma

1938: Pettersen, Reidar, Kvæfjord

1938: Sandsleth, Asbjørn, Gimsøy

1938: Skogmo, Roald H., Klinga

1938: Solli, Svein, Malvik

1938: Stavrum, Nils Jørgen, Namsos

1938: Stavrum, Trygve E., Verran

1938: Sæther, Arne L., Orkanger

1938: Wærum, Kolbjørn, Grane

 

Se lista for årene 1937 til 1881

Litteratur

Lund, B. (2000) SSS–HiNT 120 år
Lindmo, A. (1980). Statens skogskole 1880–1980 100 år
Sexe, T. (1955) Statens skogskole Steinkjer 75 år 1880 14.oktober 1955
Statens skogskole Steinkjer 50 år
Lund, B (1987), Skogstut og bonde. Steinkjer. As Offset-Trykk

Har du tilføyelser, korrigeringer, bilder eller andre kommentarer:
send gjerne en melding til redaksjonen.
Bilder
 
Relaterte artikler
Skogstuter 1937 til 1881
Statens Skogskole Steinkjer
Mer om ...
Skoler
Av interesse ...
Fuglevaag, Brit
Østbye, Peter
Gløersen, Paul
Landskap [bildevev]
Risberg, Asbjørn
Øye, Alf
Skøien, Rolf Ola
Statens planteskole Steinkjer
Høin, Nils
Eggelia
...et oppslagsverk om Steinkjer
- på nett!

Redaksjonen - Tips en venn - Utskrift - Kontakt oss - - Følg Steinkjerleksikonet på Twitter - RSS feed
Creative Commons License
Steinkjerleksikonet er lisensiert under en Creative Commons Navngivelse 3.0 Norge Lisens
Annonser
Annonser på Steinkjerleksikonet
Ta kontakt

Abonner på Steinkjer-Avisa

Steinkjernytt i postkassen hver fredag.
www.steinkjer-avisa.no

Egge museum

Aktiviteter og opplevelser hele året.
www.eggemuseum.no

Steinkjer bibliotek

Mye mer enn bøker!
http://steinkjer.folkebibl.no/

Kjøp Steinkjer-litteratur på nett

Foreningen gamle Steinkjer har nettbutikk med Steinkjerhistorie.
www.gamlesteinkjer.net

Steinkjerleksikonet på Facebook

Diskuter Steinkjer- leksikonet på Facebook
www.steinkjerleksikonet.no

Steinkjerleksikonet tvitrer

Følg Steinkjer- leksikonet på Twitter
www.steinkjerleksikonet.no
Annonsere?
Ta kontakt